Секташи на делу!!!!!!

Nacionalista

Zainteresovan član
Poruka
345
Браћо и сестре мало пре сам био на форуму секташа и анархиста и лично се уверио да овакви богохулници заиста постоје али то није све,када сам се регистровао на њихов форум они су упадали на мој профил и уместо мог потписа(Са Вером у Бога за Краља и Отаџбину) ставили су потпис-Ја сам богојажљиви морон- бановали су ме после два поста,милсим да је дошло време за обрачун за Петаковом и ,,друштвом,,

www.dbpd.org
 
Anarhija je jedna od najgorih ideja koja je nastala u okviru ljudske misli. Ako bi svako pravio svoja pravila onda bi došlo do haosa i rata. Ja mislim da onaj koji podržava anarhiju je ili neko ko ne shvata šta je anarhija, ili neko ko misli da je to "u modi" ili je netolerantan prema drugim stavovima.

Što se tiče sekti, oni su loš uticaj na decu i na odrasle. Većina sekti koristi ucene kako bi pridobili ljude. Te sekte treba zabraniti.
 
James 007:
Anarhija je jedna od najgorih ideja koja je nastala u okviru ljudske misli. Ako bi svako pravio svoja pravila onda bi došlo do haosa i rata. Ja mislim da onaj koji podržava anarhiju je ili neko ko ne shvata šta je anarhija, ili neko ko misli da je to "u modi" ili je netolerantan prema drugim stavovima.

Što se tiče sekti, oni su loš uticaj na decu i na odrasle. Većina sekti koristi ucene kako bi pridobili ljude. Te sekte treba zabraniti.

Potpuno si u pravu....
 
Nacionalista:
Браћо и сестре мало пре сам био на форуму секташа и анархиста и лично се уверио да овакви богохулници заиста постоје али то није све,када сам се регистровао на њихов форум они су упадали на мој профил и уместо мог потписа(Са Вером у Бога за Краља и Отаџбину) ставили су потпис-Ја сам богојажљиви морон- бановали су ме после два поста,милсим да је дошло време за обрачун за Петаковом и ,,друштвом,,

www.dbpd.org

Већ су ме ногирали
 
James 007:
Anarhija je jedna od najgorih ideja koja je nastala u okviru ljudske misli. Ako bi svako pravio svoja pravila onda bi došlo do haosa i rata. Ja mislim da onaj koji podržava anarhiju je ili neko ko ne shvata šta je anarhija, ili neko ko misli da je to "u modi" ili je netolerantan prema drugim stavovima.

Što se tiče sekti, oni su loš uticaj na decu i na odrasle. Većina sekti koristi ucene kako bi pridobili ljude. Te sekte treba zabraniti.

Не схватају. Анархија је (срећом) утопија као и комунизам.
 
Nacionalista:
Браћо и сестре мало пре сам био на форуму секташа и анархиста и лично се уверио да овакви богохулници заиста постоје али то није све,када сам се регистровао на њихов форум они су упадали на мој профил и уместо мог потписа(Са Вером у Бога за Краља и Отаџбину) ставили су потпис-Ја сам богојажљиви морон- бановали су ме после два поста,милсим да је дошло време за обрачун за Петаковом и ,,друштвом,,

www.dbpd.org
Ti,izgleda,imas viska vremena,cim ides na takve site-ove...
 
Драга Браћо и Сестре могу да вас обавестим да ћемо у наредном периоду бити ослобођени од овог богохулника Пагана,јер колико видим нашао је себе на поменутом форуму успео је да се региструје и дружиће се са шачицом сатаниста и заједно ће пљувати по цркви и Србији....али неће ни они дуго.....
 
Nacionalista:
Који је овај Паган морон,није битно кога су те јајаре левичарске и анархистичке прозивале већ је битно то колико је њихово деловање штетно по Србију.

aj sad,pa nismo ovde dosli da se vredjamo...nemoj biti ljakse,ako ne znas da zavuces profesorski,nemoj ni da ulazis u polemiku...ovo je posao za marshal jomini-a
vidim da pocinjes i da pretis...potencijalni terorista,ili...?

a i ne vidim sta su oni to stetno po srbiju uradili,za razliku od tvojih drugara strojevaca,koji su samarali ljude i sirili nacionalnu i rasnu mrznju...za sta su sada poSTROJeni,nadam se na duze vreme
 
Nacionalista:
Браћо и сестре мало пре сам био на форуму секташа и анархиста и лично се уверио да овакви богохулници заиста постоје али то није све,када сам се регистровао на њихов форум они су упадали на мој профил и уместо мог потписа(Са Вером у Бога за Краља и Отаџбину) ставили су потпис-Ја сам богојажљиви морон- бановали су ме после два поста,милсим да је дошло време за обрачун за Петаковом и ,,друштвом,,

www.dbpd.org
Na drugom si mestu.... Zlatnu ima BL koga su banovili sa 92 posle prvog posta :D.... uzgred ja se zezao i pokusao sa nickom marlon da se pojavim i mailom koji sam ovde dao i.... :D:D:D mislim da sam sada preuzeo vodjstvo BL :D:D:D
 

Back
Top