Sektaši nam gaje decu!

Pa to ti verujem.Svi koji se guraju u politiku samo i misle na karijeru.

Pa pazi iako je to tacno ne moze svako da se bavi politikom, niti mose neko neiskren i slabe volje da se bavi istom. Ja imam plemeniti cilj npr, i zato smatram da mog da se bavim, i dugujem to ljudima ove zemlje da ja budem premijer ili neko vec mesto. A do tada moram da mislim o interesu.
Eto, vidi ja znam da si ti bili u POZORISTU LUTAKA, a ti ne znas ali KAD PORASTES KAZACE TI SE SAMO !

Hoces da sugestiras da sam ja lutka? :D
 
Da li postoji ishta gluplje i besmislenije od rasprave koja je religija prava a koja ne :dash:
to mu dodje isto, kao kad bi merili ko vishe voli,koga vishe boli,,,,,to su sve jako lichne stvari a na prvom mestu to je DOZIVLJAJ koji se ne moze meriti ni *tarifirati

Ta bolesnichka insistiranja na pravovercima i jereticima mogu imati veze samo sa institucujama a nikao sa dubokom spoznajom Gospoda Boga koji nosimo duboko u sebi!

Da li se, stvarno neko zavarava da smo *mi pravi a *oni na pogreshnom putu, :dash:

Bog je jedan a najveca je ZABLUDA shto neki misle, da je to bash taj u koga oni veruju!

Ево дошао још један проповедник, овај проповедница...
Дај чувајте то за себе док се спиритуално уздижете....Имала и она Партија јоги летача, па можете и с њима да организујете мулти-култи сеансе и спознајете шта носите дубоко у себи...

Овде је питање, што су деца дата ЈС, да им буду хранитељи, а по мојим свим искуствима ти људи нису баш у либели...
 
Ево дошао још један проповедник, овај проповедница...
Дај чувајте то за себе док се спиритуално уздижете....Имала и она Партија јоги летача, па можете и с њима да организујете мулти-култи сеансе и спознајете шта носите дубоко у себи...

Овде је питање, што су деца дата ЈС, да им буду хранитељи, а по мојим свим искуствима ти људи нису баш у либели...

Da li su ti možda bili hranitelji, pa znaš?
 
Ја верске заједнице делим на нормалне и на оне са лођим утицајем.
дакле нешто видим као секту само ако је опасна дружина манијака.

Дакле дете се може узети од хранитеља само ако је малтретирано.
Са друге стране чак и да има утицаја Јеховиних сведока, ако то има позитиван утицај по дисциплину, морал детета, онда је то позитиван утицај јер је далеко боље него да буде пропуштено улици. Са тим да се дете води кроз Друђтво за социјални рад и да СПЦ одреди када дете порасте духовниак који ће детету објаснити Православље и водити га кроз његову веру.

Знам људе који су муслимани или католици у Војводини и који су усвајали децу или били хранитељи и деца су поштовала њихове погледе и верске обичаје, али су имала своје вере.

....a zar ne bi trebalo prvo vidjeti zeli li dijete sve to? :think: zar to nije narusavanje slobode pojedinca?
 
Пише You have given out too much Reputation in the last 24 hours..try again later
Шта ћу, а просто бриљираш, ко Фишер против Каспарова:lol:

Pa znas kako zavisi kakav je tip meca fisher je jaci kada komp napravi random pozicije, A kasperov ima bolje otvaranje :mrgreen:
Nista inace dugujes mi ja mislim jedno 10 bona, posto toliko mislim da sam zasluzila od tebe :D
Hihi ^^
 
A propo teme u vezi Jehovinih svjedoka, pre nekoliko godina dve zenske su mi zakucale na vrata sa vec cuvenim knjigama iz edicije " Otkrovenje- blizu je velicanstven vrhunac ". Svasta mi je tada palo na pamet, bio sam jos sam kuci, al rekoh begaj, ko zna u sta sam mogao da se zapletem.
 
Ево дошао још један проповедник, овај проповедница...
Дај чувајте то за себе док се спиритуално уздижете....Имала и она Партија јоги летача, па можете и с њима да организујете мулти-култи сеансе и спознајете шта носите дубоко у себи...

Овде је питање, што су деца дата ЈС, да им буду хранитељи, а по мојим свим искуствима ти људи нису баш у либели...

Ti bash ne propushtash priliku da pokazesh koliko *dobro si upucen. shto se vidi iz ovog -мулти-култи сеансе i Партија јоги летача,ako si mislio na TM i jogi *letache, o kojima vidim *mnogo znash, zashto onda spominjesh seanse pa josh, pretpostavljam neke okultne.
ps.Drz' se ti teme koje ti vishe leze a ako nemash neki pametniji komentar, preskochi ili KONKRETNO KAZI SHTA IMASH u vezi mog komentara

ps.Da li bi se ovolika prashina podigla da je, porodica koja je usvojila dete,katolichke,islamske,baptistichke.........verske zajednice?
 
A propo teme u vezi Jehovinih svjedoka, pre nekoliko godina dve zenske su mi zakucale na vrata sa vec cuvenim knjigama iz edicije " Otkrovenje- blizu je velicanstven vrhunac ". Svasta mi je tada palo na pamet, bio sam jos sam kuci, al rekoh begaj, ko zna u sta sam mogao da se zapletem.

Ćuti, bolje što nisi, čuo sam da im ona stvar ima zube... :hahaha:

Aj, ljudi, laku noć...
 

Back
Top