Seksualna diskriminacija transhuman osoba

gost 391595

Buduća legenda
Poruka
35.177
Kaže mi danas koleginica "srašće ti glava sa telefonom", pa sam joj dala otkaz.. šalim se, povećala sam joj platu.

Ali nateralo me to da se zamislim...

Pošto znate svi da sam ja transhuman, tj želim da budem aploadovana na klaud i da nastavim da postojim kao binarni kod kada ta tehnologija postane dostupna, da li će me ljudi diskriminisati u ljubavnim odnosima?

Možda neko neće biti ok sa tim i neće želeti da mi da šansu, što je čista diskriminacija?
 
Kaže mi danas koleginica "srašće ti glava sa telefonom", pa sam joj dala otkaz.. šalim se, povećala sam joj platu.

Ali nateralo me to da se zamislim...

Pošto znate svi da sam ja transhuman, tj želim da budem aploadovana na klaud i da nastavim da postojim kao binarni kod kada ta tehnologija postane dostupna, da li će me ljudi diskriminisati u ljubavnim odnosima?

Možda neko neće biti ok sa tim i neće želeti da mi da šansu, što je čista diskriminacija?

Nisi ti transhuman, ti si površna i to te već odavno muči.
 
Kao i o svim transhumanistima, podozriva sam.
Nije to toliko pitanje tehnologije, već je filozofski hard problem of consciousness, tj da li je tako nešto uopšte moguće.

Baci oko na Istvan Zoltana, ako nisi.
Meni se čini da tako nešto nije moguće, barem ne u bliskoj budućnosti, a i kada bi bilo moguće, ne bih želeo tako nešto.
 

Back
Top