umrimuski
Ističe se
- Poruka
- 2.658
Ok drugari,ja sto vise saznam od vas sve vise naucim i nije mi se desilo da dva puta pitam jedno te isto 
Moj problem je ; kako da mi neko iz srbije poslaje video snimak od 25minuta koji je u avi formatu
Preko skype i msn nema sanse spor im je net dole
Ima li neka caka da se taj video snimak konveruje u neki drugi format i da se poslaje nekim mejlom
Hvala drugari
ps: ako mi neko kaze rapidshare ili easy-shere neka mi obijasni kako se sa njima radi jer ja neznam,imam acc i pokusavao sam da stavim ali dalje neznam


Moj problem je ; kako da mi neko iz srbije poslaje video snimak od 25minuta koji je u avi formatu
Preko skype i msn nema sanse spor im je net dole
Ima li neka caka da se taj video snimak konveruje u neki drugi format i da se poslaje nekim mejlom
Hvala drugari

ps: ako mi neko kaze rapidshare ili easy-shere neka mi obijasni kako se sa njima radi jer ja neznam,imam acc i pokusavao sam da stavim ali dalje neznam
