SEKSI NASTAVNICA: Njene slike lajkuju osnovci po Vranju?!

Твоја и моја перцепција се разликују - теби је слобода да 'гледаш и будеш гледан', а мени је слобода - право на интиму. Зато ти не можеш да схватиш да ауторитет мора да постоји, ако желимо резултате, а он се не гради излагањем своје интиме ни сексуалношћу. Нити сличицама по фејсу.
Као што ни ја не могу да схватим да је теби ово тек 'невина сличица'.

Нико не брани онима који не желе да каче своје слике, да их не каче. Али постоји тенденција да се онима који желе да их каче њихова жеља ускраћује. Тако да, ти не говориш о "праву на интиму", него о императиву- јер право подразумева избор.

А ја сам увек против императива.

Плус, сличици ништа не фали. Нити је гола, нити је у недоличним позама. Само има мало краћи шорцић. Што је баш медено.

Čitava halabuka oko čega????

Šta da očekujemo sledeće? Neki skandalozni članak sa naslovom: "Nastavnica istorije pokazala svoje raskoše obline", a radi se o nastavnici koja se na Adi sunčala u bikiniju????

Mislim, danas u potpunom odsustvu pristojnosti i ukusa prosto sevaju skandalozni naslovi o raznim ljudima iz javnog života koji, uzgred rečeno, niti imaju škole, niti su lepi.... A onda se skandalizujemo što jedna lepa i zgodna nastavnica privatno nosi minić....

- - - - - - - - - -

Gluposti lažnih moralista iz Kurira
Moraju nešto da pišu kako bi opravdali smanjenje plata prosvetnim radnicima.

Твоја и моја перцепција се разликују - теби је слобода да 'гледаш и будеш гледан', а мени је слобода - право на интиму. Зато ти не можеш да схватиш да ауторитет мора да постоји, ако желимо резултате, а он се не гради излагањем своје интиме ни сексуалношћу. Нити сличицама по фејсу.
Као што ни ја не могу да схватим да је теби ово тек 'невина сличица'.

- - - - - - - - - -

Професионално и приватно - не иду заједно. О томе и говорим. Она да би остала професионална, не може да се понаша као ученици, јер губи ауторитет. Са изгубљеним ауторитетом сва професионалност се руши.

Po tebi se izgleda autoritet gradi feredžom i dimijama. Profesorka svoj autoritet treba da gradi tako što će učenike nešto da nauči i korektno oceni, a ne po tome što će biti konzervativna.

Али, она није 'девојка на улици града', она је наставница. Требала је да закључа свој профил, ако већ није мислила да отвара профил на фејсу да би одговарала на ученичка питања.
I meni se desilo da sam postavio neke fotke misleći da sam ih zaključao. A onda ih je video baš onaj kome nisam želeo da ih pokažem. Mislim, dešava se...

- - - - - - - - - -

Ne vidim sto ima vulgarno, diskutabilno pa cak i seksi u toj fotografiji? :dontunderstand:

koliko je djevojaka i zena po plazama sve u tangama ili toplesu pa nikom nista...
Gde su te plaže i te žene? :per:

Čitava halabuka oko čega????

Šta da očekujemo sledeće? Neki skandalozni članak sa naslovom: "Nastavnica istorije pokazala svoje raskoše obline", a radi se o nastavnici koja se na Adi sunčala u bikiniju????

Mislim, danas u potpunom odsustvu pristojnosti i ukusa prosto sevaju skandalozni naslovi o raznim ljudima iz javnog života koji, uzgred rečeno, niti imaju škole, niti su lepi.... A onda se skandalizujemo što jedna lepa i zgodna nastavnica privatno nosi minić....

- - - - - - - - - -

Moraju nešto da pišu kako bi opravdali smanjenje plata prosvetnim radnicima.

Ја само да подсетим:

Jedna od nastavnica ove škole, M. M, objavila je na svom Fejsbuk profilu nepristojne fotografije koje svi učenici mogu videti, s obzirom da slike nisu zaključane. One su dostupne svim korisnicima te društvene mreže, pa tako, fotografije na kojima je ova golišava nastavnica, broje i više od 120 lajkova. Ne nedostaju i komentari koji se uglavnom odnose na provokativni izgled ove intelektualke.

Ко зна какве су те фотографије кад (чак) ни Курир није хтео да их објави.

Какав ауторитет она може имати кад су скоро сви ученици те школе прокоментарисали, не неки научни рад већ њен провокативни изглед?

Ја само да подсетим:

Ко зна какве су те фотографије кад (чак) ни Курир није хтео да их објави.

Какав ауторитет она може имати кад су скоро сви ученици те школе прокоментарисали њен провокативни изглед?
Pa sada... Nekada davno i ja sam bio učenik. I bila je jedna mlada, veoma lepa i zgodna profesorka u koju smo svi bili zaljubljeni. Čak je i u školu dolazila u miniću. Iza njenih leđa svašta smo komentarisali (kao i za većinu nastavnika), ponekad i glasno da je mogla da nas čuje...
Ali, u učionici ona je bila gazda.

Hoću da kažem, ako treba da gradi autoritet tako što će da potiskuje svoju ženstvenost i da se oblači kao Arapkinje kada idu da se kupaju, onda bolje da menja posao.
Autoritet će da izgradi ako ume da se u učionici postavi tako da se zna ko je u narednih 45 minuta gazda.

A s obzirom na obzir i dešavanja oko svega i svačega, ne bi me uopšte čudilo sledeće:
- da je cela priča prenaduvana, a može biti i izmišljena
- da cura na zamagljenoj Kurirovoj fotki uopšte nije nastavnica.

Poslednja izmena:
Pa sada... Nekada davno i ja sam bio učenik. I bila je jedna mlada, veoma lepa i zgodna profesorka u koju smo svi bili zaljubljeni. Čak je i u školu dolazila u miniću. Iza njenih leđa svašta smo komentarisali (kao i za većinu nastavnika), ponekad i glasno da je mogla da nas čuje...
Ali, u učionici ona je bila gazda.

Hoću da kažem, ako treba da gradi autoritet tako što će da potiskuje svoju ženstvenost i da se oblači kao Arapkinje kada idu da se kupaju, onda bolje da menja posao.
Autoritet će da izgradi ako ume da se u učionici postavi tako da se zna ko je u narednih 45 minuta gazda.

Ауторитет није да глумиш/изиграваш газду. Ауторитет је оно кад наставник постигне да ти, као ученик, долазиш на час концентрисан на тај предмет, јер знаш да ћеш лоше проћи ако не будеш.
Замисли какви ће да буду њени будући часови (ако их буде)? Не само да је нико неће схватити озбиљно, него може доћи и до озбиљнијих инцидената. Нарочито јер су ђаци већ научени на разна права (углавном без обавеза).

Ауторитет није да глумиш/изиграваш газду. Ауторитет је оно кад наставник постигне да ти, као ученик, долазиш на час концентрисан на тај предмет, јер знаш да ћеш лоше проћи ако не будеш.
Замисли какви ће да буду њени будући часови (ако их буде)? Не само да је нико неће схватити озбиљно, него може доћи и до озбиљнијих инцидената. Нарочито јер су ђаци већ научени на разна права (углавном без обавеза).
Uopšte ne mora tako da bude. To zavisi od nje.

I ako kažem da je gazda, ne mislim da je tiranin ili despot, nego ličnost koja vuče konce i upravlja svojim časom.
Kada 37 napaljenih 17-ogodišnjih klipana sluša svoju profesorku dok predaje i nikome ne pada na pamet da zucne ili na bilo koji način omete čas. Kada pita, bez pogovora ustaješ i odgovaraš onoliko koliko znaš. Uspela je da nam u elektrotehničkoj školi predaje krajnje nezanimljiv predmet koji nije imao veze sa strukom, a mi smo je svi pažljivo slušali i učili, iako svesni već tada da nam taj predmet nikada neće zatrebati.

- - - - - - - - - -

Ova je kod kuće.... Ima ovde i nas'n'ca koje stavljaju svoje "hot" fotke iz kabineta....
Ne znam šta predaju... Možda "fotografiju i dijapozitive" :think:

(tako se zvao predmet koji smo učili u VIII razredu u okviru izborne nastave)
Ma imam poznanicu koja je profesor u jednoj školi i... eno joj slike sa letovanja ove godine. I kako vidim, nisu zaključane.... :)

I ako kažem da je gazda, ne mislim da je tiranin ili despot, nego ličnost koja vuče konce i upravlja svojim časom.
Kada 37 napaljenih 17-ogodišnjih klipana sluša svoju profesorku dok predaje i nikome ne pada na pamet da zucne ili na bilo koji način omete čas. Kada pita, bez pogovora ustaješ i odgovaraš onoliko koliko znaš. Uspela je da nam u elektrotehničkoj školi predaje krajnje nezanimljiv predmet koji nije imao veze sa strukom, a mi smo je svi pažljivo slušali i učili, iako svesni već tada da nam taj predmet nikada neće zatrebati.

А сад замисли да сте у једном моменту видели њене обнажене фотографије, мислиш да би сте је са истом пажњом слушали на часу?

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

Ma imam poznanicu koja je profesor u jednoj školi i... eno joj slike sa letovanja ove godine. I kako vidim, nisu zaključane.... :)

Опет подсећам да се овде ради о непристојним фотографијама, а не о фотографијама с плаже.

А сад замисли да сте у једном моменту видели њене обнажене фотографије, мислиш да би сте је са истом пажњом слушали на часу?

- - - - - - - - - -

Опет подсећам да се овде ради о непристојним фотографијама, а не о фотографијама с плаже.
Nigde se ne spominje da su fotografije obnažene.

A drugo, zamisli da je na ovoj zamagljenoj Kurirovoj fotki u kupaćem kostimu. To bi bilo pristojnije u odnosu na objavljenu zamagljenun fotku?

Nigde se ne spominje da su fotografije obnažene.

A drugo, zamisli da je na ovoj zamagljenoj Kurirovoj fotki u kupaćem kostimu. To bi bilo pristojnije u odnosu na objavljenu zamagljenun fotku?

Јел' треба поново да цитирам? Ево:

Jedna od nastavnica ove škole, M. M, objavila je na svom Fejsbuk profilu nepristojne fotografije koje svi učenici mogu videti, s obzirom da slike nisu zaključane. One su dostupne svim korisnicima te društvene mreže, pa tako, fotografije na kojima je ova golišava nastavnica, broje i više od 120 lajkova. Ne nedostaju i komentari koji se uglavnom odnose na provokativni izgled ove intelektualke.

Кад се каже непристојне фотографијЕ (значи, није само ова једна на којој се ништа и не види), претпостављам да се ради о фотографијама где позира алудирајући на сексуални однос, каква је већ мода по фејсу.
Да је била само обнажена у купаћем костиму то не би било непристојно. Мислим, морам ли да цртам? :)

Кад се каже непристојне фотографијЕ (значи, није само ова једна на којој се ништа и не види), претпостављам да се ради о фотографијама где позира алудирајући на сексуални однос, каква је већ мода по фејсу.
Да је била само обнажена у купаћем костиму то не би било непристојно. Мислим, морам ли да цртам? :)

Не, у питању је фотка коју смо видели на линку Курира, и слично томе.

А овде се види мање него на плажи.

Не, у питању је фотка коју смо видели на линку Курира, и слично томе.

А овде се види мање него на плажи.

И мислиш да је зато добила 120 лајкова, плус коментаре "koji se uglavnom odnose na provokativni izgled ove intelektualke"?

Naravno da trebaju da budu naučeni na svoja prava, da im razni ne bi punili glavu glupostima i ćutali dok ih neko pljuje što ne skrivaju svoju ljudsku prirodu. Skandal žena se slikala u suknji...:roll: Loše je ono što nekoga ugrožava, a ne ono što se kosi sa plemenskim običajima i verskom dogmom. Nekada je i u Vizantiji bilo sramota ako se devojčica smeje i smatralo se da će zbog toga postati prostitutka, a ukoliko bi žena otišla da gleda konjske trke bez muža, muž je imao pravo na razvod. Ove moralne granice su promenjiva kategorija, iskreno ne vidim ništa loše u tome što žena ne skriva svoju ženstvenost, niti vidim išta dobro u potiskivanju ljudske prirode. Srbija nije teokratija već sekularna država i na osnovu toga i donosimo zakone. Ovi lažni "moralisti" ne moraju da gledaju ako im se ne sviđa, neka praktikuju ritualno parenje ako hoće. Žena nije uradila ništa loše, nije se "razgolitila" u učionici nego u svojoj kući. Njen posao je da učenike nešto nauči a ne da bude časna sestra.

Ево наставка приче:

ISPOVEST SEKSI NASTAVNICE IZ VRANJA: Slikama na Fejsbuku nisam prekršila kodeks
....

Direktor Saša Ivković potvrdio je da je škola pružila punu podršku mladoj profesorki koja se zbog nekih bolesnih umova nezaslućeno našla na stubu srama. On smatra da mesta za pokretanje disciplinskog postupka protiv Maje Mihajlović, o kojoj u školi govore samo biranim rečima. Ni prosvetna inspekcija neće reagovati jer profesorka nije prekršila nikakve norme morala i civilizovanog ponašanja. Kaže da je srećna što je podržavaju roditelji, đaci i uprava škole i da je ”sigurna da ova čudna i neosnovana priča nije potekla od učenika, već od nekoga ko je neostvaren i bavi se tuđim sudbinama”.

Од кога је, онда, потекла прича о "непристојним" сликама?

Њега на стуб срама, заједно с Куриром.

Moj neki bratanac ( 14 godina) pokazuje mi onomad na fejsu slike svoje razredne koja je takodje stavila na fejs slike na koje ti klini u pubertetu verovatno
i onanisu. Razne poze, bezmalo se vidi ona stvar, ali je za mene bio bas odvratan izraz njenog lica na tim slikama jer tu glumi neki zanos, strast, da ne kazem
trenutke orgazma. Roditelji ( narocito decaka) isli su kod direktora, zalili se, slike su sklonjenje, ali deca tu protuvu gledaju kao neku qrvu i njen predmet uopste
ne uzimaju za ozbiljno.

- - - - - - - - - -

Moj neki bratanac ( 14 godina) pokazuje mi onomad na fejsu slike svoje razredne koja je takodje stavila na fejs slike na koje ti klini u pubertetu verovatno
i onanisu. Razne poze, bezmalo se vidi ona stvar, ali je za mene bio bas odvratan izraz njenog lica na tim slikama jer tu glumi neki zanos, strast, da ne kazem
trenutke orgazma. Roditelji ( narocito decaka) isli su kod direktora, zalili se, slike su sklonjenje, ali deca tu protuvu gledaju kao neku qrvu i njen predmet uopste
ne uzimaju za ozbiljno.

Back