Selektor Izraela u Prištini uporedio Srbe sa Hamasom i Palestincima!

Sensei

Master
Moderator
Poruka
63.529

Posle fašističke izjave izraelskog ambasadora u Zagrebu Garija Koena, koji je izazvao diplomatski skandal rekavši da „Hrvatska zbog Domovinskog rata dobro razume čemu je Izrael izložen”, iz cionističke države stiže novi udar na srpski narod.​

Zbog izjave ambasadora u Zagrebu je morao da reaguje ministar spoljnih poslova Izraela Eli Koen, ogradivši se od ovih izjava i naglasivši da su Srbija i srpski narod cenjeni prijatelji Izraela i da im je ta zemlja zahvalna na trajnoj podršci i partnerstvu naroda.
Videćemo da li će se sada neko oglasiti zbog fašističke izjave selektora fudbalske reprezentacije Izraela Alona Hazana, koji je uoči utakmice sa tzv. Kosovom u Prištini, Srbe uporedio sa Hamasom i Palestincima, odnosno izjavio da kosovski Albanci, poput Izraelaca imaju iste probleme u državi!?!

„Veoma smo ponosni što smo ovde na Kosovu. Znam da ste imali istu situaciju kao i mi u prošlosti.“ Nadam se da će u budućnosti vaš narod i naš narod živeti u mnogo boljem i mirnijem svetu, rekao je trener Izraela Alon Hazan.
Dakle, dok Izrael priznaje nezavisnost Kosova, dok njihovi zvaničnici izjavama ponižavaju Srbiju i srpski narod, u isto vreme država Srbija otvoreno i bespotrebno staje na stranu cionističke države, ne osuđuje stradanje palestinskih civila, u UN glasa na strani Tel Aviva, a pri tome i ugošćava košarkaške klubove Makabi i Hapoel, koji u Beogradu igraju kao domaćini u evro takmičenjima!

https://srbin.info/politika/skandal...ini-uporedio-srbe-sa-hamasom-i-palestincima/#
Image1.jpg

Mene ne čudi, a vas?
Nisam primetio da je iko stao na stranu Izraela kod nas povodom ovog zadnjeg rata tamo.
Rusi takođe "pljuju" po Izraelu. Srbi su mali Rusi...

Ја сам пренеражен.
Ционистичком Лудилу изгледа нема краја.
Док нам њихов напрестижнији клупски фудбалски тренер који тренутно ВОДИ Црвену Звезду прича Хвалоспеве,
овај други нас пљује...
ма нема,
то је јеврејин...
и шта ћеш им

Američka kolonija?
Zašto onda ne podržavamo Izrael?
Šiptari nemaju sa tim problema

Ne znam čija ali političari ne rade u interesu naroda od kada znam za sebe, sve je to organizovani kriminal.

Kako moze da se poriče nezavisnost dela teritorije a da se priznaju njihove registarske oznake na vozilima?
Po važećem zakonu ta vozila nisu registrovana i moraju da se isključe iz saobraćaja a ne da se propuštaju dalje.

Priča sa Izraelom je komplikovana, SFRJ je bila za ideju da jevreji dobiju svoju državu ali se protivila metodama koje Izrael koristi.

Ne znam čija ali političari ne rade u interesu naroda od kada znam za sebe, sve je to organizovani kriminal.

Kako moze da se poriče nezavisnost dela teritorije a da se priznaju njihove registarske oznake na vozilima?
Po važećem zakonu ta vozila nisu registrovana i moraju da se isključe iz saobraćaja a ne da se propuštaju dalje.

Priča sa Izraelom je komplikovana, SFRJ je bila za ideju da jevreji dobiju svoju državu ali se protivila metodama koje Izrael koristi.
Ajd dobro sad to u globalnim razmerama, nego fokus na to kako Izrael vidi Srbiju, odnosno Izraelci Srbe. Usput, ni Ruse ne mogu da smisle.

Posle fašističke izjave izraelskog ambasadora u Zagrebu Garija Koena, koji je izazvao diplomatski skandal rekavši da „Hrvatska zbog Domovinskog rata dobro razume čemu je Izrael izložen”, iz cionističke države stiže novi udar na srpski narod.​

Zbog izjave ambasadora u Zagrebu je morao da reaguje ministar spoljnih poslova Izraela Eli Koen, ogradivši se od ovih izjava i naglasivši da su Srbija i srpski narod cenjeni prijatelji Izraela i da im je ta zemlja zahvalna na trajnoj podršci i partnerstvu naroda.
Videćemo da li će se sada neko oglasiti zbog fašističke izjave selektora fudbalske reprezentacije Izraela Alona Hazana, koji je uoči utakmice sa tzv. Kosovom u Prištini, Srbe uporedio sa Hamasom i Palestincima, odnosno izjavio da kosovski Albanci, poput Izraelaca imaju iste probleme u državi!?!

„Veoma smo ponosni što smo ovde na Kosovu. Znam da ste imali istu situaciju kao i mi u prošlosti.“ Nadam se da će u budućnosti vaš narod i naš narod živeti u mnogo boljem i mirnijem svetu, rekao je trener Izraela Alon Hazan.
Dakle, dok Izrael priznaje nezavisnost Kosova, dok njihovi zvaničnici izjavama ponižavaju Srbiju i srpski narod, u isto vreme država Srbija otvoreno i bespotrebno staje na stranu cionističke države, ne osuđuje stradanje palestinskih civila, u UN glasa na strani Tel Aviva, a pri tome i ugošćava košarkaške klubove Makabi i Hapoel, koji u Beogradu igraju kao domaćini u evro takmičenjima!

https://srbin.info/politika/skandal...ini-uporedio-srbe-sa-hamasom-i-palestincima/#
Pogledajte prilog 1446148

Mene ne čudi, a vas?
Nisam primetio da je iko stao na stranu Izraela kod nas povodom ovog zadnjeg rata tamo.

OTKAZATI MAKABIJU I HAPOELU JOŠ VEČERAS!
NEK IGRAJU MEDJ SVOJIMA U PRIŠTINI!

Pogledajte prilog 1446148

Mene ne čudi, a vas?
Jos prilikom vladavine Trampa kada je dogovoreno medjusobno priznanje pocela je ljubav izmedju Izraela i Kosova,davno pre 07.10.2023.

Američka kolonija?
Zašto onda ne podržavamo Izrael?
Šiptari nemaju sa tim problema
Ништа не помаже Србији да подржава Израел, Вучић и док је био у СРС се улизивао Јеврејима и Израелу, ДОС се улизивао и ништа, сад наставио Вучић да се улизује и ништа. Јевреји и Израел нису пријатељи Срба, изузеци потврђују правило. Дугин треба да води Русију а не Путин, Дугин је најоштрије осудио Израел, док Путин се улизује Израелу.

Ovo nije slučajno.

Da ima Srba u institucijama vlasti Republike Srbije, već bi bilo izdato saopštenje, međutim pošto je na vlasti radikalna sorta ljudi lopovskog mentaliteta, oćutaće ovo a izmisliće neke nebuloze na račun svojih političkih neistomišljenika.
И даље
то је таква дупеувлачка.срмрдљива сорта људи без Иоле части и образа да би они опуштено накачили и палестинске заставе дужем целог аутопута до Тесле кад би Мује случајно (колико сутра)заузеле цео Јерусалим и повратили своју првобитну територију.

Sad gledam Siptari im zvizde na himnu i kad dobiju loptu. Mrze ih svi muslimani. Ove izjave izvucene iz konteksta su bzv i u cilju podrske Palestini. Uglavnom ih vole Radikali kod nas. Srbija je priznala Palestinu,Kosovo nije apsurd?
Ма немој као извучено из контекста, јасно каже Шиптарима да је Косово у истој ситуацији као Израел, Срби су по њему непријатељи. Јасна је фашистичка порука Израелског амбасадора у Загребу Гарија Коена: „Хрватска због Домовинског рата добро разуме чему је Израел изложен”

Poslednja izmena:
И даље
то је таква дупеувлачка.срмрдљива сорта људи без Иоле части и образа да би они опуштено накачили и палестинске заставе дужем целог аутопута до Тесле кад би Мује случајно (колико сутра)заузеле цео Јерусалим и повратили своју првобитну територију.
Израел је одлично обавештен, 100% је знао Израел да ће их Хамас напасти, пустили су Хамас да побије око хиљаду Јевреја, па онда кренули у геноцид над Палестинцима. Израел је створио Хамас. Израел и Јевреји имају огромни медијски и политички утицај у САД и ЕУ који су непријатељи Србије.

Back