Quantcast

Seoska ljubav, ili sex and the village!

Зоки

Buduća legenda
Poruka
47.253
Aj da čujemo kakva su vam iskustva, da li je isto kao u gradu ono odeš u diskać poiješ dva pića nađeš partnerku/partnera i opa cupa. Najbliže što sam ja imao seksu je na nekoj svadbi kod mog brata pod šatrom, i tu bila ono muzika i popilo se i igra se kolce. Ja upo pored jedne fantastične snajke i stisli se mi, pa posle kola išlo ono nasumično igranje i naz dvoje stalnu tu jedno do drugog i lepo nam bilo. Onda dođe ćale i kaže e da vas upoznam, ovo ti je sestra od strica...

Manastirka

Ističe se
Poruka
2.462
Aj da čujemo kakva su vam iskustva, da li je isto kao u gradu ono odeš u diskać poiješ dva pića nađeš partnerku/partnera i opa cupa. Najbliže što sam ja imao seksu je na nekoj svadbi kod mog brata pod šatrom, i tu bila ono muzika i popilo se i igra se kolce. Ja upo pored jedne fantastične snajke i stisli se mi, pa posle kola išlo ono nasumično igranje i naz dvoje stalnu tu jedno do drugog i lepo nam bilo. Onda dođe ćale i kaže e da vas upoznam, ovo ti je sestra od strica...
Meni keva još pre par godina dala pozamašan spisak sa prezimenima rođaka. Kada krenem u "lov" da obavezno ponesem taj spisak sa sobom.Rekla mi je: "čim ti kaže prezime, pogledaj prvo u spisak...posle vidi šta ćeš dalje.
Inače s. x u prirodi ne dolazi u obzir. Može neki krpelj da uđe u uvo, stršljen da ubode za onu stvar...pa krene grom iz vedra neba, pa ništa od s.. a.I posle me pitaju što nosim čizme u sred leta?! Pa, zbog zmija.

Poslednja izmena:

Bambi

Iskusan
Poruka
6.479
Na svadbi je najlepsa kumina frizura. To znam.

A dogodilo mi se jednom da sam srela decka i pricali smo, rekao mi je samo ime, ali cujem kako ga u drustvu zovu, grcko prezime, i kazem kako treba da imam rodbinu koja se tako preziva i nakon „ko su ti baba i deda, otac i majka“ (tako se upoznaje!) ispade da mi je stvarno neki „brat“. :)

Je l samo kod nas postoje braca i sestre, koju nam to zapravo nisu ili i u nekim drugim zemljama?

snowtrooper

Buduća legenda
Poruka
37.286
Odem kod majke u selo, prvi komsija mi rod, sledeci u zaseoku 500 m nize niz brdo a sledeci zaseok na 2 km od mene.
Radujem sa kada vidim nesto sa dve noge u mraku a ne drugo.

Inace, na jednoj svadbi uradih isto sto i tvoj cale jednom rodjaku.
Nemam spisak ali ne diram zene, veca verovatnoca je da smo rod nego da cu uradim nesto drugo.

Forlorn

Domaćin
Poruka
3.671
Ideš u drugo selo da juriš devojke, po mogućstvu ne u ono odakle je tvoja majka. Kako ste glupi kad to ne znate.

-----

A to za rodbinu i 'rodbinu' tako i meni davali spisak svih gde je neki deda prevrnuo nečiju babu, kontam ko tu zna ko je čiji više, ma isto ko i u gradu sem što smo manji pa se svi poznajemo.

snowtrooper

Buduća legenda
Poruka
37.286
Ideš u drugo selo da juriš devojke, po mogućstvu ne u ono odakle je tvoja majka. Kako ste glupi kad to ne znate.

-----

A to za rodbinu i 'rodbinu' tako i meni davali spisak svih gde je neki deda prevrnuo nečiju babu, kontam ko tu zna ko je čiji više, ma isto ko i u gradu sem što smo manji pa se svi poznajemo.
Vukoebina brate, dok dodjem do drugog sela zaboravim i zasto sam doso.

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
11.113
Ja sam izgleda prvi za sad koji poznaje familiju i nije umalo opštio sa bliskom rođakom. A čujem baš često za takve priče i uvek se zapitam, pa kako je moguće da ne znaš ko su ti brat i sestra drugo/treće koleno? A moji baba i deda zajedno imali ravno 15 rođenih braće i sestara i bar otprilike znam sve njihove potomke. Stvarno mi to nije jasno.

faraonn

Veoma poznat
Poruka
14.801
...problem ili sreca,
sto sam poslije gimnazije
napustio selo i dolazio sam ljeti ali radio na polju
Otac ostar i nema gledanje djevojaka
ali u malim danima
imao sam umalo klasicno silovanje
sta zna klinac za himen i tako
sreca sto ne osta duze
...a i gimnaziju sam stanovao pokraj grada
i...tako...
Bogomi bio sam naocit
ali ni sad nijesam za bacit'
Mnogo toga danas podsjetim se
...Rece mi jedna Dama u prolazu knez_Mihajlovom
na moju ispovijes,- ko ti kriv,
nijesam ti mogla reci , izvolte Radovane...
...sad odem na selo ali je neveselo...

Bambi

Iskusan
Poruka
6.479
Ja sam izgleda prvi za sad koji poznaje familiju i nije umalo opštio sa bliskom rođakom. A čujem baš često za takve priče i uvek se zapitam, pa kako je moguće da ne znaš ko su ti brat i sestra drugo/treće koleno? A moji baba i deda zajedno imali ravno 15 rođenih braće i sestara i bar otprilike znam sve njihove potomke. Stvarno mi to nije jasno.
Moji (tu racunam i babe i dede, a ne samo roditelje) su mnogo pazili na odrzavanje odnosa i veza medju rodbinom. Ali ih opet ne znam sve.
A moja deca ce ih znati jos manje.