Quantcast

Seksualna diskriminacija transhuman osoba

cronnin

Domaćin
Moderator
Poruka
3.373
Ne silaziš, telo umire, svest se aploaduje na klaud, kopira na molekule vode ili gde već, a ti nastavljaš da komuniciraš preko npr Amazon Alexe ili sličnog gadžeta.
Залећеш се. Ради се на томе већ дуго времена, али је Аватар Ц још увек недостижан у сваком смислу.

Kosta2

Legenda
Poruka
52.553
Kaže mi danas koleginica "srašće ti glava sa telefonom", pa sam joj dala otkaz.. šalim se, povećala sam joj platu.

Ali nateralo me to da se zamislim...

Pošto znate svi da sam ja transhuman, tj želim da budem aploadovana na klaud i da nastavim da postojim kao binarni kod kada ta tehnologija postane dostupna, da li će me ljudi diskriminisati u ljubavnim odnosima?

Možda neko neće biti ok sa tim i neće želeti da mi da šansu, što je čista diskriminacija?

Pazi, ako neki klaud postane tvoj dom
biću olujni oblak, kresnuće te moj grom
samo nemoj posle da spominješ mi rod
kad moj grom promeni i pokvari tvoj kod.

:hahaha:

Zenox

Početnik
Poruka
37
Ne silaziš, telo umire, svest se aploaduje na klaud, kopira na molekule vode ili gde već, a ti nastavljaš da komuniciraš preko npr Amazon Alexe ili sličnog gadžeta.
Nece se to nikada desiti,i hvala bogu sto nece. Svest nije nesto do cega nauka moze da dopre,i ne treba. Zamisli samo kakvi bi zlocini mogli da se cine nad ljudima kada bi tako nesto bilo moguce. Mogle bi im se priredjivati jezive stvari. Zamisli neko da bude "uploadovan" i recimo simuliran u necemu bolesnom na...citavu vecnost. Ne,to ne sme i ne moze da se desi.
Gledaj seriju Black Mirror,ima dosta takvih jezivih scenarija tu i videces o cemu pricam.
I bolje se okani te ideje,veruj mi,ne bi donelo nista dobro. Covek ne treba da se boji smrti,to je prirodno. Na kraju krajeva,zivot koji se ne zivi dobro je gori i od smrti,od svega,kao pakao na zemlji. Nemojmo zalaziti u ovakve sulude ideje (bez uvrede naravno).

MrNapokon

Veoma poznat
Poruka
14.762
Kaže mi danas koleginica "srašće ti glava sa telefonom", pa sam joj dala otkaz.. šalim se, povećala sam joj platu.

Pošto znate svi da sam ja transhuman, tj želim da budem aploadovana na klaud i da nastavim da postojim kao binarni kod kada ta tehnologija postane dostupna, da li će me ljudi diskriminisati u ljubavnim odnosima?

Možda neko neće biti ok sa tim i neće želeti da mi da šansu, što je čista diskriminacija?
Daviti ili ne davati nekome sansu za seksualni kontakt nema veze sa diskriminacijom. To znaci da je neko ili privlacan nekome ili ne.

Trust no one

Poznat
Moderator
Poruka
7.418
Mastas?
Pošto znate svi da sam ja transhuman, tj želim da budem aploadovana na klaud i da nastavim da postojim kao binarni kod kada ta tehnologija postane dostupna,
Ne,ne znamo,odakle ti to da bas svi prate tvoj lik i delo?
Mislim da si pocela da gubis kompas,bez uvrede.
Trazis diskriminaciju u nepostojecim stvarima i odnosima.Ako nesto ne postoji,a i nece postojati (bar jos neki vek),ne moze postojatii diskriminacija niti osudjivati ista.

Sixx a.m.

Aktivan član
Poruka
1.471

Daj bre ljudi ovo je pod-forum Ljubav i seks, kakva aploudovanja na klaud, postojanja kao binarni kod,... i onda diskriminacija na sve to?! msm jeee....

Antihejter

Zainteresovan član
Poruka
169
@momcilo95 Nešto neće inbox, pa ću ovde.
Nije državna tajna.
Ovo sam ti probao poslati u inbox:
Čekaj druže, ne razumem onu tvoju opasku za avatar. Niko ne (po)stavlja svoju fotografiju, što na mene osu drvlje i kamenje?
Viđao sam Rasela i druge glumce, ako se ne varam tvoj avatar je Kristijan Bejl, zašto je onda problem Ventvort Miller?