Сексуалне фантазије које не желите да се испуне

Imam te neke... fantazije o... jurenju sa kanibalima po brdima

Bez grickanja, bez natakanja na ražanj, bez pretvaranja u kobasice, samo jurenje

Molim Boga da mi se ne ostvare
Ali istovremeno molim i da mi se ostvare...

Teško je...
Не сећам се да сам икад чуо нешто слично...држали би те као фуцкдолл пар седмица и опет би завршила као ћевап.
 
Машта без визуелизације није чак ни полумашта. Више случајна мисао него ишта.

С тим на уму, тешко је замислити друкчији исход.

Možda mogu da me jure sa onim gvozdenim maskama preko brnjice.
 
Možda mogu da me jure sa onim gvozdenim maskama preko brnjice.
Испуштајући чудне урлике који те узбуђују док те конопља шиба по бедрима. А пошто мрзиш теретану, нећеш далеко. Мхм, го он...ја сам своју болесну фантазију кристализовао у три реченице. Не убеђуј ме да ниси отишла даље од "јуре ме".
 
Poslednja izmena:
Шта вас узбуђује а истовремено тера на преиспитивање сопствене психе?

Неписана правила налажу да аутор први отвори душу тј. шлиц, је ли?! Кхм.

Дефинитивно и убедљиво - женина сестра. Немогуће је одлучити која би се боље исцедила на мени, а последице би сасвим сигурно биле далекосежније од пуке нелагодности у заједничком друштву. Врло брзо бих изгубио самоконтролу током чина, што је нарочито болесна замисао.

"Трипут жењен, са свастиком живим", ипак звучи боље на папиру.

Како ви стојите са интригантним а суштински непожељним перверзијама?

Ima svakakvih fantazija u mojoj glavi, al kad pomislim na kucu, muza, decu.... opalim sebe dva-tri puta po obrazu. Pu-pu! :sije:
 
Ima svakakvih fantazija u mojoj glavi, al kad pomislim na kucu, muza, decu.... opalim sebe dva-tri puta po obrazu. Pu-pu! :sije:
За други део приче знамо, уважена гђо. Ја имам тромесечног сина и жену која ме изува сваки пут кад је погледам.

Интересује нас први део приче :)
 
За други део приче знамо, уважена гђо. Ја имам тромесечног сина и жену која ме изува сваки пут кад је погледам.

Интересује нас први део приче :)
Koji ćeš ****** onda ovde da slušaš tudje fantazije?
 
Koji ćeš ****** onda ovde da slušaš tudje fantazije?
Занима ме сексуалност, други људи уопште. Ја сам врло софистицирана личност, Изногуде. Нисмо сви овде у потрази за пиччком, као ти, капираш? Типови мог кова не траже пиччке на нету. There's levels to this shhit.
 
Занима ме сексуалност, други људи уопште. Ја сам врло софистицирана личност, Изногуде. Нисмо сви овде у потрази за пиччком, као ти, капираш? Типови мог кова не траже пиччке на нету. There's levels to this shhit.
Važi
 
Занима ме сексуалност, други људи уопште. Ја сам врло софистицирана личност, Изногуде. Нисмо сви овде у потрази за пиччком, као ти, капираш? Типови мог кова не траже пиччке на нету. There's levels to this shhit.
xT9Igk9A8AMUstlKYo.gif
 

Back
Top