SEPIA

#4
Peace-1.gif
Peace-1.gif
Peace-1.gif
Peace-1.gif
Peace-1.gif


#5
Peace-1.gif
Peace-1.gif
Peace-1.gif
Peace-1.gif


#29
Peace-1.gif
Peace-1.gif
Peace-1.gif


#22
Peace-1.gif
Peace-1.gif


#35
Peace-1.gif
 
I MESTO - MONTENEGRO1 64 poena




II MESTO - DANEZ 45 poena




III MESTO - FIBI3 36 poena




C E S T I T A M !





Postavicu sad imena iznad svake fotke radi lakse preglednosti :)
 
Znaci ja biram sta ocu za temu jel tako ide, i onda otvaram novu temu, samo bih molio nekog da mi malo detaljnije objasni da ne bi poslije bilo neke zabune.
Zahvaljujem.....
 
Nisam stigla ni da postavim sliku, ni da glasam, ali moja omiljena je ovdje bila druga montenegrova slika, ona sa golubom (vau!), ali jako mi se dopala i pobjednička, obje bi dobile poene.
Divlja opet ima odličnu fotku sa golubom u letu...

Baš mnogo dobrih slika ovaj put.
 
Cestitke pobednicima...prvo mesto stvarno zasluzeno ,fenomenalna fotka.Drugo mesto ,odlicna ideja.
Stvarno je bilo teshko odabrati 5 fotki :) bash ste se potrudili :)
 
Bravo Monte Kristo...čestitam
winner1-1.jpg


Čestitam i danezu i fibi3...

Monte, dosta nas je znalo da je to tvoja fotka, zbog poznatog jedrenjaka, ali to kod mene uopšte nije uticalo na glasanje, niti umanjuje tvoju pobedu..fotka je odlična, jedrenjak se super uklopio u efekat sepia, kadar kroz čekrke je dobra ideja, ceo jedrenjak se vidi i ne preseca ga ono uže, malo samo smetaju oni dole čamc i da je jedrenjak pomeren još malo desno kako bi održao ravnotežu, ali na to nisi mogao da utičeš...

Danez kao što svi kažu super ideja i pretpostavljam do ti nije fotomontaža, ako nije koliko je bilo puta potrebno da se skoči tako visoko da bi se dobio prafi efekat...bio sam ubeđen da je fotka masterova...

Fibi3 mislim da ovo fotka baš liči na tvoj stil i najbolje se uklopila u efekat sepia...

Žao mi je što je miki za fotku 24 dobio samo 9 poena (od daneza 5 i od mene 4) jer je fotka tehnički odlično određena i dobro se uklopila u sepiu, odlična perspektiva...izgleda da smo danez i ja videli nešto što ostali nisu...

E sad malo zanimljivosti: gledajući glasove vidim da niko nije pogodio prvih pet...najbliži su bili sa 4 od 5 pogođenih: master, lyriza, bird, hazablad i ...te im čestitam na dobrim procenama...normalno da pobednici nisu mogli da glasaju za sebe, pa ih nisam uzeo u obzir...

Za kraj sepia, vrlo dobra tema za široki krug učesnika, što je i cilj ovih naših takmicenja...mada bi je ja ograničio kako bi tema bila određenija...i zato monte,sledeća tema odlična
 
Nije fotomontaza, samo obrada do sepia tona. Nisam hteo da stavljam slike iz te serije dok se ne zavrsi glasanje, postavicu sutra.
I nije tesko uhvatiti trenutak posto je u pitanju 1/1000s, vec fokusirano, samo puknem u najvisoj tacki.
 

Back
Top