Seks na zahtev: Znaci zodijaka koji će najverovatnije imati "prijatelje sa pogodnostima"

Škorpija


Samosažaljevajući autodestruktivci koji svoj čemer ne mogu podneti sami, pa moraju povući još 100 ljudi za sobom.

Da je sutra kraj sveta, oni se ne bi šokirali, verovatno bi ga dočekali učestvujući u sado – mazo orgijama . Smrt im nije ništa strašno, a pale se na krv i sve ono što običnom smrtniku izaziva jezu.

Prati ih obeležje ljubomorno posesivnih psihopata. Bez se**a se razboljevaju psihički i umišljaju da im se sprema zavera.

Niste normalni ako ste odlučili Škorpionu reći da laže.

Detalje vaše tragedije nije preporučljivo opisivati zbog zapanjujućeg niza brutalnih scena. Ukoliko kojim čudom imate posla s dobrim Škorpionom (postoji li to ? ), Ponudiće vam seksualne usluge.

Škorpioni su emotivno nezrela, nevaspitane, podla, osvetoljubiva i pokvarena derišta koja ne prezaju ni od čega. Znate kako se ponaša malo dete kada mu otmete omiljenu igračku.

Ono se duri i ljuti se, besni, plaće, grize, u tom trenutku vas celim svojim bićem mrzi iz dna duše. Da je veće i jače, sa tim emotivnim stanjem ne kontrole, skočilo bi na vas i pregrizlo vam grkljan.

Ovakve impulse kontrolišu škorpije tokom celog njihovog života, jedino sto nauče sa godinama je da maskiraju svoje prave motive i razloge.

Bez obzira na godine, zrelost ili pol, kada duboko zagrebete ispod te površine koja uglavnom deluje inteligentno, opasno ili lukavo, dolazite do emotivno nezrele osobe na nivou 5 – godišnjeg deteta.

Ali nemojte zanemariti zlopamćenje tog deteta. Ono vam neće zaboraviti, praviće planove, vraćati će vam kada se vise ni ne sećate razloga.

Neće prezati od sopstvenog uništenja da postigne svoj cilj. Kakav god razlog bio, za njih je to najvažnija stvar na svetu. Škorpiji morate biti zauvek jedini, da je zauvek volite i da nikada ni ne pomislite vise na ijednu drugu.
S obzirom na ove druge, ja sam suvo zlato :zper:
 
:manikir:

Ovan


Bolesni posesivci koji bi partneru oduzeli potpunu slobodu, a sebi dozvolili harem ljubavnica.

Uglavnom zapinju za neosvojive tvrđave i ne poznaju gubitak dok se kompletno psihički ne unište. Veoma nesređeni u mozgu, skaču na sve i svašta i to mora biti odmah, ne poznaju taktiku, a razboli ih čekanje.

Kada vide da ste imali pravo neće vam priznati , svoje greške ne priznaju.


Oni ne veruju u horoskop. Nemaju nežnosti, sebični su i napadni, ne koriste mozak, ne poseduju emotivnu inteligenciju, ne prepuštaju se niti prate partnera.

Završe sa kretenom u životu jer je njihov izbor partnera užasan i posle se obavezno čude kada su varane ili ostavljene. Sve u svemu, treba im jako puno vremena da shvate stvari, ako se to ikada desi.
Sam sam tražio. Niko mi sad nije kriv. z:lol:
 
И знак и подзнак. Ово је већ ко зна који оут да нас лавове нацрњујеш!
Па сам се тешила подзнаком а ти сад и по јарчевима!
Оа ја сам дакле монструм!?
:azdaja:
samo na seks mislis :cccc.... horoskop ne laze :rtfm:
 
Koja tri znaka su najveći igrači, karači i problematični partneri?


zodiac-mate.jpg


LAV (23. jul – 22. avgust)

Poznati po svom delikatnom kompleksu ponosa i boga, Lavovima je potrebno obožavanje i potvrđivanje ljudskog dodira više nego bilo kom drugom znaku zodijaka. Češće nego ne, Lav će imati gomilu obožavalaca spremnih da se dodvoravaju i prijatelja spremnih da ponude telesnu korist. Kada se osećaju slabo, oni se spuštaju i nisu iznad toga da nekoga koriste za prolazni osećaj punoće koji pruža želja.

VAGA (23. septembar – 22. oktobar)

Ovi ljudi su asovi u glumljenju romantike, nežnosti i iskrenog interesovanja i to je ono što ih čini najmonstruoznijim od svih. Oni više vole da stvari budu aktuelne, a seks ležeran uz veliku dozu muljaže.

JARAC (22. decembar – 19. januar)

Jarac je jednako napaljen kao i svaki drugi zemaljski znak, iako je zauzetiji i beskrajno manje zainteresovan za sve zavrzlame i očekivanja romantične veze. Gledaju na seks kao na ventil za otpuštanje, a partnere više kao dodatak za čin nego jednakih u njemu. Moraju da se pokazuju, ali su veoma malo zainteresovani za hvatanje osećanja, sklapanje prijateljstva ili čak upoznavanje sa pogodnostima koje oni preferiraju. Jarac je takođe znak seksa kao transakcije i oni su više nego voljni, i zapravo prilično uzbuđeni izgledima, moći i profesionalnim fleksibilnošću plaćanja seksa.
Mito bre ti me pretvori u monstruma :mrgreen:
 

Back
Top