Seksualno zadovoljstvo žena zavisi od sposobnosti njihovog partnera da ih dovede do orgazma

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.370
Mnogi muškarci veruju da seksualno zadovoljstvo žena zavisi od sposobnosti njihovog partnera da ih dovede do orgazma

A šta kažu stručnjaci?

Studije pokazuju da mnoge žene ne pominju orgazam kada ih pitaju o njihovim najzadovoljnijim seksualnim iskustvima. Umesto toga, one govore o tome da se osećaju voljeno, strastveno, srećno, uzbuđeno, erotično i povezano sa svojim partnerom.

Women-have-diverse-sexual-pleasure-preferences-850x500.jpg


Hm...
Ja mislim da lažu, to jest foliraju se. A vi?
 
Ako pišeš o ženama, naročito damama, a nisi se kraj njih budio, milovao, uzbudio, usred noći im pokrivao leđa, sklanjao kosu sa lica, osetio damare srca i ljubio, onako slatko, najslađe i najrađe, tog usnulog anđela – nemoj, bre, jer to najaveći greh je … O ženama mogu da pišu samo oni koji znaju najiskrenije da vole ...
✍
❤️


VILMICA - SPAVA.jpg
 
Ко ће га знати.... Жене нису људи, ми смо две врсте, то су нека посебна бића и највећи грех је у ствари то што хоће да се изједначе са нама, а то значи њихов пад на доле. Зато ми је одбојна свака жена која има мушке особине, било ментално било физички
 
Ко ће га знати.... Жене нису људи, ми смо две врсте, то су нека посебна бића и највећи грех је у ствари то што хоће да се изједначе са нама, а то значи њихов пад на доле. Зато ми је одбојна свака жена која има мушке особине, било ментално било физички
Nisu ljudi 😂
Bića iz svemira
🤣🤣🤣
 
Mito, znam za dve vrste seha. Jedan je sa dobrim penisom, koji igra centralnu ulogu, a drugi u centru ima naš odnos, Zaljubljenost.

Tako da ne lažu žene u ovom drugom slučaju. Lepi momenti sa nekim u koga je žena zaljubljena umeju da budu lepši od dobrog q i ništa više sem njega. Ali i taj u koga je zaljubljena, istina, mora da zna kako da je dovede do vrhunca 🤣
 
Mito, znam za dve vrste seha. Jedan je sa dobrim penisom, koji igra centralnu ulogu, a drugi u centru ima naš odnos, Zaljubljenost.

Tako da ne lažu žene u ovom drugom slučaju. Lepi momenti sa nekim u koga je žena zaljubljena umeju da budu lepši od dobrog q i ništa više sem njega. Ali i taj u koga je zaljubljena, istina, mora da zna kako da je dovede do vrhunca 🤣
Jbt,Paula,pa tebe da bi čovek doveo do vrhunca,mora da pročita celu kamasutru,kompletnu anatomiju ženskog tela,da ima spolovilo minimum 8 incha i još da sa sobom nosi priručnik za upotrebu...
Smanji malo kriterijume bre,da i mi obični smrtnici dobijemo šansu...
 
Ко ће га знати.... Жене нису људи, ми смо две врсте, то су нека посебна бића и највећи грех је у ствари то што хоће да се изједначе са нама, а то значи њихов пад на доле. Зато ми је одбојна свака жена која има мушке особине, било ментално било физички
Zar se ti ne čini da si ti greška prirode, razvratni odrode? Žene i muškarac = ČOVEK ... Sve drugo je bolesno ...
 
Jbt,Paula,pa tebe da bi čovek doveo do vrhunca,mora da pročita celu kamasutru,kompletnu anatomiju ženskog tela,da ima spolovilo minimum 8 incha i još da sa sobom nosi priručnik za upotrebu...
Smanji malo kriterijume bre,da i mi obični smrtnici dobijemo šansu...
Ponos čoveka, onog pravog antroposa, se ne meri cantimetrima, već širinom osmeha voljene žene ...To je moj moto, blago mene ...
 
Mnogi muškarci veruju da seksualno zadovoljstvo žena zavisi od sposobnosti njihovog partnera da ih dovede do orgazma

A šta kažu stručnjaci?

Studije pokazuju da mnoge žene ne pominju orgazam kada ih pitaju o njihovim najzadovoljnijim seksualnim iskustvima. Umesto toga, one govore o tome da se osećaju voljeno, strastveno, srećno, uzbuđeno, erotično i povezano sa svojim partnerom.

Women-have-diverse-sexual-pleasure-preferences-850x500.jpg


Hm...
Ja mislim da lažu, to jest foliraju se. A vi?
podjednako im je bitno.
voljena zena voli da ima i seks i orgazam.
osim sto bi da se oseca voljeno i pazeno ako nema seksa osete se zapostavljeno.
strucnjaci malko na praksu 😁
 
Ako pišeš o ženama, naročito damama, a nisi se kraj njih budio, milovao, uzbudio, usred noći im pokrivao leđa, sklanjao kosu sa lica, osetio damare srca i ljubio, onako slatko, najslađe i najrađe, tog usnulog anđela – nemoj, bre, jer to najaveći greh je … O ženama mogu da pišu samo oni koji znaju najiskrenije da vole ...
✍
❤️
jel to neki citat il ti to iz glave?
 
Mnogi muškarci veruju da seksualno zadovoljstvo žena zavisi od sposobnosti njihovog partnera da ih dovede do orgazma

A šta kažu stručnjaci?

Studije pokazuju da mnoge žene ne pominju orgazam kada ih pitaju o njihovim najzadovoljnijim seksualnim iskustvima. Umesto toga, one govore o tome da se osećaju voljeno, strastveno, srećno, uzbuđeno, erotično i povezano sa svojim partnerom.

Women-have-diverse-sexual-pleasure-preferences-850x500.jpg


Hm...
Ja mislim da lažu, to jest foliraju se. A vi?
Hm?
Kakve to veze ima sa orgazmom?
Da li je ovo još jedan dokaz da žene baš i ne umeju da ga dožive, ako se ne nasloni na još x faktora pride?
 
Mnogi muškarci veruju da seksualno zadovoljstvo žena zavisi od sposobnosti njihovog partnera da ih dovede do orgazma

A šta kažu stručnjaci?

Studije pokazuju da mnoge žene ne pominju orgazam kada ih pitaju o njihovim najzadovoljnijim seksualnim iskustvima. Umesto toga, one govore o tome da se osećaju voljeno, strastveno, srećno, uzbuđeno, erotično i povezano sa svojim partnerom.

Women-have-diverse-sexual-pleasure-preferences-850x500.jpg


Hm...
Ja mislim da lažu, to jest foliraju se. A vi?
Njima je uvek dobra
 
Mito, znam za dve vrste seha. Jedan je sa dobrim penisom, koji igra centralnu ulogu, a drugi u centru ima naš odnos, Zaljubljenost.

Tako da ne lažu žene u ovom drugom slučaju. Lepi momenti sa nekim u koga je žena zaljubljena umeju da budu lepši od dobrog q i ništa više sem njega. Ali i taj u koga je zaljubljena, istina, mora da zna kako da je dovede do vrhunca 🤣
Ne bih da budem grub...sta je za tebe dobar penis?Da li je velicina bitna?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne bih da budem grub...sta je za tebe dobar penis?Da li je velicina bitna?
...nije moje da se mesam ali nemoj ovako sa ženama...
...Zadrzimo neki nivo dostojanstva...
...vecina žena ce ti reci da je 23 previse...
...to su bajke iz xxx filmova...
...usput paula je skroz ok osoba...
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top