Quantcast

seks po horoskopu

tuc muc

Iskusan
Poruka
5.587
E,taman je tab prekinuo tradiciju pljuvanja devica ne kvari :D
Možda je on imao neka negativna iskustva sa njima, pa je ozlojeđen. :D

Ma zezam se, ne delim ljude po tim horoskopskim znacima, toliko faktora utiče na interakcije među nama, pa ako neko veruje da je raspored zvezda u nekim momentima odlučujući i presudan, onda bože moj, ali meni to nije bitno. Imao sam par dobrih prijatelja koji su rođeni u tom znaku, nemam predrasude te vrste, ljudi k'o ljudi.

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
Možda je on imao neka negativna iskustva sa njima, pa je ozlojeđen. :D

Ma zezam se, ne delim ljude po tim horoskopskim znacima, toliko faktora utiče na interakcije među nama, pa ako neko veruje da je raspored zvezda u nekim momentima odlučujući i presudan, onda bože moj, ali meni to nije bitno. Imao sam par dobrih prijatelja koji su rođeni u tom znaku, nemam predrasude te vrste, ljudi k'o ljudi.
Jb.t ne znas ni da se igras

Dodola

Veoma poznat
Poruka
13.653
Čak i ako se gleda generalno, po znakovina, našem znaku će najbolji seks biti sa nekim sa kim se naša energijom slaže - kad' klikne - a ne sa onim koji imaju najveći libido... : )
Za vezu su meni (biku) najboljši rakovi i ribe. Ipak, škorpije me najviše privlače... na neki čudan, upravo seksualan, a po mene fatalan, način.
😉

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.