Quantcast

Seoska ljubav, ili sex and the village!

Corvus

Domaćin
Moderator
Poruka
4.139
Aj da čujemo kakva su vam iskustva, da li je isto kao u gradu ono odeš u diskać poiješ dva pića nađeš partnerku/partnera i opa cupa. Najbliže što sam ja imao seksu je na nekoj svadbi kod mog brata pod šatrom, i tu bila ono muzika i popilo se i igra se kolce. Ja upo pored jedne fantastične snajke i stisli se mi, pa posle kola išlo ono nasumično igranje i naz dvoje stalnu tu jedno do drugog i lepo nam bilo. Onda dođe ćale i kaže e da vas upoznam, ovo ti je sestra od strica...
Slično je.
Odeš u diskać; popiješ par pića; šmekneš devojku; bežiš od njih 10tak koji 'oće da te mlate.
Dobro je, za sticanje kondicije.

Mali čičak

Legenda
Poruka
67.216
OMG. Pa nije tema o jebаnju rođaka sa sela... El imo neko neko iskustvo idi smo svi isti?
Imala sam jednu ljubav na selu kod babe i dede... eeeeeh... :aha: pamtim ga i dan danas... i uvek se obradujem kad ga vidim...
Al nije bilo sexa... bili smo mladi...
Moji (tu racunam i babe i dede, a ne samo roditelje) su mnogo pazili na odrzavanje odnosa i veza medju rodbinom. Ali ih opet ne znam sve.
A moja deca ce ih znati jos manje.
Moji baba i deda zajedno 22 brace i sestara
Moja mama sve to vodi i brine o tome
Sa tatine strane nema toliko, njih skoro sve znam. Jednog brata nisam videla 20 god, ne znam kako izgleda. Ostale sve
Ali je kriticno kod mm-a... on ima brata i sestru od rodjenog strica koje ne zna, uvek se frapiram kad se toga setim, zbog svoje dece i moracu se time pozabaviti

georgejune

Zaslužan član
Poruka
148.508
Aj da čujemo kakva su vam iskustva, da li je isto kao u gradu ono odeš u diskać poiješ dva pića nađeš partnerku/partnera i opa cupa. Najbliže što sam ja imao seksu je na nekoj svadbi kod mog brata pod šatrom, i tu bila ono muzika i popilo se i igra se kolce. Ja upo pored jedne fantastične snajke i stisli se mi, pa posle kola išlo ono nasumično igranje i naz dvoje stalnu tu jedno do drugog i lepo nam bilo. Onda dođe ćale i kaže e da vas upoznam, ovo ti je sestra od strica...
I jel pao sexic