Seksualne fantazije

Naravno da imam fantazije.
Nisu odraz neuspele veze.
Kada vodim ljubav sa svojim momkom sto posto sam mu predana i ne razmisaljam o necemu drugom, nije mi potrebna mentalna simulacija.

Ali dok masturbiram, imam fantaziju jer bez toga je bezveze, barem kod zena.
I iskreno zamisljam sex sa devojkom, to me uzbudjuje i pre dozivim orgazam.

Covek zamislja ono sto mu je perverzno, i sto je stvar njegove intime, koju moze da prizna ili ne.
To Ne znaci da bi to uradio i da ga uzbudjuje vise od njegovog partnera.

slazem se sa gore napisanim...:p
 
Imamo li seksualne fantazije? Je li seksualna fantazija prijevara? Zašto nam trebaju seksualne fantazije? Jesu li seksualne fantazije odraz neuspješne veze?
ne mogu da ti garantujem za celo covecanstvo, ali predpostavljam-da.
ne.
a jel' ti isprobas sve sto ti padne na pamet u rl, ne vezano za sex... jel' mastas ne vezano za sex? cemu sve to?
podvuceno: ne mora da znaci. zavisi od ucestalosti i odredjenosti fantazije i svrhe. ako ucestalo vrtis isti scenario koji nemas u rl, tu postoji neki problem. kao i bilo koje mastanje, koje moze biti odbrambeni mehanizam, ako previse bezis od realnosti, previse ga koristis u "odbrambene svrhe", to znaci da imas problem.u partneru, u vezi, sex. opredeljenju...
 
Ni ja ne mislim da je fantaziranje znak velikih problema ali ako je cesto onda je sigurno pokazatelj da nesto (mozda i najmanja sitnica) ne ide bas kako treba.Ja ne mastam o nekom drugacijem seksu uglavnom u masti promjenim mjesto,vrijeme (a i partnera u poslednje vrijeme)...
Mislim da to nikad ne bih u realnosti.Valjda nisam tip koji zbog sjenke rizikuje pravi plijen ali sam tip koji nakratko pobjegne u neki izmisljeni film.
 
Ni ja ne mislim da je fantaziranje znak velikih problema ali ako je cesto onda je sigurno pokazatelj da nesto (mozda i najmanja sitnica) ne ide bas kako treba.Ja ne mastam o nekom drugacijem seksu uglavnom u masti promjenim mjesto,vrijeme (a i partnera u poslednje vrijeme)...
Mislim da to nikad ne bih u realnosti.Valjda nisam tip koji zbog sjenke rizikuje pravi plijen ali sam tip koji nakratko pobjegne u neki izmisljeni film.

Mislim da je sasvim normalno da imas fantazije i da to nije nuzno i pokazatelj da ti veza ne valja. Medjutim, takodje mislim da postojanje fantazija u velikoj meri jeste pokazatelj da imas zelje i potencijala za sexom vise nego sto ga u stvari imas.
I mislim da je kod velike vecina zena takva situacija. E sad, u tom cucu grmi zec! Stvar je sta ces izabrati, da li ces krenuti da ispunjavas fantazije (sto je razumljivo) i upropastiti vezu koju imas ili ces odustati od istog (u pravom smislu reci zrtvovati ispunjenje svoje zelje i potrebe) zbog veze koju imas.
Matematika je vise nego jasna: Kita u doope a dusa u raj - NE MOZE!
Pa sad, sta bi ti pre, od ova dva, a?
 
Pa znas sta, ja nikad ne bih rasturila brak zbog bilo kakvih sopstvenih zelja i potreba(nekad nisam imala ni one najosnovnije zivotne) u to sam sigurna...
Ali priznacu tesko je i ovako...
Kako da se pomirim da sam prosla bas sve male i velike radosti i cari i u zivotu i u ljubavi i u seksu???U zivotu kakav sad zivim nikakve romantike i lepote vise nema a da pokusam nesto drugo...Ma ne dolazi u obzir...
Da skratim, imam osjecaj kako kaze Andric u Znakovima pored puta da se "dvije krvi u meni biju" i ja znam koja ce pobjediti ali eto uzivam gledajuci tu njihovu bitku.
 
Pa znas sta, ja nikad ne bih rasturila brak zbog bilo kakvih sopstvenih zelja i potreba(nekad nisam imala ni one najosnovnije zivotne) u to sam sigurna...
Ali priznacu tesko je i ovako...
Kako da se pomirim da sam prosla bas sve male i velike radosti i cari i u zivotu i u ljubavi i u seksu???U zivotu kakav sad zivim nikakve romantike i lepote vise nema a da pokusam nesto drugo...Ma ne dolazi u obzir...
Da skratim, imam osjecaj kako kaze Andric u Znakovima pored puta da se "dvije krvi u meni biju" i ja znam koja ce pobjediti ali eto uzivam gledajuci tu njihovu bitku.

Ovaj pojavni oblik "kite u doope" ne oduzima kartu za raj!
Prema tome, samo se prepusti i uzivaj ;)
 
Oduzima,budi siguran...Cak i mnogo manje gresne stvari oduzimaju i najmanju nadu za raj a ne kartu...A ja nemam veceg straha od straha pred onim sto dolazi posle smrti(vjerovao ili ne) zato i i taj tvoj savjet da se opustim i uzivam...Tesko ali hvala na dobroj namjeri!
 
Ako samo osjecam onda zvuci i meni lijepo i romanticno i ...Budem sretna uprkos nesreci...
Sa druge strane moze se uzeti i da zvuci onako malo vulgarno ako se samo malo ukljuci i mozak...
Pa ja imam i muza i djecu.A taj imetak oduzima pravo cak i na snove...
 
Ako samo osjecam onda zvuci i meni lijepo i romanticno i ...Budem sretna uprkos nesreci...
Sa druge strane moze se uzeti i da zvuci onako malo vulgarno ako se samo malo ukljuci i mozak...
Pa ja imam i muza i djecu.A taj imetak oduzima pravo cak i na snove...

jesi li ti ozbiljna? da ljudi gore u paklu zbog stvari koje im se vrzmaju po glavama, hotelcic na nebu bi bankrotirao...
 
smajlikojivrishtiodsmeha !!! ;)

Pa uglavnom se fantazira o onome sto se nema ili mu je nedostupno, nemoguce....
icon_jokercolor.png
 

Back
Top