Quantcast

Seksualne fantazije

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
Pocecu da vam otkrivam na forumu svoje seksualne fantazije. Uvak mi je prva pomisao na decka kako on sedi, obucen, i ja sam obucena, i ja, sad ovo treba da precizno kazem sta mu radim, tako to ide u tim pricama, grlim ga desnom rukom oko vrata, a levom rukom oko struka dok mu sedam u krilo, prvo na stranu, sa obe noge na jednoj strani njegovih nogu, a onda dok malo uhvatim ravnotezu, prebacim levo koleno, preko njegove noge, izmedju njegovih nogu i tako savijeno koleno naslonim na to na cemu on sedi.Tako sednem na jednu njegovu nogu okrenuta njemu skroz licem.Jedna mi je noga sa strane na zemlji, druga mi je noga savijena u kolenu izmedju njegovih nogu, rukama ga grlim i drzim se za njega, to nije bas stabilan polozaj, pa ce onda on da me drzi sa obe ruke i kad me je vec tako uhvatio a ja nemam ravnotezu lako ce da me premesti i da me obori ali to vec nije deo ove fantazije.

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.867
Pocecu da vam otkrivam na forumu svoje seksualne fantazije. Uvak mi je prva pomisao na decka kako on sedi, obucen, i ja sam obucena, i ja, sad ovo treba da precizno kazem sta mu radim, tako to ide u tim pricama, grlim ga desnom rukom oko vrata, a levom rukom oko struka dok mu sedam u krilo, prvo na stranu, sa obe noge na jednoj strani njegovih nogu, a onda dok malo uhvatim ravnotezu, prebacim levo koleno, preko njegove noge, izmedju njegovih nogu i tako savijeno koleno naslonim na to na cemu on sedi.Tako sednem na jednu njegovu nogu okrenuta njemu skroz licem.Jedna mi je noga sa strane na zemlji, druga mi je noga savijena u kolenu izmedju njegovih nogu, rukama ga grlim i drzim se za njega, to nije bas stabilan polozaj, pa ce onda on da me drzi sa obe ruke i kad me je vec tako uhvatio a ja nemam ravnotezu lako ce da me premesti i da me obori ali to vec nije deo ove fantazije.
******,gimnasticarka...toliki broj nogu do sada ne videh

skorpijamaya

Domaćin
Poruka
3.002
Uhh pa to je super fantazija...ja imam sličnu..ali on sedi zavaljen u kompjuterskoj fotelji/stolici...gleda u monitor ono pomalo izgubljen...
a ja mu prilazim lagano tek da me oseti..on je iznenadjen..a ja mu sedam u krilo okrenuta licem ka njemu...on je napaljen
ali i napet,a ja sam strasna i ne dam mu mira..on me jako želi i uzima odmah...

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
Mislila sam stvarno samo na taj deo price, ne svidja mi se. A za tebe bih rekla da treba da nastavis po starom kako si i do sad radila, u prici :-), jer se vidi da ti se svidja to sto ti on radi kad mozes da napises "i uzima odmah".

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
On nju uzima :-) Sad da mi je decko ovde pitala bih ga: Uzimas li ti mene? :-) Nemanja jel ti to mene uzimas? Ha ha ha ha ha ha ha ha... I smejala bih se 15 minuta. A da je Igor to, on bi mi govorio da budem tisa i da ne vristim.A ovaj mali era on bi me samo gledao a to bi mene jos vise zasmejavalo.

alskarinna

Zainteresovan član
Poruka
276
Svi imaju sexualne fantazije, one su nesto sasvim prirodno, same od sebe nadolaze i nisu pokazatelj neuspesnih veza...moja omiljena fantazija je grupni sex, sa nekoliko bezobraznih devojcica, spremnih na sve i isto toliko obdarenih, potentnih i mastovitih deckica...i neko mracno mesto...hmmmm...za ovo jutro je bilo dosta uzbudjenja.:mrgreen:

Dijenek

Elita
Poruka
22.024
Моје фаназије се скоро увек своде на двоје, тек понекад на троје...
А оно о чему фантазирам углавном и остварим...
(ово углавном читати као пре или касније...)
Кад о фантазирам о некој жени, ја углавном и напишем причу...

Dana

Poznat
Poruka
9.857
Nemam seksualnu fantaziju... Imam fantaziju da na nekoj zurci, sedeljci, bilo gde, ja kao odem u drugu prostoriju da uzmem sendvic, pice, bilo sta, osoba koja mi se kao svidja, krene za mnom, ja ga ni ne vidim, i samo me okrene i poljubi, onako iznenada... :roll: