Quantcast

seksualno uznemiravanje i ucenjivanje na radnom mestu

• Začetnik teme Zana63
  • Datum pokretanja

ms

Aktivan član
Poruka
1.147
Joj kakve sve nebuloze neću ovde pročitati. Ako je devojka u ultra mini suknjici, onda je za krevet..ma idi bre Makse...u kom veku živiš....To su vaše muške frustracije....Možda devojka samo voli lepo da izgleda, svuda i na svakom mestu...to ne znači da nekoga izaziva..a, što se tiče muškog roda, pa njemu je urođeno da se okreće za čim stigne.., a pogotovo za dugim nogama :lol:

Baby Kate

Aktivan član
Poruka
1.826
Groucho Marx:
A ono sa minicima, nogama i goozama na Knezu, to dozivljavam kao demonstraciju zenske moci, kao, evo me jako sam dobra...
Svako dominira onim sto ima...

Inace, slazem se sa tobom da masa devojaka ne kapira da svojom polugolom pojavom salje odredjenu vrstu signala po pravilu ODREDJENOJ vrsti muskaraca...
I onda, eto problema.
Ako zena uvek i svuda istice svoju seksualnost u prvi plan, onda mora ocekivati da ce UVEK I SVUDA biti vidjena na taj nacin.
Ne kazem da devojke i zene trebaju hodati ulicama zakopcane do grla, daleeeeko od toga, ali kao sto si rekao, neke granice moraju da postoje.
Mislim da je krajnje neukusno, vulgarno i primitivno da se devojka od dvadeset i nesto godina pojavi na ispitu u uskoj suknji koja joj jedva pokriva dupe, papucama sa stiklom i majicom koja otkriva vise od mesta na kojem treba da stoji lancic...A preko puta nje sedi profesor od 60 godina, u odelu sa kravatom...A nije da nisam vidjala takve scene...i neki od tih profesora su cak sa gadjenjem takve osobe udaljavali sa ispita trazeci da se obuku u skladu sa prilikom, i onda dodju...

E sad, nije sve uvek krivica devojaka, ima zaista muskih skotova koji nicim izazvani koriste svoj polozaj da bi zadovoljili svoje seksualne potrebe...
Protiv njih svim sredstvima.

ms

Aktivan član
Poruka
1.147
Baby Kate:
Groucho Marx:
A ono sa minicima, nogama i goozama na Knezu, to dozivljavam kao demonstraciju zenske moci, kao, evo me jako sam dobra...

Inace, slazem se sa tobom da masa devojaka ne kapira da svojom polugolom pojavom salje odredjenu vrstu signala po pravilu ODREDJENOJ vrsti muskaraca...
I onda, eto problema.
Ako zena uvek i svuda istice svoju seksualnost u prvi plan, onda mora ocekivati da ce UVEK I SVUDA biti vidjena na taj nacin.
Ne kazem da devojke i zene trebaju hodati ulicama zakopcane do grla, daleeeeko od toga, ali kao sto si rekao, neke granice moraju da postoje.
Mislim da je krajnje neukusno, vulgarno i primitivno da se devojka od dvadeset i nesto godina pojavi na ispitu u uskoj suknji koja joj jedva pokriva dupe, papucama sa stiklom i majicom koja otkriva vise od mesta na kojem treba da stoji lancic...A preko puta nje sedi profesor od 60 godina, u odelu sa kravatom...A nije da nisam vidjala takve scene...i neki od tih profesora su cak sa gadjenjem takve osobe udaljavali sa ispita trazeci da se obuku u skladu sa prilikom, i onda dodju...

E sad, nije sve uvek krivica devojaka, ima zaista muskih skotova koji nicim izazvani koriste svoj polozaj da bi zadovoljili svoje seksualne potrebe...

E sa time se slažem...vidjala sam i ja na faksu takvih primera, ali te su ribe išle tako smišljeno...A Maks je pričao o svim ribama koje šetaju gradom...pa na ulici, što da ne nosim kratku suknju(naravno, ne vulgarno kratku...)ukoliko se u njoj dobro osećam....recimo, do kolena....i šta je tu neukusno i seksualno uznemiravajuće.....
:shock:

Groucho Marx

Primećen član
Poruka
625
Baby Kate:
Groucho Marx:

I onda, eto problema.

Pa reci, Kate. Svaka ti je na mestu :) To je kao one pevaljke ili jos bolji primer, manekenke na tv-u, sve imaju tu pricu, dodju polugole u studio ili kod novinara i zale se kako ih ljudi posmatraju kao objekte. Kao, mi smo pametne, obrazovane ali to niko ne vidi. Ma da, bas bih zeleo da sa nekom od tih riba pricam o Hegelu i Kantovom pogledu na racio :wink:

Groucho Marx

Primećen član
Poruka
625
ms:
E sa time se slažem...vidjala sam i ja na faksu takvih primera, ali te su ribe išle tako smišljeno...A Maks je pričao o svim ribama koje šetaju gradom...pa na ulici, što da ne nosim kratku suknju(naravno, ne vulgarno kratku...)ukoliko se u njoj dobro osećam....recimo, do kolena....i šta je tu neukusno i seksualno uznemiravajuće.....
:shock:
Nisam rekao da je neukusno a to za seksualno uznemiravanje nisam ni ocekivao da kao zena
mozes da osetis. Nemam ja nista protiv da ti ili bilo ko drugi nosi kratku suknju, pa cak i
vulgarno kratku. Ja cak i jesam za to da svako nosi ono sto mu najlepse stoji.

Ali izvini - vi se lozite na rec a muskarci na izgled. I ako ja vidim neku koja u kratkoj
suknji paradira ispred mene, nekako mi je prirodno da je startujem, cak i bez prethodnog kontakta ocima. I onda je malo bezveze sto te takve ribe po defaultu iskuliraju (ne samo mene, da ne ispadnem isfrustriran), izgleda da im je sasvim dovoljno i najvaznije sto *sebi* dobro izgledaju. Pa onda ne vidim poentu. I zato sam spomenuo demonstraciju moci, jer se tu upravo o tome radi. O z*j*bavanju tipova. Kao, imam dobre s*se, g*za mi je super zateguta a vi (kao sto rece jedna pandurka u novinama, da ne verujes) 'krecite zidove':) I onda neki od tih nesretnih likova budu optuzeni za seksualno uznemiravanje. Ne kazem da se ne desava,
ponavljam da ima par idiota, ali uglavnom se radi o zameni teza.

I, btw, ja nisam Maks, nego Marks;)

Baby Kate

Aktivan član
Poruka
1.826
Hehe...evo vam vic.
Mladic i devojka staju ZOO-vrtom, i stignu do kaveza sa gorilom.
Osim njih nikog nema u blizini, i mladic kaze devojci: "E, 'ajde ucini mi i podigni malo suknjicu da gorila vidi tvoju nogu."
Devojka odgovori: "Sta ti je, da li si ti normalan?!?"
A on opet: "Ma 'ajde, samo malo..."
I devojka uradi to, podigne suknju iznad kolena a gorila pocne da skace po kavezu...
Onda mladic opet kaze: "E, 'ajde sad malo raskopcaj kosulju i pokazi mu..."
Ona opet pocne da ga napada da nije normalan, ali ipak i to uradi...a gorila vec trci po kavezu...
Onda mladic rece: "'Ajde jos samo jednu stvar...spusti suknju do pola dupeta i okreni mu ledja da te vidi..."
Devojka i to uradi, a gorila potpuno poludi, pocne da drma kavez...
Na to mladic otvori vrata, gurne devojku unutra i opet ih zatvori, pa rece: "RECI SAD NJEMU DA TE BOLI GLAVA P***A TI MATERINA !!!"

Groucho Marx

Primećen član
Poruka
625
Baby Kate:
Hehe...evo vam vic.
Mladic i devojka staju ZOO-vrtom, i stignu do kaveza sa gorilom.
Osim njih nikog nema u blizini, i mladic kaze devojci: "E, 'ajde ucini mi i podigni malo suknjicu da gorila vidi tvoju nogu."
Devojka odgovori: "Sta ti je, da li si ti normalan?!?"
A on opet: "Ma 'ajde, samo malo..."
I devojka uradi to, podigne suknju iznad kolena a gorila pocne da skace po kavezu...
Onda mladic opet kaze: "E, 'ajde sad malo raskopcaj kosulju i pokazi mu..."
Ona opet pocne da ga napada da nije normalan, ali ipak i to uradi...a gorila vec trci po kavezu...
Onda mladic rece: "'Ajde jos samo jednu stvar...spusti suknju do pola dupeta i okreni mu ledja da te vidi..."
Devojka i to uradi, a gorila potpuno poludi, pocne da drma kavez...
Na to mladic otvori vrata, gurne devojku unutra i opet ih zatvori, pa rece: "RECI SAD NJEMU DA TE BOLI GLAVA P***A TI MATERINA !!!"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.