Quantcast

seks po horoskopu

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.885
bio sam jednom sa ovnicom.to je bilo iskustvo za pamcenje ...
Boze, bas ima zena koje se divno yebu....Znaju da naprave od tog cina uzivanje i sebi i partneru...
Ja mislim da ne moze to sve da se nauci, moras se roditi kao talenat za te stvari....
A imas i one druge, koje se stisnu, okamene, pa skoro ni ne disu dok traje ofanziva...

Corvus

Domaćin
Moderator
Poruka
4.612
Meni su divinacija i matematika baš teško spojive - kao intiucija i razum, potpuno suprotne. Astrološka izračunavanja mi dođu kao neka nauka, daleko od intuitivnog koje bi trebalo da bude joj bude osnov - upliv u (sa)znanja, koja inače ne bi trebali da imamo.
Možda tek kroz lično tumačenje natalnih karti, koje tumači intuitivan astrolog...
Ovako generealno, za sve znakove, je trange - frange...

Corvus

Domaćin
Moderator
Poruka
4.612
Čak i ako se gleda generalno, po znakovina, našem znaku će najbolji seks biti sa nekim sa kim se naša energijom slaže - kad' klikne - a ne sa onim koji imaju najveći libido... : )
Za vezu su meni (biku) najboljši rakovi i ribe. Ipak, škorpije me najviše privlače... na neki čudan, upravo seksualan, a po mene fatalan, način.

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
Čak i ako se gleda generalno, po znakovina, našem znaku će najbolji seks biti sa nekim sa kim se naša energijom slaže - kad' klikne - a ne sa onim koji imaju najveći libido... : )
Za vezu su meni (biku) najboljši rakovi i ribe. Ipak, škorpije me najviše privlače... na neki čudan, upravo seksualan, a po mene fatalan, način.
A skorpije su svima privlacne seksualno

nero keks

Buduća legenda
Poruka
32.812
https://www.krstarica.com/horoskop/...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Dok je određenim znakovima seks potpuno sporedna stvar u životu, ova tri horoskopska znaka imaju neutoljivu želju za vođenjem ljubavi. Neki od njih to žele i više puta dnevno.

Vaga

Vage su na tronu ako merimo nivo libida. One ne vole samoću, a obožavaju prisnost. Seks im je gotovo najvažniji deo veze pa su uvek raspoložene za dozu telesne ljubavi.

Ovan

Ovnovima je seks izuzetno bitan. Oni su jedan od vatrenih znakova i to jasno pokazuju. Jako ih uzbuđuju spontani odnosi, a nije im stran ni seks na javnom mestu. Rizik ih samo još više uzbuđuje!

Devica

Kao i na sve, Device na vođenje ljubavi gledaju kao na priliku da se u nečem dokažu. Osim toga, imaju i vrlo visok libido pa im nije teško da odu i na drugi kraj grada kako bi pokazale partneru nešto novo što su u međuvremenu naučile.

Ima li na forumu vagica..ovnica i devica? :prstic:
Dupla vaga buraz,,,jbga vidi se I iz prilozenog na forumskim temama ljisa ,,jos mi Venera u Marsu pa kombinacija da kad mi radili natalnu kartu nisu smeli ni da mi je daju :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.