Seksualno zadovoljstvo žena zavisi od sposobnosti njihovog partnera da ih dovede do orgazma

...nije moje da se mesam ali nemoj ovako sa ženama...
...Zadrzimo neki nivo dostojanstva...
...vecina žena ce ti reci da je 23 previse...
...to su bajke iz xxx filmova...
...usput paula je skroz ok osoba...
Mislis da sam grub?Pa ja ne znam ko je Paula.Niti me iskreno interesuje...ali osecam da ona ovde ismeva sve muskarce i vredja.Voleo bih da mi definise pojam i termin
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mislis da sam grub?Pa ja ne znam ko je Paula.Niti me iskreno interesuje...ali osecam da ona ovde ismeva sve muskarce i vredja.Voleo bih da mi definise pojam i termin ''Dobar penis'' koji igra centralnu ulogu.
..Ne znam ni ja ko je ali si stekao pogresan utisak po meni...
...sve i da je tako ima prava da napise sta misli...
 
Poslednja izmena od moderatora:
A tek su mi uzasno detinjasta i debilna ova pravila sajta.Iskren sam...ljudi sa facebooka pobegnu od ovakvih gluporija ...da bi ovde naisli na jos gore gluporije.Tuzakanje i prijavljivanje komentara...zalosno i veoma detinjasto.I to par ljudi odlucuje dal je nesto po PS ili nije.Tumaci kako ko zeli...debilana teska.A moderatori se osecaju kao da drze bic i ruci i ko god nesto pogresno napravi...slucajno ili namerno...samo bicuju i lece svoje komplekse :) Zaista dno dna.Al dobro...ne smeta meni to toliko,barem za sada.Samo sam skrenuo paznju koliko je debilno i jadno.Preporucujem ljudima koji jos uvek nisu culi za Vkontakte mrezu.Da se registruju tamo.Tamo ovakvih limita nema...kao da na facebooku i ovde i u jos par drustvenih mreza.Treniranje strogoce je odraz kompleksa nize vrednosti.A sa tim sam se nazalost dosta puta susretao kroz zivot.
pravilnik jasno naglašava da se ovakvi komentari ne tolerišu već se brišu i po potrebi kažnjavaju ako nastaviš sa istom praksom.

Ovo nije mesto da kritikuješ rad foruma. Smatraj ovo za zadnju opomenu pred isključenje.
 
pravilnik jasno naglašava da se ovakvi komentari ne tolerišu već se brišu i po potrebi kažnjavaju ako nastaviš sa istom praksom.

Ovo nije mesto da kritikuješ rad foruma. Smatraj ovo za zadnju opomenu pred isključenje.
Gospodaru Senesi...nemojte molim vas....bicu dobar obecavam.Nemojte me bicevati.Bez krstarice ne mogu ziveti.Ovo kao skupstina covece...po pravilniku ovom i onom cak i ako vam je kritika na mestu...nemate pravo ovde da je uputite nego mozda da otvorite temu?Ili mozda ne smete nikako ni forum da kritikujete kao ni vlast?Jer i vlast i forum su uvek u pravu...a ostali koji ne postuju ono sto oni donesu ili ono sto oni i kako tumace...bice sankcionisano.Master Sensei...vidim da ste veoma strogi.Ali ste naisli na pogresnu osobu na kojoj bi mogli trenirati strogocu.Slobodno me ugasite,banujte,iskljucite kako god...necu plakati obecavam.Iovako je postalo debilno.Pozdrav svima.
 
ma ok,valjda negde mogu da se žale,ako im se žali
meni smešno što ja volim da kažem šta mi se kaže,pa mu objašnjavam :lol:
naravno da može da se upuštaš u raspravu i sa moderatorima i da se ne slažeš ili kritikuješ njihovo mišljenje u odnosu na temu. Ono što nije dozvoljeno je da paušalno optužuješ kako moderatore tako i celu krstaricu za pravila koja su ustavnovljena.

Čak i to može da se donekle kritikuje u okviru za to predvidjenog ptfa

Pitanja o Forumu

Predlozi za Forum


A žalbe na zloupotrebu položaja uputite na pp ili supermoderatorima ili adminima.

Red mora da postoji, i to je motivacija za ovakve mere.
 
naravno da može da se upuštaš u raspravu i sa moderatorima i da se ne slažeš ili kritikuješ njihovo mišljenje u odnosu na temu. Ono što nije dozvoljeno je da paušalno optužuješ kako moderatore tako i celu krstaricu za pravila koja su ustavnovljena.

Čak i to može da se donekle kritikuje u okviru za to predvidjenog ptfa

Pitanja o Forumu

Predlozi za Forum


A žalbe na zloupotrebu položaja uputite na pp ili supermoderatorima ili adminima.

Red mora da postoji, i to je motivacija za ovakve mere.
Hvala veliki brate.Nadam se da ce moja molba biti uslisena.Zelim da mi se trajno ugasi nalog.Hvala.Zbogom.
 
žene su brižnije,kad bude bolje biće i pričanja o orgazmu:sad2::heart:
Dobro dobro. Tako cemo i mi kada bude dosla neka forumasica za jedno 20 godina i stidljivo pitala:
E cao, pitam za drugaricu.
A mi cemo: p da je shira, al ipak uza, u stvari dublja al ipak da stane, p da se trudi, al da ne navaljuje, da je osetim al ne fizicki... Mouzak, bitan je mouzak, i da ima ono nesto...
 

Back
Top