Seks na plazi

Fiamma

Iskusan
Poruka
6.964
Otisla sam sa drustvom na plazu iako je bio oblacan dan i duvao je vjetric. Tamo je bilo vrlo malo ljudi, na svaka 2 metra peskir. Moji iz ekipe otisli da se kupaju, a ja ostala na obali da se "vjetrim". Sjedila sam i povremeno bacala pogled ka ljudima oko mene. Na nekih 3 metra od mene sjedio je ne bas mladi par, okrenuti jedno ka drugom, zagrljeni i ljubili su se...Ono sto je bilo cudno je sto je zena bila zaogrnuta nekom velikoj maramom koju je muskarac stavio i preko svojih ledja, obmotao se, tako da se nije moglo vidjeti gdje su mu ruke niti :mrgreen: Odmah sam pomislila da je u pitanju seks, ali se nisu mrdali pa sam to sebi izbacila iz glave :mrgreen: Proslo nesto vremena, ja i dalje zvijeram unaokolo kad dunu neki vjetric, podize maramu i ja vidjeh da je muskarac u ruci drzao dildo :mrgreen::sad2: I ja pocnem da se smijem, ne naglas naravno. Oni su se stalno okretali da vide da li ih je iko skontao i vidjeli mene da se smijuljim. Gledaju me oboje :rumenko:, a ja prasnem u smijeh :lol: Odmah sam uzela torbu i izvadila mobilni da kao fol nesto prckam po njemu, samo da ih ne gledam i da prestanem da se smijem :lol: Prestali su tek kasnije, a ja vise nisam smjela da pogledam tamo :lol: Uvijek vidim sve sto ne treba... :sad2::sad2::sad2:
Vjerovatno su izabrali taj oblacan dan da isprobaju svoju fantaziju jer su znali da ce biti malo ljudi na plazi :mrgreen:

Pitanje je da li ste vi vidjeli nekad nesto slicno, i da li biste se usudili na takvu egzibiciju?
 
Ja sam u Bugarskoj na plaži prisustvovala pravoj sexi seansi dvoje u plićaku ....
Ona je sedela u kafiću sa svojom drugaricom, On je sedeo sa svojim drugovima ... i ja sam sedela u tom kafiću sa drugaricama pa sam tako i propratila situaciju od početka do svršetka.

Ona se smejuljila ... ON se smeškao ... gledali se ... očijukali se .... flertovali .... pa se naglas smejali .... pa ona krenula u vodu, legla u plićak i gledala ga ..... Njega drugari ložili ložili i on ko rasplodni bik potrči prema plićaku - napravi pravu plimu kad je ušao u vodu ... i dalje je istorija ..... ljubili se, vatali se ..... kresali se sve u 16 .....
Dan pretopao ... bezbroj ljudi .... bezbroj dece ..... oni se valjali po onom plićaku, njena drugarica gledala sa ponosom - njegovi drugovi navijali sa ponosom ..... Moje drugarice i ja bile prvo zapanjene - pa se onda priključile navijanju - i tako .... Svi smo ih gledali - ali se oni nisu ni malo postideli.

Šta reći .... bilo lepo njima - bilo lepo i nama :lol:
 
Ja mislim da tim ljudima koji vole da vode ljubav na javnim mestima - jednostavno odgovara ta vrsta adrenalina i da oni smatraju da je to najnormalnije i da to što ljudi gledaju nije ništa strašno, već ih dodatno uzbudjuje.
 
Otisla sam sa drustvom na plazu iako je bio oblacan dan i duvao je vjetric. Tamo je bilo vrlo malo ljudi, na svaka 2 metra peskir. Moji iz ekipe otisli da se kupaju, a ja ostala na obali da se "vjetrim". Sjedila sam i povremeno bacala pogled ka ljudima oko mene. Na nekih 3 metra od mene sjedio je ne bas mladi par, okrenuti jedno ka drugom, zagrljeni i ljubili su se...Ono sto je bilo cudno je sto je zena bila zaogrnuta nekom velikoj maramom koju je muskarac stavio i preko svojih ledja, obmotao se, tako da se nije moglo vidjeti gdje su mu ruke niti :mrgreen: Odmah sam pomislila da je u pitanju seks, ali se nisu mrdali pa sam to sebi izbacila iz glave :mrgreen: Proslo nesto vremena, ja i dalje zvijeram unaokolo kad dunu neki vjetric, podize maramu i ja vidjeh da je muskarac u ruci drzao dildo :mrgreen::sad2: I ja pocnem da se smijem, ne naglas naravno. Oni su se stalno okretali da vide da li ih je iko skontao i vidjeli mene da se smijuljim. Gledaju me oboje :rumenko:, a ja prasnem u smijeh :lol: Odmah sam uzela torbu i izvadila mobilni da kao fol nesto prckam po njemu, samo da ih ne gledam i da prestanem da se smijem :lol: Prestali su tek kasnije, a ja vise nisam smjela da pogledam tamo :lol: Uvijek vidim sve sto ne treba... :sad2::sad2::sad2:
Vjerovatno su izabrali taj oblacan dan da isprobaju svoju fantaziju jer su znali da ce biti malo ljudi na plazi :mrgreen:

Pitanje je da li ste vi vidjeli nekad nesto slicno, i da li biste se usudili na takvu egzibiciju?

sve sve al sto dildo bre, greota pored originala :zper:
 
Ne prija mi egzibicionizam te vrste.....
Čak i kada sam tokom studija živela sa cimerkama nisam imala neprijatnosti tipa..moram da nosim vokmen dok spavam ili ne se stan raspada od vrištanja....
Obično dobijem karte za bioskop, ako je tip neki potentniji i dve..odgledam film ili dva,oni za to vreme budu sami i rade šta im se radi i svi srećni i zadovoljni...
Ne vidim svrhu maltretiranja okoline.....Meni je to u rangu onoga "kad mi se pripiški, skinuću gaće i obaviti to na sred ulice jer imam potrebu..". Nije čovek životinja da zapišava ćoškove i sexa se gde god stigne.....
Uz to, i zakonom je kažnjivo takvo eksponiranje....A ni ja nisam dužna da prisustvujem takvim performansima...
 
Meni je to onako baš-baaaš degute......:(

a i meni je
ovamo drvlje i kamenje na mamu koja je izvadila sisu da podoji bebu
kao, nek se skloni negde, ne moram ja TO da gledam =/
ali ako neko hoće da se ebe na plaži pred starcima i decom onda smo naglo svi slobodoumni
kao "možda njima to odgovara"
šta bre njima to odgovara? jel se filmovi rejtuju sa R zbog scena seksa? rejtuju se. da deca ne gledaju. molim lepo, onda tome nije mesto ni na javnom mestu.
ende.
 

Back
Top