Seksualni profil licnosti

Inco se polako, posramljeno povlaci iz teme, prepustajuci je seksualnim mastarijama jovane i njene gazdarice :wink: :lol: :lol: :lol:

(Sto lepo Njegos rece, 'Cud je zenska smijesna rabota...'... Pa sta vidite u ovom majmunolikom liku? Ozbiljno, bas je zesce ruzan...)
 
Ruzan...?????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Inco, Baia je med medeni...
Gdje su ti oci..??? :shock: :shock: :shock:
Uh, drage moje ja ga vec godinama zamisljam...
Elem, ne propustih da pratim nijednu utakmicu u kojoj je on branio (Barselona, Porto, portugalska repka), a koje su prikazivane na TV-u kod mene...
Uz to, kad upalim comp doceka me njegovo umilno lice... Jos je na toj slici u odijelu, mmmmmmmm...

P.S. Inco, ne bjezi bolan... Volimo mi i tebe... :lol:
 
Ma znam ja da me volite, pa se tu kao palite na neke zabare i sta vec, da me ucinite ljubomornim... ali ne dam se ja lako... ;) :lol: :lol: :lol:

A sad ozbiljno, on bas izgleda kao ziva karikatura... pitaj svakog ilustratora/slikara pa ce ti isto reci... ima vrat k'o zirafa, i skroz neproporcionalno lice...

Ali, eto, sad bih opet citirao Njegosa, ali me mrzi da kucam, pa pogledajte iznad... ;)
 
Gazdarica:
Ruzan...?????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Inco, Baia je med medeni...
Gdje su ti oci..??? :shock: :shock: :shock:
Uh, drage moje ja ga vec godinama zamisljam...
Elem, ne propustih da pratim nijednu utakmicu u kojoj je on branio (Barselona, Porto, portugalska repka), a koje su prikazivane na TV-u kod mene...
Uz to, kad upalim comp doceka me njegovo umilno lice... Jos je na toj slici u odijelu, mmmmmmmm...

P.S. Inco, ne bjezi bolan... Volimo mi i tebe... :lol:


aj baci tu slicicu na kojoj je u odelu, molim te
poz.
tija
 
Gazdarica:
Ruzan...?????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Inco, Baia je med medeni...
Gdje su ti oci..??? :shock: :shock: :shock:
Uh, drage moje ja ga vec godinama zamisljam...
Elem, ne propustih da pratim nijednu utakmicu u kojoj je on branio (Barselona, Porto, portugalska repka), a koje su prikazivane na TV-u kod mene...
Uz to, kad upalim comp doceka me njegovo umilno lice... Jos je na toj slici u odijelu, mmmmmmmm...
HOCU I JA SLIKU.
GAZDARICE NEK PRICA KO STA HOCE JA TI DAJEM 5+ ZA UKUS.
 
Evo, evo Tija, ubacicu je u profil, samo da je smanjim na odgovarajucu velicinu...
Inco, ne mora neko imati proporcionalne crte lica, da bi bio lijep...
I, zar zabari nisu u Italiji...??? :roll:
Hmm, sto rece Jovana, sa njim bih se pretvorila u zavisnu od sexa... :lol:
 
Gazdarica:
Eh, evo i mene najzad... Sorry, morala sam nesto i na poslu da uradim...
Elem, slika je u profilu, ali koliko vidim Inco je vec izbacio slicice, stoga odoh i ja malo da parim oci... :lol:
Da, da, Vitor je vaga...
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
MA BAS JA DOBAR.
A TO STO RECE INCO DA PITAMO SLIKARA ILI FOTOGRAFA O NJEGOVOJ LEPOTI JE BEZVEZE.
JA NE ZELIM U KREVETU MANEKENA NEGO MUSKARCINU BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
KOJI CE MI MOJ NEKA LUTKICA SA BABY-FACE AKO JE BEBICA I U SEXU. MENI TREBA MUSKO U PRAVOM SMISLU TE RECI.
 
JOVANA77:
Guardian:
ja ispade neodlucan! I to samo zato sto sam rekao da necu da se setam go po kuci pred roditeljima (napomena: i oni su goli!) Svasta! :?
NE VERUJEM DA JE BAS ZBOG TOG PITANJA. I JA SAM TU NEGATIVNO ODGOVORILA PA SAM IPAK AKTIVAN UCESNIK. URADI TEST JOS JEDNOM PA SE JAVI.

Cetvrto pitanje NE (go pred golim roditeljima), pitanje 11 NE, pitanje 18 NE, 24 NE, 26 NE tj. Neodlucan. Ne sekiram se ja, ovo je vise igrica nego sto je analiza bilo cijeg seksualnog profila. Ljudi, opusteno! :wink:
 
Ma test laze... ako sam neodlucan zato sto se ne setam go po kuci, onda stvarno... Mislim, setam se ja kad nema nikog (ili ima nekog ko bi to trebao da vidi)... Ali ovako...

A sto se muskarcina i baby-face-a tice, odakle ti uopste znas da bas ta vasa goropadna 'muskarcina' nije bebica u krevetu? Izgled cesto, tacnije gotovo uvek, moze da prevari :roll: :lol:
 
I ti mislis da taj bolid sa slike odgovara opisu 'siguran u sebe, odlucan, jake licnosti, sirokih vidika'? :lol:

Ne moze se to po slici suditi... Eto, ja nisam nesto lep, ali barem imam simetricno (proporcionalno) lice... Zar to znaci da ja ne odgovaram opisu odozgo? :roll:

Ma dok ne doteras muskarca do kreveta, bio on lep il' ruzan, nikad neces biti sigurna u njegove sposobnosti... Slika ne govori nista ;)
 

Back
Top