SEKSUALNA PRIVLACNOST

baki 75

Aktivan član
Poruka
1.476
Da li vam se desilo da vas neko toliko jako seksualno privuce na prvi, drugi pogled da u momentu nista drugo nije postojalo za vas sem te osobe i tog osecaja u stomaku. Meni se tako nesto ekstremeno desilo kad sam jedno izvesno vreme vidjala tipa u prevozu koji uoopste (fizicki nije moj tip muskarca) al imao je mnooogo lepe ruke, prste, osetila sam neku toplinu i blenula u coveka, nisam mogla da sklonim pogled svaki put kad bi ga videla. Vrhunac je bio kada se posle par meseci taj tip pojavio u mojoj kancelariji (ispalo je da radimo u istoj firmi ali na razlicitim lokacijama i firma je velika pa se ne poznajemo svi), ja sam se slogirala, osetila da mi se koci desna ruka, mislila sam da necu moci da drzim olovku... :shock: Proslo me, sad mogu da ga sretnem i uzivam u poledu na njegove ruke, ali to je sve. Napominjem da nisam imala nameru da se muvam, ja skoro udata, on u braku, samo pricam sta sam osecala po tom pitanju. Sad vi... :lol:
 
...није ми се десило да ме неко толико сексуално привуче да не знам шта радим и да ми се кочи десна рука...:)

...али ми се дешава да ми је некад сексуално много привлачнија (тј јебозовнија) нека риба која није класична лепотица од оне која јесте...

...у сваком случају...њена рука сигурно није то на шта се палим...:lol:
 
Ljuba82:
...није ми се десило да ме неко толико сексуално привуче да не знам шта радим и да ми се кочи десна рука...:)

...али ми се дешава да ми је некад сексуално много привлачнија (тј јебозовнија) нека риба која није класична лепотица од оне која јесте...

...у сваком случају...њена рука сигурно није то на шта се палим...:lol:
lepota i sexipil ne idu obavezno zajedno
 
Da, desilo mi se to ! Naravno za pocetak je to bila samo seksualna privalcnost a vremenom je preraslo u nesto vise , mnogo vise....... U svakom slucaju da ne zaboravim osecaj seksualne privlacnosti je ostao i dalje i traje i dalje
 
baki 75:
Da li vam se desilo da vas neko toliko jako seksualno privuce na prvi, drugi pogled da u momentu nista drugo nije postojalo za vas sem te osobe i tog osecaja u stomaku. Meni se tako nesto ekstremno desilo

Desilo se, kako nije...:-D
Neko me je baš jako privukao ali, za razliku od tebe, ja ga nisam čak ni videla. :roll:
Eto, ovo je još ekstremnije nego to što se tebi desilo. :(
 
zelenooka:
Desilo se, kako nije...:-D
Neko me je baš jako privukao ali, za razliku od tebe, ja ga nisam čak ni videla. :roll:
Eto, ovo je još ekstremnije nego to što se tebi desilo. :(
c008.gif
Svasta procitah na ovom forumu.
 
Bese davno,al se urezalo u secanje za sve pare- kraj predavanja u amfiteatru, ustajem i okrecem se kako bih uzeo jaknu sa naslona i onda me u oko ubada grud koleginice koja je sedela iza mene i upravo ustala i protegnula se posle smornog predavanja.Ni po` muke da to ne bese bas ona s` najboljim parom na smeru- ok,ona se izvinu,ja pokusah da se nasmesim i promrmljam nesto,a onda sam ostao onako bez reci i pokreta sigurno jedno pet minuta.Taj nenadani bliski kontakt,miris,cvrstrina...Ebi ga ako nastavim opet cu se oduzmem. :-?
 
baki 75:
Da li vam se desilo da vas neko toliko jako seksualno privuce na prvi, drugi pogled da u momentu nista drugo nije postojalo za vas sem te osobe i tog osecaja u stomaku. Meni se tako nesto ekstremeno desilo kad sam jedno izvesno vreme vidjala tipa u prevozu koji uoopste (fizicki nije moj tip muskarca) al imao je mnooogo lepe ruke, prste, osetila sam neku toplinu i blenula u coveka, nisam mogla da sklonim pogled svaki put kad bi ga videla. Vrhunac je bio kada se posle par meseci taj tip pojavio u mojoj kancelariji (ispalo je da radimo u istoj firmi ali na razlicitim lokacijama i firma je velika pa se ne poznajemo svi), ja sam se slogirala, osetila da mi se koci desna ruka, mislila sam da necu moci da drzim olovku... :shock: Proslo me, sad mogu da ga sretnem i uzivam u poledu na njegove ruke, ali to je sve. Napominjem da nisam imala nameru da se muvam, ja skoro udata, on u braku, samo pricam sta sam osecala po tom pitanju. Sad vi... :lol:

desilo
 
da.. 2 puta.. jednom davno na poslu.. (neka zena usla nesto da pita..) drugi put kad sam video jednu ortakinju.. (samo taj put) oba puta se posle skoro nisam secao.. a nesto malo manje intenzivno mi se desavalo na redovnoj bazi sa jednom (trecom) drugaricom.. ali nije bilo nista vise
 
Jeste, pogubila sam se kao da nisam normalna kad mi se to desilo!
Posle sam ga srela dva puta, oba puta nisam davala znakove zivota...
Pa mu se prvi put nisam ni javila jer nisam znala gde se nalazim...obecala sam sebi da cu iskoristiti sansu sledeci put kad se sretnemo.
Ali vraga - drugi put sam ga ugledala i buljila u njega zaledjena sa ovolikim ocima :shock: dok me nije video i javio se on meni...tresla sam se kao prut...zamislite debila koji nepomicno stoji okrenut ka ulici i bulji u coveka sa razogracenim ocima i poluotvorenim ustima...ta sam...
Inace ne zarezujem muskarce preterano...al' to je bio neki jak elektricitet. ;)
Sad su se neke stvari izdesavale u medjuvremenu pa me je proslo skroz.


Druga velika hemija mi se nije desila bas prilikom susreta, vec prilikom prvog poljupca.
Znam samo da smo se poljubili, da sam se nasla u horizontali...kako se to desilo i sta je izmedju bilo pojma nemam...amnezija...mora da sam bila u nekoj drugoj dimenziji...
Ta prica je vec potrajala prilicno dugo...
 

Back
Top