Quantcast

Seks u Troje: da li bi probali?

katarina85

Zainteresovan član
Poruka
126
Pozdrav z:poz: Nisam bila na forumu jako dugo, vidim da se dosta ljudi promenilo... Prosli put postavila sam takodje post o trojci i bila iznenadjena odgovorima: skoro niko nije napisao da ga to privlaci i da bi probao, devojke posebno. Kakva je sada situacija, ima li vas koje to privlaci, mozda neko ko je probao? ako ima, kakva su iskustva? z:lol:

gost 107590

Buduća legenda
Poruka
42.249
Pozdrav z:poz: Nisam bila na forumu jako dugo, vidim da se dosta ljudi promenilo... Prosli put postavila sam takodje post o trojci i bila iznenadjena odgovorima: skoro niko nije napisao da ga to privlaci i da bi probao, devojke posebno. Kakva je sada situacija, ima li vas koje to privlaci, mozda neko ko je probao? ako ima, kakva su iskustva? z:lol:
Probao bi, sreco, probao, ma neka me pozovu bar kafu da im kuvam dok... to... i sve... :zstidljivko:

Slonce

Legenda
Poruka
56.922
nemoguce da tada nisi imala srece naci nekog za trojku?! :eek:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.