Septembar gde otici?

Ne znam odakle putuješ. Pogledaj Wizz, u septembru imaš karte u jednom pravcu i po 30 €. Isplati ti se i da doplatiš za kofer.
problem wizaira je sto i povratak treba da uklopis po ceni a moze ti se desiti da je odlazak 30 a povratak 150
dakle moras smestaj da uklopis sa datumima gde imas povoljniji let a i da to uradis znas i sama da wiz ume prosto da ne poleti i onda ti propada i odmor i novac za smestaj..po mom misljenju koriscenje wiza je nesigurno.
 
problem wizaira je sto i povratak treba da uklopis po ceni a moze ti se desiti da je odlazak 30 a povratak 150
dakle moras smestaj da uklopis sa datumima gde imas povoljniji let a i da to uradis znas i sama da wiz ume prosto da ne poleti i onda ti propada i odmor i novac za smestaj..po mom misljenju koriscenje wiza je nesigurno.
Zasto bi otkazivali let bez ozbiljnog razloga? Pogotovo ustaljene rute?
 
Pre par meseci sam gledala Siciliju, pravila sam plan ali sam odložila za neki drugi put. Znam da sam našla povoljno karte.

U novembru sam kupila karte za Maltu, 100 € povratna. Hotel za mislim 4 noćenja je bio povoljan, još sam ih zamolila da dođu po mene na aerodrom. Samo treba biti strpljiv i tražiti polako.
 
Screenshot 2026-04-03 113104.png
 
Pa, to jeste problem.

Htela sam da odem negde na par dana. Hajde Fruška Gora... mogu i Divčibare. Hm, Trebinje kolima, pa usput Sarajevo, noćenje, Mostar, Dubrovnik... povratak. Bukiram smeštaj... i kada sam sabrala kao hajde idemo onda u Solun. Pogledam i shvatim da mi je jeftinije da idemo avionom. Pogledam letove za Solun... ma daj da vidim Wizz. Pogledam gde su najpovoljnije karte - Malta.

Otkažem Booking u Trebinju, kupim karte za Maltu :D

Tako da... nije sve do planova. :D
 
Bokte ja kao sa zidom da pricam :). Izvini ali mi uporno stavljate cenu karte za jednu osobu, bez prtljaga bez cekiranja potrebnih opcija....

Ja ne zelim, postavio sam samo i pitao da li je skupo. Kazete jeste a ni ne gledate sta je sve cekirano u opcijama...
ja ti rekoh da je ona cena u poredjenju sa cenama cartera sasvim ok.
i jos naglasih da ja ne koristim wiz jer mi je nepouzdan
 
Možda dobije i gratis let. Kao Nata i ja letos do Kefalonije. :vrcka:

Sve zavisi, nekada je povoljnije platiti više. Zavisi od destinacije, vrste putovanja. I da, u pravu si, Wizz mi je nesiguran, do sada sam samo jednom putovala Wizz-om i baš sam bila nesigurna.
kad ti se desi otkaz leta u poslednjem trenutku ili problem sa onlajn cekiranjem i propustis let zbog toga shvatices o cemu pricam.
 
Bokte ja kao sa zidom da pricam :). Izvini ali mi uporno stavljate cenu karte za jednu osobu, bez prtljaga bez cekiranja potrebnih opcija....

Ja ne zelim, postavio sam samo i pitao da li je skupo. Kazete jeste a ni ne gledate sta je sve cekirano u opcijama...
Pa ne znamo šta želiš. Ukoliko ide vas dvoje ne morate da platite dva velika kofera, možda vam je dovoljan jedan mali i jedan veliki. Ne znamo koji datum, koji periodu, to moraš sam. Pogledaj malo, razmisli o opcijama. Možda ti se isplati da platiš članarinu i da ti se isplati zbog popusta.
 

Back
Top