Seksualne slobode u Rusiji neuporedivo vece nego na Zapadu?

Содома и Гомора се пише на српском.
Znam, samo sam ja tako navikla od malena tj, odavno i svesna sam da gresim.
Brak ne mogu sklopiti krvni srodnici u pravoj liniji, a od srodnika u pobočnoj liniji brak ne mogu sklopiti: rođeni brat i sestra, brat i sestra po ocu ili majci, stric sinovica, ujak i sestričina, tetka i bratanac, tetka i sestrić, deca rođene braće i sestara, te deca braće i sestara po ocu ili majci.
Pa nije tacno ovo podvuceno...pogledaj malo prethodne stranice i njihove zakone.
Upravo tako.
Kako si zaključila ovo drugo bog ne zna.
A što se ovog crvenog tiče, ne postoje. Možda promil, ajde, da ne budem isključiv. Ali ne dešava se to.
A obe stvari su neprihvatljive, zar ne?
Obe su podjednako neprihvatljive ali po mom misljenju bar, vise incest tj. neshvatljiviji mi je.

A kako sam "zakljucila" - pa iz tvog pitanja tj. prethodne konstatacije na koju sam se i nadovezala.
i odbij još djecu i penziće i eto nas na 10%
Pa nije tacno, sad hajde da ovde licitiramo procentima i ciframa...jednostavno sama cinejnica da se kod nas parada odrzava uz jake snage policije dovoljno govori da nam je to strano, nematnuto i neprihvatljivo (na takvo reklamiranje mislim, a ko sta radi u 4 zida neka se izbori sam sa sobom).
 
Mediji obe strane pokusavaju da stvore lazni narativ prema kome je Rusija navodno tradicionalna i desnicarska a Zapad levicarski i liberalan, dok je istina zapravo suprotna.
- s jedne strane u Rusiji imamo zabranu lgbt reklama, dok su u USA zabranjeni abortusi?? Procenite sami sta je vece krsenje ljudskih prava i desnicarenje koje ni najekstremniji rezimi africkog i azijskog sveta sveta ne praktikuju.
- mapa zemalja u kojima je legalizovan incest:
gjrdgpwsfviz.png


Nasuprot Rusiji su Britanija, Svajcarska, Austrija i navodno najliberalnije skandinavske zemlje.

Sta mislite zasto se forsira ovaj narativ i sta njime hoce da postigne jedna a sta druga strana?
Nikad nemojte voditi ljubav na Crvenom Trgu.
Smetaće vam sa savetima.
 
Mediji obe strane pokusavaju da stvore lazni narativ prema kome je Rusija navodno tradicionalna i desnicarska a Zapad levicarski i liberalan, dok je istina zapravo suprotna.
- s jedne strane u Rusiji imamo zabranu lgbt reklama, dok su u USA zabranjeni abortusi?? Procenite sami sta je vece krsenje ljudskih prava i desnicarenje koje ni najekstremniji rezimi africkog i azijskog sveta sveta ne praktikuju.
- mapa zemalja u kojima je legalizovan incest:
gjrdgpwsfviz.png


Nasuprot Rusiji su Britanija, Svajcarska, Austrija i navodno najliberalnije skandinavske zemlje.

Sta mislite zasto se forsira ovaj narativ i sta njime hoce da postigne jedna a sta druga strana?

Рускиње су слободне жене и нико не може да им одузме ту слободу, чак ни полубог Путин.
 
Sto onda mesate Rusku Federaciju u to.
Znaci zapad ih iskvario a ne Rusija.

Русија је све.

Само је Косово Србија.

Не знам шта мешамо? Пишемо о сексуалним слободама на свету, а Русија се истиче по слободама. Ја закључио да је то због слободе које Рускиње имају, а ви се ту нешто џапате око политике.
 

Back
Top