seks sa kondomom ili bez u duzoj vezi

Pa sine ako nećeš da postaneš ćale, neku kontracepciju bi trebao da koristiš. Ako nećete kondom, onda morate nešto drugo.... posle kondoma, najpraktičnije su antibebi pilule. Ako se odlučite za to, nek ti se devojčica konsultuje sa lekarom oko toga koje pilule da pije i koje joj najviše odgovaraju jer ima više vrsta.
 
Bez kondoma vise ne idem ni kod komsinice na kafu
Ghelyon.gif
 
sta vi mislite ja sam za to da bude bez... zelim vasa misljenja o tome da li tako ili ne skinuo sam joj nevinost bas pre neki dan bez kondoma i neznam da li to da radimo sa ili bez vec smo 9 meseci zajedno... i meni je prvi put sa njom to...
a i tebi je prvi put
znaci, stavi 2 kondoma
jer ne verujem da ces uspeti da izvedes bez greske i prekines snosaj
jos malo ti veDZbaj
:)
 
ko se bre hvali ae bre majmuncine male xD to necu reci ni najboljem drugu nego se cimam da li je moguce da navucem neku bolest i ako je moguce i da joj nebi napravio dete :P iskreno ja sam za to da se radi bez ali nisam nimalo iskusan u tome... sta drugi preporucuje da li je bolje da radimo sa ili bez?
 
Poslednja izmena:

Back
Top