Quantcast

seks u kadi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

*sltkica*

Zainteresovan član
Poruka
120
hehehe ovako pod tusem dobro, uzbudljivo..ali kada moj favorit..mislim pogotovo sto sam ja ujedno i malo romanticna pa svecice..i slicne gluposti koristila u takvim situacijama..svidjami se dok mi ljubi telo u vodi....

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.778
šta mislite o seksu u kadi?kakva su vaša iskustva?i šta ako je,možda kada mala ili nestane vode ili struje ili kondom padne u vodu i sl.da li neka neugodnost može da smanji doživljaj?i kakav doživljaj zapravo i predstavlja takav seks?
p.s.i šta pre birate:seks u kadi ili pod tušem
seks je seks gde god bio
ja sam za tus kabinu

Luna

Buduća legenda
Poruka
32.742
šta mislite o seksu u kadi?kakva su vaša iskustva?i šta ako je,možda kada mala ili nestane vode ili struje ili kondom padne u vodu i sl.da li neka neugodnost može da smanji doživljaj?i kakav doživljaj zapravo i predstavlja takav seks?
p.s.i šta pre birate:seks u kadi ili pod tušem
Ako mora da se bira onda pod tusem dok topla voda lagano klizi niz telo:aha:

Bernard OO

Aktivan član
Poruka
1.171
E, a ovo drugo. Nisam heftao u kadi ali u djakuziju jesam, i nije neki dozivljaj. Muka dok joj umuvas majmuna, ona glupa voda pravi nenormalno trenje, a posle, ma, neutral. ali dok stojite ispod tusa je provereno. Kad bih imao high speed kamericu da snimam u 50.000 frejmova kako kapljice vode lete sa njenih guzova dok je cherechim u velikom stilu od pozadi z:mrgreen:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.