Секс роботи са вештачком интелигенцијом

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.755
Океј, ову тему отварам само на захтев @Darth Vader који просто не може одолети да чује мишљења жена. :mrgreen:
Океј, постоје већ две теме ове садржине. Једна је на одељку програмирања, друга на тинејџерима, и ето је трећа на женама.

Расправљамо да ли је боља секс лутка или секс робот који има самоподмазујућу вагину и топлоту тела за бољи ужитак. Шта ви жене мислите о томе? Да ли је вама жеља да направе секс робота за вас или су вам ваши гаџети довољни?

Цитираћу текст:

Љубавни дроид са АИ напајањем - који има шармантан шкотски нагласак и који се само подмазују - развија се већ годинама, али је коначно био спреман да се сретне са власницима бундеве прошле године.

Сек-бот је изградила технолошка фирма звана Реалботик, која је пододељење РеалДолл-а, калифорнијске компаније која прави неживе љубавне лутке.

Оснивач РеалДолла, Матт МцМуллен, раније је тврдио да су његови секс-ботови скоро идентични људима.

Али Хармони је стварна роботска глава која се причвршћује на силиконска тела и може разговарати с вама, разбијати вицеве, па чак и сећати се чињеница из претходних разговора.
NINTCHDBPICT000556461487-e1579783046934.jpg
 
А зашто се онда јављаш? Ја не пишем у темама које ме не интересују, само да назначим како ме нешто не интересује. :dash:
Pitali ste sta mislimo, pa sam vam rekla da uopste ne mislim o tome. I to je misljenje, tj. stav. Mogla sam da kazem da me boli d., to biste verovatno uvazili kao misljenje. Nije cudo sto postavljate teme o lutkama.
 
А зашто се онда јављаш? Ја не пишем у темама које ме не интересују, само да назначим како ме нешто не интересује. :dash:
Imali smo već jednog takvog koji je na sve strane, neprekidno pisao o svojim seksualnim nastranostima i igrarijama... dojadilo svima, pa i najugroženijim muškarcima sa stažom dugačkih apstinencija... da nisi ti njegov klon, a?
 
Одузеће им посао. После не могу наћи партнера саме. Па ће оне јурити момке а не обратно. :mrgreen:
Kakav posao? Samo ti sanjaj...
Moraću da te razočaram: dokle god budu živele generacije koje ovo pišu i čitaju, dotle će biti i pravih žena i pravih muškaraca... jbg, ti u tu kategoriju ne spadaš... ti si "maštovit" SF mužjak
 
Imali smo već jednog takvog koji je na sve strane, neprekidno pisao o svojim seksualnim nastranostima i igrarijama... dojadilo svima, pa i najugroženijim muškarcima sa stažom dugačkih apstinencija... da nisi ti njegov klon, a?
Тако си слатка да бих те појео. Сарказам ти није јача страна видим. Али дооообро. Сви ми учимо за живота. :hahaha:
 
Тако си слатка да бих те појео. Сарказам ти није јача страна видим. Али дооообро. Сви ми учимо за живота. :hahaha:
Samo se brukaš sa ovakvim temama...
I šta kažeš? Postoje još dve identične teme osim ove?
Pročitaj šta tije pametna OFY napisala...
 
Samo se brukaš sa ovakvim temama...
I šta kažeš? Postoje još dve identične teme osim ove?
Pročitaj šta tije pametna OFY napisala...
Грешка. Поистовећујеш ме са питањем већ сматрајући да ја подржавам секс роботе. Тако наивна и почетничка грешка. Можеш ти боље од тога.
 
Mislim da žene nemaju šta da se plaše sve dok neko ne izmisli svesni AI...Obični seks roboti mogu samo da im učine uslugu i da zabavljaju one koji su paa ne baš vešti sa pravim ženama...

A kad se izmisli svesni AI,onda bi trebalo svi da se plašimo jer kako se ponašamo jedni prema drugima samo,ko zna kako ćemo se tek ponašati prema njima,tako da nam ne gine neki rat kao iz Terminatora...
 
Cela industrija igracaka za odrasle je zasnovana na zadovoljavanje zena, tek ponesto izmisle za muskarce.
Od igracki do tableta za potenciju je nehumana sexualna igrarija.... od mladica su napravili robote za zadovoljavanje trpajuci im tablete u ruke.
Sta je posledica? Dehumanizacija zena, same se zadovoljavaju i nemaju potrebu da se upustaju u odnose s muskarcima. Osim verbalno i virtualno da razrade mastu.
I onda je za psihijatriju sto muskarci ne zele da budu lutke kojima se upravlja....
 
Mislim da žene nemaju šta da se plaše sve dok neko ne izmisli svesni AI...Obični seks roboti mogu samo da im učine uslugu i da zabavljaju one koji su paa ne baš vešti sa pravim ženama...

A kad se izmisli svesni AI,onda bi trebalo svi da se plašimo jer kako se ponašamo jedni prema drugima samo,ko zna kako ćemo se tek ponašati prema njima,tako da nam ne gine neki rat kao iz Terminatora...
То и јесте секс робот са вештачком интелигенцијом.
 

Back
Top