seksualna energija muškog tela

Agora1983

Zainteresovan član
Poruka
163
Već sam postavio SLIČNO https://forum.krstarica.com/threads/da-li-su-zene-seksualna-vizuelna-bica.962958/
ali rekao bih NE BAŠ ISTO pitanje.
I pored svih odgovora na toj SLIČNOJ temi ipak imam neke nedoumice.

Ovako.
Pitanje za ŽENSKE članove foruma.
VAMA NEPOZNAT ili POZNAT muškarac s kojim niste u emotivnoj vezi.
Stojite pored, gledate ga i slušate.
Visok, krupan i jako lepo obučen, prijatnog izgleda za vaš ukus.
Razgovara sa nekim ljudima i za VAŠ UKUS lepo priča, lepo se ponaša itd.
E takav muškarac dakle stoji JAKO BLIZU, bukvalno pored Vas.
Sada imam PITANJE 1 i PITANJE 2 u vezi ove sitavcije:

PITANJE 1.
Da li osetite tu neku mušku energiju koja Vas privlači ka njemu i tera da mu se bacite u naručije, da se istopite u njegovom zagrljaju?.

PITANJE 2 je USKO povezano sa PITANJEM 1.
Ako je odgovor na PITANJE 1, DA-POZITIVAN.
Da li osetite potrebu da seksualno opštite sa tim muškarcem. Dobro, ne mislim da ćete vi odmah da opštite ali da li vas NJEGOVO TELO i POJAVA vuku ka tome?.
 
Već sam postavio SLIČNO https://forum.krstarica.com/threads/da-li-su-zene-seksualna-vizuelna-bica.962958/
ali rekao bih NE BAŠ ISTO pitanje.
I pored svih odgovora na toj SLIČNOJ temi ipak imam neke nedoumice.

Ovako.
Pitanje za ŽENSKE članove foruma.
VAMA NEPOZNAT ili POZNAT muškarac s kojim niste u emotivnoj vezi.
Stojite pored, gledate ga i slušate.
Visok, krupan i jako lepo obučen, prijatnog izgleda za vaš ukus.
Razgovara sa nekim ljudima i za VAŠ UKUS lepo priča, lepo se ponaša itd.
E takav muškarac dakle stoji JAKO BLIZU, bukvalno pored Vas.
Sada imam PITANJE 1 i PITANJE 2 u vezi ove sitavcije:

PITANJE 1.
Da li osetite tu neku mušku energiju koja Vas privlači ka njemu i tera da mu se bacite u naručije, da se istopite u njegovom zagrljaju?.

PITANJE 2 je USKO povezano sa PITANJEM 1.
Ako je odgovor na PITANJE 1, DA-POZITIVAN.
Da li osetite potrebu da seksualno opštite sa tim muškarcem. Dobro, ne mislim da ćete vi odmah da opštite ali da li vas NJEGOVO TELO i POJAVA vuku ka tome?.
Pa ne znam možda je zauzet
 
Znači, tvoj odgovor je duplo NE. Na oba pitanja, NE?.
Primijetim, da. Ali stvarno ne poželim da se bacim u zagrljaj nekome koga nisam upoznala, s njim porazgovarala. Zamisli zgodan, skockan, lijep i otvori usta ima dva zuba ili da širi neugodan miris, onaj znoj od tri dana što smrdi na Vegetu?
A o tome da poželim vodim ljubav s nekim koga sam samo ugledala-veliko NE.
 
E ljudi. Mnogo se kenya brate. Ja ne razumem te energije. Mislim ok na prvu loptu bude privlacnost. Osetis i neku energiju.A znas li ko0liko puta sam osetio tako neku energiju u posturi u ponasanju, manirima, pogledu kod zilion zena i onda kada je upoznam: trt...brate...trrrrttttt, nista, no energi no faja.
 
PITANJE 1.
Da li osetite tu neku mušku energiju koja Vas privlači ka njemu i tera da mu se bacite u naručije, da se istopite u njegovom zagrljaju?.

Ne.
PITANJE 2 je USKO povezano sa PITANJEM 1.
Ako je odgovor na PITANJE 1, DA-POZITIVAN.
Da li osetite potrebu da seksualno opštite sa tim muškarcem. Dobro, ne mislim da ćete vi odmah da opštite ali da li vas NJEGOVO TELO i POJAVA vuku ka tome?.

Ne.
 
Pa evo cak i u petom elementu, svi odlepljuju Mila Jovovoch! Ultra giga mega star,energija, ludilo.. a znas kako...ove cice ostale na kruzeru...mmmm..tu je parti, tu je zezanje. Mila je ono...lepuskasta al dosadna...prica neki vanzemaljski jezik, kako ces da komuniciras s njom, kakva je tu energija? neko fejk nevinasce, kazes joj: pop'si mi, a ono ce: multi pas?
 
Pa evo cak i u petom elementu, svi odlepljuju Mila Jovovoch! Ultra giga mega star,energija, ludilo.. a znas kako...ove cice ostale na kruzeru...mmmm..tu je parti, tu je zezanje. Mila je ono...lepuskasta al dosadna...prica neki vanzemaljski jezik, kako ces da komuniciras s njom, kakva je tu energija? neko fejk nevinasce, kazes joj: pop'si mi, a ono ce: multi pas?
Meni je ona divna.
 

Back
Top