self defence

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
U tuči odgrizao uvo učeniku


M.D. (15) učenik prvog razreda mašinsko tehničke škole "15 maj" iz Niša, povređen je juče ujutru kada mu je u tuči drugi učenik odgrizao deo uveta.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/234223/U-tuci-odgrizao-uvo-uceniku


Cemu ste sve u stanju da pribegnete u samoodbrani...Noz,cigla,bokser,da nekoga ugrizete,uhvatite za ja.ja itd....
Da li ste u tuci beskrupulozni i pribegavate svemu da bi ste pobedili ili imate neke kocnice???
 
U tuči odgrizao uvo učeniku


M.D. (15) učenik prvog razreda mašinsko tehničke škole "15 maj" iz Niša, povređen je juče ujutru kada mu je u tuči drugi učenik odgrizao deo uveta.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/234223/U-tuci-odgrizao-uvo-uceniku


Cemu ste sve u stanju da pribegnete u samoodbrani...Noz,cigla,bokser,da nekoga ugrizete,uhvatite za ja.ja itd....
Da li ste u tuci beskrupulozni i pribegavate svemu da bi ste pobedili ili imate neke kocnice???

Krajnji domet moje tuce je lupanje samara..xD
 
Imam kochnicu, zakochim se kad vidim da cu vecu shtetu napraviti od koristi... recimo imam noz i krene na mene batica duplo veci... ne vadim noz, jer batine te shto cu dobiti nisu ni prve ni poslednje, a da robijam ne pada mi napamet zbog niekog indijanca shto sam ga isekao. U principu sve zavisi koliko me ugrozavash, uvek izvagam tu shta dobijem shta gubim, i sposoban sam to da procenim u delicu sekunde i odmah posle toga reagujem kako smatram da je najbolje.
 
[Ne_Vazim_Se];16782579:
Imam kochnicu, zakochim se kad vidim da cu vecu shtetu napraviti od koristi... recimo imam noz i krene na mene batica duplo veci... ne vadim noz, jer batine te shto cu dobiti nisu ni prve ni poslednje, a da robijam ne pada mi napamet zbog niekog indijanca shto sam ga isekao. U principu sve zavisi koliko me ugrozavash, uvek izvagam tu shta dobijem shta gubim, i sposoban sam to da procenim u delicu sekunde i odmah posle toga reagujem kako smatram da je najbolje.

Noz je problem vaditi na ljude koje poznajes...ali ako ti neko bane u kraj,ili pokacis se ispred kluba,izbosti coveka i nije toliki rizik,tesko da ce da te izvale...sad uvek postoji sanasa...
 
ako izvadis bokser ne gine ti 4 meseca,pod uslovom da ti ga nadju i da imaju svedoke + steta koju moras da platis ako te neko bude tuzio,a njih 10 da te napadne i da izvadis noz i jednog da ubijes ides u zatvor i ako je samoodbrana. Isti djavo je i sa utokom. I samoodbrana je zlocin. Jedino sta se isplati jeste tuci druge ako si samo siguran u pobedu ili se koloniti jer kao zrtva ces vise najebati nego napadac. Ako neko krene golom rukom i ti izvadis noz to se zove prekomerna sila ili tako nesto i to vise nije samoodbrana i tretira se kao pokusaj ubistva. Tako da razmislite unapred sta radite. Ja kad sam to saznao vise nista nisam poneo niti imam nameru da nosim. Da robijam zbog 2-3 pesnice. A druga stvar vise isplati leci na plocnik i poriti lice rukama,ako nisu enke ****** nece te tuci,a ako jesu onda ti nista nece pomoci! :lol:
 
ju, ju, ju
nije istina, nije istina!
dobro, jesam malcice aljkava, pogotovo ako se uzme u obzir to da se nisam kupala 2 nedelje pre mesec dana (lezala u bolnici, slomjena k'o piicka)
a i neam leukemiju, to sto sam se osisala na celavo ne znaci da sam bolesna, bre!
:lol: :lol: :lol:

ps. morala sam sve ovo da napisem
odusevila sam se jer si pomenuo ove 2 (aljkava, leukemicna) meni jako bliske stvari :lol:
 
[Ne_Vazim_Se];16782579:
Imam kochnicu, zakochim se kad vidim da cu vecu shtetu napraviti od koristi... recimo imam noz i krene na mene batica duplo veci... ne vadim noz, jer batine te shto cu dobiti nisu ni prve ni poslednje, a da robijam ne pada mi napamet zbog niekog indijanca shto sam ga isekao. U principu sve zavisi koliko me ugrozavash, uvek izvagam tu shta dobijem shta gubim, i sposoban sam to da procenim u delicu sekunde i odmah posle toga reagujem kako smatram da je najbolje.

To brate, k'o da sam ja pisao...bukvalno mi u delicu sekunde padne na pamet sve moguce sto bi mi se desilo ako izubijam lika, i nikad se ne tucem bez razloga, danas je svako sisica i odma' te tuzi, tako da ne bih da na'ebem bzw...

P.S. Mrzim kad "moram" da se pobijem sa nekim koga poznajem, zato izbegavam "prijateljske" tuce...

P.P.S. I provalio sam da likovi koji su svesni svoje snage i sposobnosti gledaju da izbegnu tucu, ako je moguce, a oni mali i mrsavi uvek prvi ulecu u problem, kurce se...ja za sebe znam da sam sposoban i hulk-iran, tako da...i tako to i tako dalje... :mrgreen:
 
Zastavu CZ-99,najfiniji produkt srbo-jugoslovenske industrije oruzija i municije.

DSCF5361-2.jpg


Ne vodi se na mene,al je opasno pistoljce :) :lol:
 
Kloni se budala, sto vise mozes.

Ako vidis da je fajt neizbezan i nikako, ama bas nikako ne mozes da se izvuces, napadni prvi, udaraj, lomi, budi slomljen. Ne daj da odreaguje. Ako krene ono guranje, ako te neko gurne, ne vracaj gurkom, nego odmah pesnica u glavu. Faktor iznenadjenja, pogotovo ako je veci od mene. Ako ga puknes u bradu dovoljno jako, nece moci da se digne, iako mu najverovatnije nece biti nista.
Ferka je ferka. 1 na 1 je 1 na 1 i ko dobije dobio je.
Ali ako njih 10 napadnu tebe jednog, nadaj se da imas drugove da ti priskoce u pomoc, inace pravi sto vise stete pre nego sto padnes na pod.
Eh da, ako neko potegne noz ili pistolj, bezi glavom bez obzira. Ne budi lud, nego sturaj, koliko te noge nose. Ne treba se zajebavati sa takvim debilima
 
Jel si ganjao seljake sa prangijom po ataru ?:mrgreen:
:hahaha: E ne daju mi da ti dam reputaciju. e bas su barabe ovi iz administracije.
Kloni se budala, sto vise mozes.

Ako vidis da je fajt neizbezan i nikako, ama bas nikako ne mozes da se izvuces, napadni prvi, udaraj, lomi, budi slomljen. Ne daj da odreaguje. Ako krene ono guranje, ako te neko gurne, ne vracaj gurkom, nego odmah pesnica u glavu. Faktor iznenadjenja, pogotovo ako je veci od mene. Ako ga puknes u bradu dovoljno jako, nece moci da se digne, iako mu najverovatnije nece biti nista.
Ferka je ferka. 1 na 1 je 1 na 1 i ko dobije dobio je.
Ali ako njih 10 napadnu tebe jednog, nadaj se da imas drugove da ti priskoce u pomoc, inace pravi sto vise stete pre nego sto padnes na pod.
Eh da, ako neko potegne noz ili pistolj, bezi glavom bez obzira. Ne budi lud, nego sturaj, koliko te noge nose. Ne treba se zajebavati sa takvim debilima

da jeste tako druze,ali ako neko pozove policiju ili ako oni naprave zapisnik od nekog ti si ga prvi udario i ti si kriv za sve. Cak moze i da te tuzi ako hoce i ako je on hteo tebe da bije.
 
U tuči odgrizao uvo učeniku


M.D. (15) učenik prvog razreda mašinsko tehničke škole "15 maj" iz Niša, povređen je juče ujutru kada mu je u tuči drugi učenik odgrizao deo uveta.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/234223/U-tuci-odgrizao-uvo-uceniku


Cemu ste sve u stanju da pribegnete u samoodbrani...Noz,cigla,bokser,da nekoga ugrizete,uhvatite za ja.ja itd....
Da li ste u tuci beskrupulozni i pribegavate svemu da bi ste pobedili ili imate neke kocnice???

Uglavnom izbegavam,ako zagusti pravac u nos pa udri dok ga ne izbezumis >_<
Ako je jaci,ili begam ili se vatam za prvi predmet...ne smes da dozvolis da te iko kinji ili maltretira.
Svi imamo ista prava,nece neki majmun da meni ***** sta da radim.
 

Back
Top