Quantcast

Seks sa starijom ribom

Shobota

Obećava
Poruka
74
imam 19 godina i jedna riba od 25 mi je rekla da voli mladje momke i da bi me rado posedovala. inace izgleda do jaja... bolje nego neke klinke moje god... zategnuta, voli da oblaci izazovno, radi ko promoterka sokova... mozete zakljuciti na osnovu toga kakva je....
uglavnom plasim se da je necu zadovoljiti,jer sam seks imao samo 1 u zivotu...moze li neka pomoc?kako da je zadovoljim da opet pozeli da me "poseduje"?

Hard_Stud

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
306
imam 19 godina i jedna riba od 25 mi je rekla da voli mladje momke i da bi me rado posedovala. inace izgleda do jaja... bolje nego neke klinke moje god... zategnuta, voli da oblaci izazovno, radi ko promoterka sokova... mozete zakljuciti na osnovu toga kakva je....
uglavnom plasim se da je necu zadovoljiti,jer sam seks imao samo 1 u zivotu...moze li neka pomoc?kako da je zadovoljim da opet pozeli da me "poseduje"?
Pa chim ona voli mladje ..onda je i dobra Nastavnica Sexologije :lol:

Samo je ti privedi ona ce te svemu nauchiti :mrgreen:

Ne budi plashljiv ..Ebi je Hard ..sigurno je neka Nimfa :per:

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
104.461
starija riba 25....joj slatko :lol:

ovo me podseti kad je skoro moj drug cuo razgovor devojcica sedmi razred kako ogovaraju drugaricu iz odeljenja da se spandanjala sa matorcem od 17 godina :lol: pa sta sam ja....nafta? :zcepanje:

inace izgleda do jaja... bolje nego neke klinke moje god... zategnuta
pa nema 55 pa da se cudis sto je zategnuta :roll:

mislim da treba da nastavis da setas kera i da ti vrhunac seksualnog odnosa bude redtube ....nisi ti dorasto ni guzu sebi da obrises, cim ovako lupetas

gica

Legenda
Poruka
54.799
samo teraj!:deda:

Sillver

Poznat
Banovan
Poruka
9.345
Slusaj,pomogao bih ti ali ovih dana sklapam neke poslove,tanak sam sa vremenom:lol:
Moraces sam,hbg:(

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.