Quantcast

seksualna klasifikacija osoba tipa forumaši

tamara blagojevic

Primećen član
Poruka
794
Molim dokaz za tvrdnju?
seks je životinjski,primitivni nagon koji nema veze s romantikom nego otaljavanjem najprostijih fizioloških potreba,ko kad se recimo ispiškiš ili iskkakiš,dok je romantika vezana za zaljubljenost koja opet,avaj,nema veze s ljubavom per se ali može da ima,svakako nije antonim kao seks. ljudi neznaju da razlikuju ljubav,zaljubljenost,romantiku,seks,požudu itd,bukv ništa ko duduci

Indigo3

Zainteresovan član
Poruka
156
Draga i mlada generacijo kojoj se radujem do besvesti sve dok me jednog dana u ovoj nasoj maloj ne dovedete do ponora, prvo se treba dogovoriti o terminologiji a onda razgovarati o terminu.
U naslovu teme je nesto sto je seksualna klasifikacija.
Znaci, nesto treba klasifikovati. Ovde bi pomogao dosta sam izmislitelj teme da hoce.
Seksualno se odnosi na siri pojam od samog seksa.
Seksualnost je deo licnosti, a seks je puka manifestacija i po samom trajanju delic slagalice.

snowtrooper

Buduća legenda
Poruka
36.710
seks je životinjski,primitivni nagon koji nema veze s romantikom nego otaljavanjem najprostijih fizioloških potreba,ko kad se recimo ispiškiš ili iskkakiš,dok je romantika vezana za zaljubljenost koja opet,avaj,nema veze s ljubavom per se ali može da ima,svakako nije antonim kao seks. ljudi neznaju da razlikuju ljubav,zaljubljenost,romantiku,seks,požudu itd,bukv ništa ko duduci
Razlika izmedju zaljubljenosti i pozude je jasna, prvo nije vezano samo za seks dok drugo iskljucuje sve ostalo.

Seks je zivotinjski bez zaljubljenosti, ako postoji ljubav moze biti i nezan, senzualan, romantican.

Poruka
16.735
@Konj_na_belom_princu, bravo, i licnost je neka manifestacija, ali je potrebno razlikovati sireg smisla od uzeg smisla. To je kao kad kazemo:Odoh da kupim povrce.
Vratim se, a kupila sam samo krastavac i paradajz.
Znaci, kupiti povrce bi znacilo dovuci sleper sa svim mogucim stvarima koje pripadaju ovde.
Ja se vratila sa dva primerka i opravdala svoj odlazak na pijacu.
Ne postoji siri i uzi smisao.. Ili nesto ima smisla ili ne ali cak i besmisleno ima smisao kao i sto je smisao besmislen.

Indigo3

Zainteresovan član
Poruka
156
@Konj_na_belom_princu, pa kako imas srca da omladini otezavas put ka bilo kojem smislu?
Zasto ne objasnjavas, nego se bavis suprotstavljanju meni?
Ok, motivacija za pisanje na temi je suprotstaviti se, ali ja nisam dosla da se suprotstavim nego da samo kazem sta mislim.
(Deco, ovo je forumaski seks, nama, forumasima od ovoga vise u zivotu ne treba.)
E, sad, ja nisam samo forumas, pa tako imam siri pojam zivota od forumaskog, i zato (izmedju ostalog) treba razgraniciti sire i uze znacenje.

snowtrooper

Buduća legenda
Poruka
36.710
@snowtrooper, ali nekom ko ne ucestvuje u razvojnoj etapi ce reci da je to seks. Neka su zaljubljeni, neka su intelektualci, neka su primitivci-taj cin se zove seks po svakom ko nije u dogovorenom svetu te dve osobe.
Za nekoga je seks a za drugog vodjenje ljubavi.
Sam cin ima vise naziva, od vise do manje lepih u zavisnosti ko ih i u kakvom tonu koristi.

georgejune

Zaslužan član
Poruka
148.113
dakle ne onih ljudi, pravih.. nego ovih s foruma..
kako biste ih vi podelili po grupama po seksualnom iskustvu, afinitetima, orijentaciji, čemu god?
i nemojte da navodite nikoga konkretno, ja bih da mi tema poživi bar malo..
hvala i laku noć.. :*
Na lajave koji bi zvakom da sakriju nejebicu i na to nesto da navataju i nas koji cutimo i hebemo

Indigo3

Zainteresovan član
Poruka
156
@Konj_na_belom_princu,
hajmo objasniti pojam ''romanticno'' kad smo vec ovde. Sta je vama romanticno?
Zasto se osoba x pobunila protiv romanticnosti ove teme?
Objasnite.
Uzdred, ponesite odgovornost prema nekome ko ovaj forum cita a nije njegov clan i razmislja da postane i ocekuje da procita nesto smisleno.
(Seksualnost na forumu izgleda ovako i nikako drugacije, tu je akcija mozgova primetljiva i tu se slazu ili ne, radije ne. Ukoliko primate poruke drugacijeg sadrzaja i ukoliko razmisljate o tome da li su njene/njegove poruke normalne, morate uzeti k'znanju da je u pitanju verovatno perverznjak, nekompletna licnost, sljam, osoba sa kojom ne znate sta da ocekujete ako se sa njom sretnete, i svakako se sa njim/njom ne treba da sretnete ukoliko ne pripadate istom soju .).

tuc muc

Ističe se
Poruka
2.328
dakle ne onih ljudi, pravih.. nego ovih s foruma..
kako biste ih vi podelili po grupama po seksualnom iskustvu, afinitetima, orijentaciji, čemu god?
i nemojte da navodite nikoga konkretno, ja bih da mi tema poživi bar malo..
hvala i laku noć.. :*
Pa to je lako, kao onaj moj profa koji je ljude delio u dve grupe, na one koji mogu da se popnu uz uže i na one koji to nikako ne mogu, dakle forumska raja se takođe deli u dve grupe: na one koji seksualno opšte s drugima sa foruma i na one koji se klone foruma kad je reč o seksanju.