sendvich

Trazio si savet, ja sam ti ga...da izvinesh...dao.

Ona se tambura sa dvojicom i to jedan od njih je kao tvoj drugar?
Izvini, kakav si savet ochekivao?

Brate...josh da ti se popishki po glavi i super...

Podrzavam.

@tema

i ti razmisljas da se pomiris s njom, a dvojica je punili u isto vreme? Druze, makse te qrve. Ne moras je nabadati, ali makse nje.

Imam jedan problem i treba mi savet. Uvatio sam devojku kako me vara i to ni manje ni vise nego sa dva tipa istovremeno sto bi prost narod reko u sendvichu. Jednog od tve dvojice poznajem tako da joj je to veliki minus.To sto me je prevarila sa dvojicom istovremeno je jos jedan veliki minus.E sad,ako minus i minus daju plus da li to znachi da treba da joj oprostim? Ja sam to tako svatio jer sam uvek imao 4 iz matematike. Jel imate neki dobar savet za mene?:confused:

prava stvar bi bila da im se pridruzis!!! :zcepanje:

Poslednja izmena:
Imam jedan problem i treba mi savet. Uvatio sam devojku kako me vara i to ni manje ni vise nego sa dva tipa istovremeno sto bi prost narod reko u sendvichu. Jednog od tve dvojice poznajem tako da joj je to veliki minus.To sto me je prevarila sa dvojicom istovremeno je jos jedan veliki minus.E sad,ako minus i minus daju plus da li to znachi da treba da joj oprostim? Ja sam to tako svatio jer sam uvek imao 4 iz matematike. Jel imate neki dobar savet za mene?:confused:
U stvari prostom logikom, da bi poništio to što je ona uradila, matematički gledano, kao dva pola... a i fizički (ne mislim na fizičko, nego na fiziku) potrebno je da i ti spavaš sa dva tipa ali ne bilo koja nego baš ta dva. Javi nam kako je bilo i srećno :)

a jel bi ti bilo lakshe da te je prevarila sa trojicom, samo razlichitim danima ..yebi ti to malo cheshce :p

Back