Selektor?

Corvus

Iskusan
Poruka
5.037
Da li ste ikada imali klupu sa spremnim zamenama?
Da li ste ikada bili prospekt, koji ulazi sa klupe u drugom poluvrrmenu - kao džoker iz rukava?
Kakvo je vaše mišljenje o selektorima koji imaju dugu klupu, dok ste vi kao igrač na terenu zamenjivi?
Da li se upinjete i trudite da budete u timu nekoga ko ima spremnu zamenu za vas, ako kiksnete ili ako je procena takva da je možda bolje da zaigra neko drugi?
Da li je vaš tim nekada osvojio titulu?
Kakav ste menadžer?
Da li kalkulišete rezultata radi?
 
Сви смо замењиви и сви имамо клупу и истовремено смо и нечија клупа, можда нисмо тога свесни, али све је релативно и питање позиције селектора је промењива исто.
Naravno da jesmo....
Postoji li neki prelazni period? :D
Kao:
Sad dok igramo u ligi šampiona nema transvera?
Bio sam tvoj kapiten i standardni u timu, pa još u špicu?
Zabio sam 34 puta u prošloj sezoni?
 
p da.
Kad god nisam imao rezervu, uvek je bilo, ALI uvek! : Ispusim. To mi je postalo cak i fobija. Imao sam i situacija gde nisam imao rezervu, a one bile u fazonu: daj bre opusti se, hajde da uzivamo bez ikakvih kalkulacija i ja nisam mogao, odbijao sam takve kontakte iako su se cinili kao na tanjiru.
 
Сви смо замењиви и сви имамо клупу и истовремено смо и нечија клупа, можда нисмо тога свесни, али све је релативно и питање позиције селектора је промењива исто.
Jel ovo samo uvijeno "da"?
 
Da li ste ikada imali klupu sa spremnim zamenama?
Da li ste ikada bili prospekt, koji ulazi sa klupe u drugom poluvrrmenu - kao džoker iz rukava?
Kakvo je vaše mišljenje o selektorima koji imaju dugu klupu, dok ste vi kao igrač na terenu zamenjivi?
Da li se upinjete i trudite da budete u timu nekoga ko ima spremnu zamenu za vas, ako kiksnete ili ako je procena takva da je možda bolje da zaigra neko drugi?
Da li je vaš tim nekada osvojio titulu?
Kakav ste menadžer?
Da li kalkulišete rezultata radi?
Ne budi igrac, budi trener
Salim se
Idi cistog srca i pojavice se ona koja te zasluzuje
 

Back
Top