seksi vesh npr.gatjice,halteri itd.

Ako mislis na onih 20.000 EUR, to nisam dobio od drzave, nego od banke za koju sam radio. To se ovde zove "golden handshake" (u fazonu odlazi, evo ti kinta, samo nam se skini sa platnog spiska) z:mrgreen:

A od drzave sam onda dodatno dobijao onih 1.300 odnosno 800-900 EUR mesecno, kao socijalna pomoc. Ma sve u svemu jako je "tesko" ostati ovde bez posla. Sistem im je idiotski i mnogi ga lepo iskoriscavaju (oni koji su lenji da rade pre svega). Meni je nakon 10 godina rada dobro dosla pauza od godinu dana. Uzivao sam, a finansijskih problema nisam imao. A Boga mi ne nadjoh ni neka iznenadjenja u zeninom ormaru, kao ovaj junak iz price. z:mrgreen:

mogu ja tebi reci i sad cu da uprostim koji god mushkarac ladi mooda kod kuce postaje smor rodjenoj suprugi

mogu ja tebi reci i sad cu da uprostim koji god mushkarac ladi mooda kod kuce postaje smor rodjenoj suprugi

Wow...bas si pametna i govoris nam nesto sto nismo znali.

Inace, slabo sam ja bio kuci i ladio mooda. Kao sto sam napisao, putovao sam, isao na pecanje, druzio se, imao mnogo vise vremena koje sam provodio sa cerkicom i propratio zeninu trudnocu uz nju...i bilo je super neko vreme. A smorio sam samog sebe nakon tog nekog vremena, koje mi je bilo super, i zbog toga odlucio da idem opet da radim. Finansijski nije bilo uopste neophodno, ali se covek oseca bezvredan ako nista ne radi. O.K., pod "raditi" mozes da uvalis i motanje masinice na pecaljki i skidanje sarana od 15 kila sa udice... z:mrgreen: ...ali nije to to. Ispunjeniji i srecniji sam postao kada sam opet poceo da radim.
U svakom slucaju, ono sto sam hteo da docaram ljudima na forumu je to koliko je "tesko" kad na zapadu ostanes bez posla. z;)

pa normalno ne zelis da te posle njegova zena juri po gradu i da te chupa za kosu a javnom mestu z:D

Hehe...ovo me podseca na davno prosla vremena kada sam istovremeno imao dve devojke. Samo sto na kraju nisu njih dve razvlacile jedna drugu, nego se udruzile i krenule na mene. Posto ne tucem zene, morao sam da bezim. Tako su bile besne, kao razjareni bikovi, ovaj krave, kada su saznale da pre podne kresnem jednu a pred vece elegantno odem kod druge. Mislim da goreg ponizenja nema za zene. Bar ja nisam doziveo besnije zene nego te dve u toj situaciji. z:mrgreen:

Hehe...ovo me podseca na davno prosla vremena kada sam istovremeno imao dve devojke. Samo sto na kraju nisu njih dve razvlacile jedna drugu, nego se udruzile i krenule na mene. Posto ne tucem zene, morao sam da bezim. Tako su bile besne, kao razjareni bikovi, ovaj krave, kada su saznale da pre podne kresnem jednu a pred vece elegantno odem kod druge. Mislim da goreg ponizenja nema za zene. Bar ja nisam doziveo besnije zene nego te dve u toj situaciji. z:mrgreen:

dosta samoreklame

nego jesil u pemziji ili trazish posao? nemoj da zagovaras

ja sad idem na poso a vi se lepo druzite

dosta samoreklame

nego jesil u pemziji ili trazish posao? nemoj da zagovaras

ja sad idem na poso a vi se lepo druzite

Ne bih a ne nebih.
Na posao ili na pos´o, ali nikako na poso.

z;)

Na poslu sam a nista ne radim, visim na forumu, piskaram...a plata lepa. Nekom je zivot majka, a nekom maceha. z:poz:

Koja crna samoreklama? Ako je za tebe lik koji vara pozitivac ili frajer za kojim ceznes, onda je to tvoj problem. Ja nemam razlog da se reklamiram niti sam ovde da bi na´vatao neku forumasicu. z;)

Skora je ostao brez posla, moj drug Radosav, a teshko mu je naci nesto uredno sto se tice posla tolko i plate. Msm na zapadu kad ostanesh brez posla to je mnogo grozno mnogi od vas su navikli da ga nemaju pa im je mozhda tezhe shvatiti.

Dakle on ne radi zena mu radi tako da je on prisato i posle otimanja ipak primio svoju ulogu mushke domacice, dakle kuFa, pere i peglaz:)z:)

ja: cao radosave shta ima?
on: ma evo standartno
ja: lepo izgledash imali posla?
on: ma nema u PM (napomena pm je skracenica za piizdu materinu)

ja: kako je Tanja, deca itd.?

on: ma valjda je dobro, mozhesh zamisliti neki dan slazhem popeglan vesh i u Tanjinom ormanu nadjem seksi rublje, znash gatjcice na shpagu i neke cudne naprave

ja: oh pa to je bash super bash mi je drago cuti da vam je seks lajF uredan

on: za mene to josh nije oblacila a po etiketama se vidi da je korisceno to jest prato a ja prao nijesam

ja: oh................

Mishljenja?

Simpaticno.

Skora je ostao brez posla, moj drug Radosav, a teshko mu je naci nesto uredno sto se tice posla tolko i plate. Msm na zapadu kad ostanesh brez posla to je mnogo grozno mnogi od vas su navikli da ga nemaju pa im je mozhda tezhe shvatiti.

Dakle on ne radi zena mu radi tako da je on prisato i posle otimanja ipak primio svoju ulogu mushke domacice, dakle kuFa, pere i peglaz:)z:)

on: ma valjda je dobro, mozhesh zamisliti neki dan slazhem popeglan vesh i u Tanjinom ormanu nadjem seksi rublje, znash gatjcice na shpagu i neke cudne naprave

on: za mene to josh nije oblacila a po etiketama se vidi da je korisceno to jest prato a ja prao nijesam

Mishljenja?

znaci da je Tanja jedna moderna zemska koja ne oblaci lep vesh samo kad planira sex!

Mishljenja?

Mislim da pod hitno treba da odem u Nemacku,da posetim one tvoje 4 drugarice:per:

Back