seks sa duplo starijom zenom koja je udata

Vrlo kulturan odgovor i pristup.
Zasto gubis zivce?
Sam si se odao da bas i nisi neki mudrac.
Zamajavas narod sa kvaziintelektualnom pricom i glumis bozijeg izaslanika,a nemas ni mrve razumijevanja za tudje misljenje zasnovano na iskustvu.
Zasto bi samo tebi bilo mjesto na temi,a ne i meni ili bilo kome drugom?
I zasto dajes sebi za pravo da nekog tjeras sa teme?Da nije mozda tvoje vlasnistvo forum?
I u cemu sam ja to pocetnik?Ovo je neki kurs ili sta?
Jos jednom cu te zamoliti da me zaobidjes!

Odgovor i pristup su adekvatni. S prostacima koji ne znaju da razgovaraju ne mozes drugacije. A da odes sa teme sam ti predlozio zato sto si preterano osetljiva. Preterano osetljivi ljudi kao sto si ti i ovaj lik sto ti lajkuje postove su kancer za diskusije. Em je dobro za vas da se smirite, em je dobro za diskusiju. A to kako ja nemam razumevanja za tvoje misljenje koje je zasnovano na iskustvu, mani me toga. Ja sam tebi vec objasnio u cemu je problem s tim tvojim misljenjem, ti si to ignorisala. Sta sad hoces, opet da ti objasnjavam, iako znam da neces nista da cenis od onoga sto napisem?

Odgovor i pristup su adekvatni. S prostacima koji ne znaju da razgovaraju ne mozes drugacije. A da odes sa teme sam ti predlozio zato sto si preterano osetljiva. Preterano osetljivi ljudi kao sto si ti i ovaj lik sto ti lajkuje postove su kancer za diskusije. Em je dobro za vas da se smirite, em je dobro za diskusiju. A to kako ja nemam razumevanja za tvoje misljenje koje je zasnovano na iskustvu, mani me toga. Ja sam tebi vec objasnio u cemu je problem s tim tvojim misljenjem, ti si to ignorisala. Sta sad hoces, opet da ti objasnjavam, iako znam da neces nista da cenis od onoga sto napisem?
Tebi jos nije jasno da ja uopste necu da ti meni ista objasnjavas.Sve sto me zanima,a nije mi jasno,naci cu na drugom mjestu.
Tvoje misljenje me ne zanima,niti te smatram za autoritet.
Upravo sve prebacujes na druge ono sto to radis.Ti nisi za diskusiju.Ti si prostak.Ti si bezobrazan.
A sa takvima nemam volje da se objasnjavam uopste.
Ovo je moj poslednji post na ovoj temi.Uzivaj sam sa sobom!

Била је пре неки дан тема где је @Svetozar ot Ružičić поменуо како мисли да отац треба да учествује у одабиру животних сапутника своје деце.

На то га је неко, не сећам се тачно ко, упитао да ли би он волео да живи у поретку где би му отац бирао жену. Тад нисам био у прилици да одговорим, тако да ћу искористити ову прилику да изнесем своје мишљење на дату тему:

Врло је могуће да не бих прихватио да ми отац бира жену, и то управо зато што мислим да боље знам од њега каква ми жена треба. Па у чему је онда разлика између мене и осталих који не би прихватили? Разлика је у томе што ја не бих очекивао да такав потез буде беспоследичан; не бих очекивао да изостане друштвена стигма и породична остракизација, из простог разлога што знам да оно што је добро за мене није нужно добро за друштво као целину.

То што сам ја (можда) мудрији од свог оца не значи да је свако мудрији од свог оца, тако да то не може послужити као друштвени образац.

Poslednja izmena:
Tebi jos nije jasno da ja uopste necu da ti meni ista objasnjavas.Sve sto me zanima,a nije mi jasno,naci cu na drugom mjestu.
Tvoje misljenje me ne zanima,niti te smatram za autoritet.
Upravo sve prebacujes na druge ono sto to radis.Ti nisi za diskusiju.Ti si prostak.Ti si bezobrazan.
A sa takvima nemam volje da se objasnjavam uopste.
Ovo je moj poslednji post na ovoj temi.Uzivaj sam sa sobom!

Milion puta rece da je poslednji post i nikako da bude poslednji.

I prestani da glumis eksperta za kulturu. Ti to jednostavno nisi.

Што се тиче саме теме...

Чим неко дође и узме да се залаже за поједине неомиљене ствари, раја одмах испројектује свој ментални склоп на њега и претпостави да то ради зато што њему лично те ствари у потпуности одговарају.

На пример, ако се ја залажем за строги поредак где нема спавања са туђим женама, они ће претпоставити да је то случај зато што сам губитник транзиције који машта о повратку на старо како би могао да обезбеди женину верност или чак жену уопште. Они не могу ни да замисле да постоје мушкарци који су за живота могли до бесвести и без последица да скидају другима женске, али то ипак нису радили зато што својим моралним понашањем брину о добробити целог друштва.

Но добро, сулудо је очекивати од просечног човека да има свест о томе. Ипак је то дужност кнежева и краљева.

nas kolega se vratio sa kosova 98me a ona se prangija sa takvim pametnjakovicem kao sto si i ti

i danas taj pametjakovic zali zbop toga sto je nju ebo veruj mi
Ја не прангијам тамо гдје се може вратити неко, него јбм а да он нема појам. Тај кога ти називаш паметњаковић то сигурно није као ни ти сам.

Pozdrav,hteo sam ovde da se obratim za neke savete/misljenja na ovu temu,naime imam 26 godina i vec odredjeno vreme na poslu radim sa koleginicom koja je duplo starija od mene i koja me previse privlaci..Udata ja i majka je dvoje dece koja su mladja od mene par godina,malo cu vise opisati temu tako da vam stvorim jasnu sliku sta se zbiva...U pocetku je nisam primecivao medjutim kada je proslo odredjeno vreme,poceli smo da komuniciramo,druzimo se,zbijamo sale itd itd..U braku je sa muzom vec 27 godina i rekao bih da joj je brak los,jer iz njene price izvukao sam da joj je muz blagi alkoholicar,koji kada popije dodje kuci i dere se na nju (udario ju je 2 puta)..Brak joj je malo losiji i vidim da je besna ponekad na njega sto se ponsasa tako kako se ponasa,ja sa njom dosta vremena provedem na poslu,pricamo i privatno naravno cujemo se telefonom,i vec neko vreme je krenula da me privlaci u smislu da zelim seks sa njom i to bas..Hteo sam vec par puta da je pitam nesto ne tu temu,ali plasim se da ce naljutiti na mene,da necemo imati isti odnos kao pre,da ce reci svojoj deci i muzu za sve to i da ce svi oko nas saznati za to..Imate li neki savet kako da pristupim ovoj situaciji a da sve ispadne super na kraju? inace sam cak planirao i da joj ponudim novac za seks mislim da bi joj da ponuda odgovarala,mozda ja zvucnim kao najveci ocajnik,ali eto,to je to sve u svemu
Pitas kako da pristupis situaciji tako da sve na kraju ispadne super? Pa tako sto ces prestati da mastas o njoj i sa sa njom planiras bilo sta, osim korektnog odnosa na poslu.
Strpi se i sacekaj, vec ce te zainteresovati neka druga zena. Slobodna! :)
To ti je moj savet. :)

I nikako ne nudi novac za sex. Bilo kojoj, a da joj to nije…profesija.

Pitas kako da pristupis situaciji tako da sve na kraju ispadne super? Pa tako sto ces prestati da mastas o njoj i sa sa njom planiras bilo sta, osim korektnog odnosa na poslu.
Strpi se i sacekaj, vec ce te zainteresovati neka druga zena. Slobodna! :)
To ti je moj savet. :)

I nikako ne nudi novac za sex. Bilo kojoj, a da joj to nije…profesija.
Зар не мислиш да је то дискриминација? 🤣

Back