SEKSI NASTAVNICA: Njene slike lajkuju osnovci po Vranju?!

Nakon nedavnog skandala u Osnovnoj školi „Vuk Karadžić“ u Vranju kada je nastavnik geografije glavom udario učenika, nova afera potresa tu obrazovnu ustanovu.

Директор школе да забрани наставницима коришћење фејсбука и да изнабада главом све ученике који су лајковали!

Klinci ce se loziti na nastavnice, bilo i bice, fantazirace o njima, pubertet, hormoni, skroz normalno u tom periodu.
I te nastavnice su ljudska bica sa ljudskim, seksualnim potrebama, kao i svi mi.

E sad taj FB je problem u neku ruku. Moze ta profesorka da izadje sa drugaricama u grad u tankom i uskom sorcicu da je vide njeni ucenici. Mada koliko se secam pominjao se neki kodesk ponasanja i oblacenja van skole za profesore, mada o cemu je tacno rec ne secam se.
E sad to ne mora bas javno na FB, ili neka bude dostupno samo prijateljima i resen problem, pod uslovom da nema za prijatelje ucenike na FB.

A i da su samo nastavnice, nego i ucenice, i druge zene i muskarci. Opet, podeljenog sam misljenja izmedju slobode pojedinca i odgovorosti koje ima prema ucenicima, a opet da li van skole treba da ima tu odgovornost, diskutabilno je.

- - - - - - - - - -

"...Vršilac dužnosti direktora OŠ „Vuk Karadžić“ Saša Ivković kaže da za Fejsbuk profil koleginice M. M. nije ni znao, a kamoli za njene fotografije.

- Te fotografije nisam video, ali ću ovog trenutka da vidim o čemu se tu radi..."

Ovo je najjaci deo... :rotf: Jadnicko, samo on nije pario oci koleginicinim fotkama, neobavesten, sta ce... :rotf:

"Moracu ja ovo detaljnije da pregledam i ispitam".

Desni klik > Save image... :hahaha:

Pa i ona ima dušu majku mu...mlada je,treba da živi,da se prezentuje potencijalnim....prijateljima sa fejsa :D.

Sad zbog ovih smarača iz Kurira zamalo da ostane bez posla.

Ovi novinari su stvarno dosade neviđene.

Кладим се да се и диши мало укрутио... Само мало, у складу са кодексом понашања, ништа претерано.

Izem ti direktora ako preko fejsa treba da ispituje "kvalitete" podređenog nastavnog kadra u školi...ni oni nisu što su bili nekad.

Poslednja izmena:
SEKSI NASTAVNICA: Njene slike lajkuju osnovci po Vranju?!

http://www.kurir.rs/vesti/srbija/18...e-fotografije-seksi-nastavnice-clanak-1636293

Да сам ја имао такве наставнице.

Ја би ову одвалио од учења.:mrgreen:

О чему се овде ради? Фотографија је сасвим пристојна и нормална. Вероватно је у питању и млађа наставница и сасвим је нормално да има овакве фотографије и да неку од њих објави на фејсу. Виде јој се ноге. Грдно.

- - - - - - - - - -

Овде је у ствари друга тема.

Новинари су обична гомна. Праве смрдљиве текстове и скандале тамо где их нема. Праве велике наслове на малим темама.

Новинари у Србији су смрадови, далеко већи од људи из њихових текстова.

Ипак, ја поштујем институцију Секси Наставнице.

Сматрам да је трагедија што желе да је завију у димије, јер њена лепота мора да инспирише ученички корпус.

Je li ono u Bludnom sinu učenik masturbira na času na nastavnicu?

Cela ta frka oko te nastavnice iz Vranja,nastala je i naseg primitivizma.Kod nas se smatra,kada se kaze Profesorka (sa velikoim P) da to mora biti,neka
namrgodjena babuskera,sa naocarima debelih stakala,kao dno od tegle.Kamo srece,da su nam u svim skolama,lepe mlade,pametne,i pa sta.seksi nastavnice i profesorke.Uveren sam,da bi djaci,mnogo pazljivije slusali takve nastavnicr i profesorke.Ucili bi sa mnogo vise volje,jer bi zeleli,da se svojim znanjem,na neki
nacin,i "umile" nastavnici.To sto ce neki decaci,krisom ispod kjupe,mozda i masturbirati.Pa sta,to je u tim godinama,potpuno normalno i potrebno.
Mislim da bi nastavnice (te mladje),trebalo cak i malo izazovno da se oblace.Sve bi to unelo polet i novu energiju,i vrlo brzo bi se uocilo,da je nivo stecenog znanja,
kod djaka,u porastu.Ne treba zaboraviti,da djaci u skoli sticu znanja,ali i da istovremeno,polno sazrevaju.

Cela ta frka oko te nastavnice iz Vranja,nastala je i naseg primitivizma.Kod nas se smatra,kada se kaze Profesorka (sa velikoim P) da to mora biti,neka
namrgodjena babuskera,sa naocarima debelih stakala,kao dno od tegle.Kamo srece,da su nam u svim skolama,lepe mlade,pametne,i pa sta.seksi nastavnice i profesorke.Uveren sam,da bi djaci,mnogo pazljivije slusali takve nastavnicr i profesorke.Ucili bi sa mnogo vise volje,jer bi zeleli,da se svojim znanjem,na neki
nacin,i "umile" nastavnici.To sto ce neki decaci,krisom ispod kjupe,mozda i masturbirati.Pa sta,to je u tim godinama,potpuno normalno i potrebno.
Mislim da bi nastavnice (te mladje),trebalo cak i malo izazovno da se oblace.Sve bi to unelo polet i novu energiju,i vrlo brzo bi se uocilo,da je nivo stecenog znanja,
kod djaka,u porastu.Ne treba zaboraviti,da djaci u skoli sticu znanja,ali i da istovremeno,polno sazrevaju.

Eh, šteta što je zamrljaše :(
No, ovo može imati i pozitivne efekte, garantujem da klinci neće više bežati sa njenih časove :)

Треба више таквих наставница и имаћете пуну пажњу клинаца на часу. :)

- - - - - - - - - -

Ја сам на своју разредну из музичког која је била секси у седмом разреду онанисао на часу и једва ћекао час музичког. Да сте је само видели. Увек је носила велике шешире, била је мало пунија али то јој је лепо стајало отмена дама нма шта.

E,kada bi se monahinje,one mlade naravno,malo skratile suknje-mantije.Kada bi malo pokazale pocetak,nihove biste,verovatno da bi se poseta nasim manastirima
mnogostruko povecala.Ja priznajem,nikada nisam posetio ni jedan od nasih manastira.Ali kada bi nastao progres,u odevanju monahinja,to bi ovaj nas verujuci
narod,odnosno musku populaciju,brzo priblizilo veri. Mi smo svi ljudska bica.Volimo da u svakoj prilici,vidimo nesto lepo.A ako se lepo,poveze sa korisnim,onda
je uspeh zagarantovan.Da bi neko verovao u Hriscanstvo,u Isusa Hrista,zar moraju sva svestena lica,da budu obucena stro u crno.To odbija narod od Crkve.
Crkva i manastiri,treb u svoja zdanja,da unesu svetlost,boju.Dosta je bilo tih misterija oi hramovima.Treba uneti zivost,radost svetlih boja.Treba uneti optimizam.
Nase Crkve,nasi hramovi,deluju odbojno,turobno,hladno,deprimirajuce.Treba Pravoslavnu crkvu reformisati. Treba uneti novi zivot,radost zivljenja i radosne molitve,
koje ce nam rasteretiti duse,i razveseliti srca.Hristos nije zalost.Hristos je radost.On nam je pokazao,da je zivot covecji vecan,a je smrt,samo uvod u zivot
vecni.Svojim crnilom,svojim deprimirajucim spoljnim izgledom,svestenici su odbili narod od Crkve.Reforma i samo reforma,mogu Pravoslavnu Hriscansku Crkvu,
da izvedu na pravi put.A taj pravi put,to prihvatanje Crkve,od strane najsirih narodnih masa.

Сматрам да је трагедија што желе да је завију у димије,
Da li je u pitanju državna ili verska škola?
Vraćamo li se, polako ali sigurno u srednji vek?
Možda u viktorijansko doba kada su i stolovima i stolicama stvaljali navlake na noge?

Da li je školi važno kakav je predavač ili kako se oblači?
Da li stvarno treba da nosi dimije?

4877856_orig.jpg

Ја сам на своју разредну из музичког која је била секси у седмом разреду онанисао на часу и једва ћекао час музичког. Да сте је само видели. Увек је носила велике шешире, била је мало пунија али то јој је лепо стајало отмена дама нма шта.

Добро, де, знамо да си компулсивни онаниста, не мораш још и да се хвалиш тиме.

Back