Seksi iskušenje.... next door ;)

Dok sam zivjela u neboderu, uh, bilo svega...a lift mali, a ja na 12. spratu, bila su to vremena... :lol: ...sad em zgrada sa 3 sprata, em sve dzangrizavi fosili u njoj, smrc... :( ...mada kad se tek doselih, zicala sam jednog komsiju (crn, visok, tanan), ali bez :cistinaocare: kad ih stavih... :eek: ... :mrgreen:
 
pih hebem ti kod mene sve penzionerke i to udovice, moram bežat iz ovog kraja
sneakingsmiley.gif
 
Back
Top