***Saint***
Buduća legenda
- Poruka
- 33.301
imate li komšiju/komšinicu koga/koju bi najradije...
?
predstavite ih ovde
?predstavite ih ovde

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
?
imate li komšiju/komšinicu koga/koju bi najradije...?
predstavite ih ovde![]()



..pojava koja pleni..

pozitivno ili negativno ?

...sad em zgrada sa 3 sprata, em sve dzangrizavi fosili u njoj, smrc...
...mada kad se tek doselih, zicala sam jednog komsiju (crn, visok, tanan), ali bez
kad ih stavih...
... 


imate li komšiju/komšinicu koga/koju bi najradije...?
predstavite ih ovde![]()


pa ako je negativno u smislu divlje bi ih, a pozitivno nežno bi ih mučili, onda ne znam?![]()
pih hebem ti kod mene sve penzionerke i to udovice, moram bežat iz ovog kraja![]()

slobodno možete i slike da stavljate...
a i koju reč da napišete o njima vas ne bi ubilo![]()


pih hebem ti kod mene sve penzionerke i to udovice, moram bežat iz ovog kraja![]()

imate li komšiju/komšinicu koga/koju bi najradije...?
predstavite ih ovde![]()

pa da pobegneš bre odatle![]()



Kod mene su se sve one koje su ista vredele za Sex udale ili pobegle u Inozemstvo
Dobro, dok su bile tu nisam se mogao pozaliti na Sex
Bilo ga je u Izobilju Non-Stop![]()
Ova World Kriza nam je donela neebicu![]()

Jedna direktorka. Njenom sinu sam drzao casove matematike. Stalno sam isao kod nje lap top da joj namestam. MILF je sa tetovazom i seksi naocarama. Umetnica. Slika.imate li komšiju/komšinicu koga/koju bi najradije...?
predstavite ih ovde![]()
ahahahha, da,dajao, opet ovaj Angel![]()
