seks sa duplo starijom zenom koja je udata

Sansu da se pojavi pravi. Osim toga, svojim postupcima pokazuje drugim zenama da se moze ziveti bez seksa. Takodje, moze da pokaze da se apstinencijom razvija um u pravcima u kojima se inace ne razvija. Takva zena ima mnogo znacajniju ulogu u drustvu od one koja se licno zadovoljava.
Da, vidimo na tvom primeru. Ja razvijeniji um nisam jos video. Pinnacle of human evolution.

A i ne znam kako se uopste muskarcima onda moze svidjeti djevojka,ako je kriterijum nevinost.Niko unaprijed ne zna da li je neko nevin ili nije.
I izgled i ponasanje mogu itekako da varaju.
Valjda ti se osoba dopadne zbog karaktera,izgleda,"hemije",a ne prvenstveno zbog nevinosti.
Ali jos jedna stvar me fascinira...Sa kojim pravom neko ocekuje od nekoga da njemu bude nevin?
Znaci,ja zivim svoj zivot kako hocu,radim sta hocu,ali kad upoznam neku djevojku ocekujem da je ona samo MENE cekala da mi pokloni svoju nevinost. :roll:
Nikako nije smjela da bilo koga drugog upozna,zavoli,osim mene jedinstvenog i uzvisenog.
Vrhunska sebicnost i egoizam!

Najgore je sto se od seksa pravi fama.
Nesto sto je prirodno proglasava se za neprirodno i odatle mnoge frustracije.
Cak je i nevinost jedna velika frustracija,a trebalo bi da bude samo prirodno stanje prije prvog seksualnog odnosa.
Nije nikakva karakterna osobina.
Cak je i Mirjam u svojim romanima to shvatala i u ono vrijeme koje je bilo dosta drugacije od ovog.

Back