Send Large Movie Files

umrimuski

Ističe se
Poruka
2.658
Ok drugari,ja sto vise saznam od vas sve vise naucim i nije mi se desilo da dva puta pitam jedno te isto :mrgreen:

Moj problem je ; kako da mi neko iz srbije poslaje video snimak od 25minuta koji je u avi formatu
Preko skype i msn nema sanse spor im je net dole
Ima li neka caka da se taj video snimak konveruje u neki drugi format i da se poslaje nekim mejlom

Hvala drugari :bye:


ps: ako mi neko kaze rapidshare ili easy-shere neka mi obijasni kako se sa njima radi jer ja neznam,imam acc i pokusavao sam da stavim ali dalje neznam
:bye:
 
25min koliko je to u megabajtima?

moze na neki hosting server ali nisam siguran koliko je to bas sigurno ako je samo za tvoje oci,jeste da treba imati link fajla ali mi se cini da neko i slucajno moze da naleti na to. Neka samo taj ode na neki hosting server tipa megaupload,i ubaci fajl,treba da bude u .rar formatu(desni klik na fajl - winrar-add to archive),tj.zapakovan,ogranicenje je valjda do 1GB po partu tj. upload-ovanom fajlu,cak mu ne treba ni nalog za megaupload,kada ubaci tebi samo posalje mail-om link ,prekopiras ga u pretrazivac ,sacekas da istekne 45sek i ti skines

Druga po meni sigurnija opcija je live skydrive,pristupa se hotmail,msn nalogom koji vec imate ,mislim da fajl ne mora biti zapakovan,ubaci ga samo u folder sa katancicem,znaci ne javan i dodeli tebi pristup,da mozes uci i skunuti,ili ti da link. Ogranicenje je 50MB po ubacenom fajlu i nikada se ne brise odatle ,osim ako ga on ne obrise,dok sa hosting servera brisu posle izvesnog vremena ako niko ne skine fajl
 
25min koliko je to u megabajtima?

moze na neki hosting server ali nisam siguran koliko je to bas sigurno ako je samo za tvoje oci,jeste da treba imati link fajla ali mi se cini da neko i slucajno moze da naleti na to. Neka samo taj ode na neki hosting server tipa megaupload,i ubaci fajl,treba da bude u .rar formatu(desni klik na fajl - winrar-add to archive),tj.zapakovan,ogranicenje je valjda do 1GB po partu tj. upload-ovanom fajlu,cak mu ne treba ni nalog za megaupload,kada ubaci tebi samo posalje mail-om link ,prekopiras ga u pretrazivac ,sacekas da istekne 45sek i ti skines

Druga po meni sigurnija opcija je live skydrive,pristupa se hotmail,msn nalogom koji vec imate ,mislim da fajl ne mora biti zapakovan,ubaci ga samo u folder sa katancicem,znaci ne javan i dodeli tebi pristup,da mozes uci i skunuti,ili ti da link. Ogranicenje je 50MB po ubacenom fajlu i nikada se ne brise odatle ,osim ako ga on ne obrise,dok sa hosting servera brisu posle izvesnog vremena ako niko ne skine fajl

A veliko hvala i tebi uspecu garantovano :D
 

Back
Top