SEKS TURIZAM

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.450
Seks turizam predstavlja alternativni oblik turizma, koji je u pocetku bio taboo, da bi danas, u pojedinim zemljama bio privredna grana u procvatu.
Osim što je fokus stavljen na pružanje seksualnih usluga za novac, u okviru seks turizma prisutne su i druge aktivnosti čiji je cilj da na raznovrsne načine
ispune vreme turista.Vecinu seks-turista cine muskarci ali je sve vise i zena.
Iako agencije o tome ne vole da pričaju, javna je tajna da seks-turizam praktikuju i srpski turisti, koji idu put Tajlanda kao centra seks turizma u svetu, zatim,Filipina, Indonezije i Istocnoevropskih zemalja.

U Srbiji ne postoji ni jedna agencija koja zvanicno vodi organizovane seks ture na Tajland, ali nezvanicno u samostalnoj režiji tamo će vas čekati najrazličitije ponude, paketi i opcije.

Vaše misljenje o seks turizmu i ako ste bili seks turista ili imali prilike da to vidite.. napisite svoja iskustva.

3-1.jpg
 
Nisam znao da je seks turizam toliko popularan, pa čak i da je privredna grana države. Ne bih išao čak na Tajland, dovoljno je otići do Antverpena ili Amsterdama npr.
U principu sam protiv seks turizma iz prostog razloga što ne vidim neko turističko zadovoljstvo u seksu.
 
Šalu na stranu kada se ide na Tajland ovaj vid turista i turizma je nezaobilazan i ne može se izbeći neki kontakt.

Danas su crvene četvrti Bangkoka i Pataja malte ne porodične atrakcije gde ljudi idu da naprave selfi. A s obzirom na rast standarda i cena malo mi nerazumno da neko samo zbog seksa poteže put od deset hiljada kilometara i uloži u startu u logistiku koju hiljadu evra jer su cene na Tajlandu većine stvari pa i usluga u toj industriji praktično izjednačene sa zapadnom evropom. osim smeštaja i hrane koje su još podnošljive. Čak su i cene pića više nego u Srbiji.
Jedino što ima poseban vajb pa zaista meni bi bio bedak da neko ode na Tajland i ne poseti neki ago-go bar.
 
U Knez Mihailvoj se dele vizit karte muškim turistima ili ortačkim grupama.
Neki Poljaci nosili majice sa dva smajlija - married i sa jednim single da se zna odmah :lol:


Ima toga i u Budimpešti i Barseloni ali za razliku od tih gradova zaista nisam čuo osim u lokalnim podjebavanjima da neko Beograd i spominje u toj priči.
Mislim realno kad mi neko kaže "Evropski Bangkok" tačno znam da nije video ni Evropu ni Bangkok :lol:
 
Nisam znao da je seks turizam toliko popularan, pa čak i da je privredna grana države. Ne bih išao čak na Tajland, dovoljno je otići do Antverpena ili Amsterdama npr.
U principu sam protiv seks turizma iz prostog razloga što ne vidim neko turističko zadovoljstvo u seksu.

Upravo to. Meni je sasvim ok da neko kada već dođe na odmor se malo zabavi ako mu lokalna "klima" dozvoljava, ali da mu to bude primarni i jedini motiv....nekako je...nelogično i krajnje neisplativo
Osim ako neko nema baš baš poseban fetiš koji samo profesionalke hoće da mu ispune ili je u lejdiboj/gej sferi a neće kod kuće da se zna ili tako nešto.
 
Nisam znao da je seks turizam toliko popularan, pa čak i da je privredna grana države. Ne bih išao čak na Tajland, dovoljno je otići do Antverpena ili Amsterdama npr.
U principu sam protiv seks turizma iz prostog razloga što ne vidim neko turističko zadovoljstvo u seksu.

A inače Tajland negde od doba vojnog puča pokušava da izbaci sex turiste tj njihovo procentualno učešće u turizmu i pretvori se u više family friendly destinaciju i to bi bilo ok ali malo je bio smešan pokušaj dovlačenja ruskih porodičnih grupa u Pataju gde su praktično okupirali Jomtien (južna Pataja) i dobar deo Patonga toliko da ruski menja engleski i da se ponekad lokalci prvo na ruskom obrate. Rezultat je da su pored tajlandskih klubova dobili ruske klubove sa ruskim i ostalim ex-ssr devojkama i mafiju pride pa su samo praktično pojačali ponudu...:lol:
Onda su se okrenuli Kinezima koji hrle u hordama i oslonili se na njih ali ih sad vuhanski virus urniše ekonomski jer ovih nema.
 
Danas su Srbija i Beograd predmet seks turizma gde strejndzeri dolaze da za malo love pokeksaju domace starletice i fufice.
Koliko je to malo love jer ono što su mediji objavili kad su hvatali one zadrugarke ili šta već i makroe im, prevazilazi višestruko usluge te vrste u legalnim bordelima po Španiji ili Austriji ili Holandiji...mislim eno imaju sajtove sa cenovnicima i modeliima. Da ne ulazim u plastičan izgled dotičnih zbog kojeg im ne bih žvaku iz ruke uzeo i to u origanalnom pakovanju a u Barseloni dobiješ latinu da je sanjaš posle.


Realno što bi neko potezao taj put zbog naših preduzetnica. Mađarice i Čehinje? Ukrajinke?
 
Koliko je to malo love jer ono što su mediji objavili kad su hvatali one zadrugarke ili šta već i makroe im, prevazilazi višestruko usluge te vrste u legalnim bordelima po Španiji ili Austriji ili Holandiji...mislim eno imaju sajtove sa cenovnicima i modeliima. Da ne ulazim u plastičan izgled dotičnih zbog kojeg im ne bih žvaku iz ruke uzeo i to u origanalnom pakovanju a u Barseloni dobiješ latinu da je sanjaš posle.


Realno što bi neko potezao taj put zbog naših preduzetnica. Mađarice i Čehinje? Ukrajinke?

Pa da se ja pitam slao bih na psihijatrijsku analizu one kome se dize i ko bi da umoci u domace i strane nevezano silikonske lutke.
 
Seks turizam predstavlja alternativni oblik turizma, koji je u pocetku bio taboo, da bi danas, u pojedinim zemljama bio privredna grana u procvatu.
Osim što je fokus stavljen na pružanje seksualnih usluga za novac, u okviru seks turizma prisutne su i druge aktivnosti čiji je cilj da na raznovrsne načine
ispune vreme turista.Vecinu seks-turista cine muskarci ali je sve vise i zena.
Iako agencije o tome ne vole da pričaju, javna je tajna da seks-turizam praktikuju i srpski turisti, koji idu put Tajlanda kao centra seks turizma u svetu, zatim,Filipina, Indonezije i Istocnoevropskih zemalja.

U Srbiji ne postoji ni jedna agencija koja zvanicno vodi organizovane seks ture na Tajland, ali nezvanicno u samostalnoj režiji tamo će vas čekati najrazličitije ponude, paketi i opcije.

Vaše misljenje o seks turizmu i ako ste bili seks turista ili imali prilike da to vidite.. napisite svoja iskustva.

Pogledajte prilog 647670

Hajde malo što znam..."iz priče" jel'te :lol:
Mislim čisto informativno po službenoj dužnosti pošto nikoga ne interesuje ovde da ide...:rotf:

U Bangkoku postoje tri glavne crvene četvrti i još nekoliko ulica u kojima se obavlja "masaža",kao i nekoliko klubova gde bi čovek koji poželi društvo a ne ume da koristi Tinder ili Badoo i za Tajland obavezeni LineID i nema baš švalerske talente iako je činjenica da si belac itekako nekada sasvim dovoljna da za sat dobiješ više poklapanja nego ovde za 4 godine...još ako si relativno mlad i pristojnog izgleda neće ti trebati 20 minuta da dogovoriš dejt....ali hajde recimo došlo čoveku de se ne igra aplikacijama nego u zezanje sa hard-core profesionalkama i da pomogne budžet kraljevine...makar posredno :lol:

Dakle izbor su ili preduzetnice sa ulice koje se uglavnom skupljaju oko pojedinih hotela kao najjeftinija opcija(soi4 ispred Nana hotela i Hootersa) a kvalitet manje više u skladu sa tim, isto preduzetnice u Thearme(?) klubu(Ruamchit Hotel u Soi 15) mada koliko sam čuo tamo su belci sad retkost jer se devojke orijentišu ka japansko-korejskoj publici mada je vizuelni utisak dosta bolji ali i finansijski trošak, preduzetnice po klasičnim klubovima uglavnom polu profi studentkinje koje dopunjavaju budžet, zatim premium masaže gde je i usluga i devojke i cene upravo takve, malo manje premium masaže razni soapy ili nuru parlori i kao ultimativni trademark Tajlanda a-go-go klubovi koji su grupisami u Bangkoku u Nana Plaza kompleksu u soi 4 i čuvenom Soi Cowboy koji je ovekovečen već u x filmova od sedamdesetih naovamo.

Evo jedan pogled na soi 4 oko barova i hotela...lako s eprepoznaju aktivnosti u vezi sa pričom..


lejdibojevi takođe ordiniraju tu pa ko se napije pre vremena....jbg neka ne priča kući :lol:
 
Poslednja izmena:
Therme bar...iskreno meni malo ovo čudno kao pijaca mesa ali japanci se lože na to pa...nisam zalazio ovde samo po čuvenju i videopar klipova


U principu preduzetnice stoje ili sede oko bara a japanci kruže dok im se neka ne svidi pa onda dogovor i sve svojim tokom...
Ovde nema ulaska lejdibojeva stroga je kontrola tako da je čovek sa te strane siguran.
 
Therme bar...iskreno meni malo ovo čudno kao pijaca mesa ali japanci se lože na to pa...nisam zalazio ovde samo po čuvenju i videopar klipova


U principu preduzetnice stoje ili sede oko bara a japanci kruže dok im se neka ne svidi pa onda dogovor i sve svojim tokom...
Ovde nema ulaska lejdibojeva stroga je kontrola tako da je čovek sa te strane siguran.
Ali nije siguran sto se tice bolestina 😀
 
A-go-go klubove je malo teže snimiti i slabo ima snimaka jer nzabranjuju ali princip je uvek isti. Podijum sa šipkama gde devojke igraju, okolo se sedi u separeima ili uz binu , princip je valjda da se mamasan ili ti madam kaže da kupuješ određenoj devojci piće ona dođe ako joj se sviđaš ostaje ako ne ili ima bolju ponudu izmisli razlog da ode i posle ako je sela na piće vi se dogovarate gde biste dalje u noć i na koliko. Kako god odlučite klubu se plaća fiksno da izvedeš devojku pre kraja radnog fremena i to je fiksna cena koja je u poslednje vreme postala ozbiljna a sa devojkom kako se dogovoriš.
Bio sam u nekoliko i bilo je i zaista nezaboravnog provoda ali nekada i bolno dosadno u zavisnosti od atmosfere koje devojke i mušterije prave ali meni je ovo jedino interesantno iz cele tajlandske priče,ne mora čovek ni da uzima devojku ume da bude zabavno i ako dođeš sa svojom devojkom.
Inače ovde upada masa turista,nekad bude zaista komično tipa kad ulete horde kineskih baba i deda sa sve vodičem koji im pokazuje kako se unbacuje 20 bata devojci u tange :lol:


doduše sapphire je u pataji ali eto čisto atmosfera ;)
 
Poslednja izmena:
A Pataja je posebna priča...sin city u originalu i ako neko traži prave sex turiste tamo im je meka.... ko vam kaže da ide da se kupa tamo laže ko pas jer im je plaža na nivou sutomorske gradske :lol:
Osim ako nije Kinez ili Rus oni stvarno dođu porodično :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top