Quantcast
  • Dragi prijatelji, od sada mozete da primate obavestenja na svojim uredjajima o novostima (push notifikacije). Kliknite ovde za uputstvo.
  • Od sada mozete i na forumu da koristite emodzije. Kliknite ovde za uputstvo.
  • Blog je internet dnevnik u kome autor iznosi svoja razmišljanja na neku temu. Molimo vas da se pridržavate Pravilnika Bloga.

SEKS MEDJU PSIMA - NA JAVNIM MESTIMA !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.779
Od nedavno,u Beogradu je postao hit,drzati psa,kao ljubimca.E ti psi su sada poceli svojim nesnosnim lajanjem u svako doba dana i noci,da maltretiraju nas
gradjane ovoga grada,koji se bavimo intelektualnim radom.Vlasnici pse pustaju na terase svojih stanova,i kada pocne jedan da laje,uzbuni celu ulicu.Tada nastaju
nase muke,jer nam nocu ne daju da zaspimo.Pored ove nevolje,mislim da bi bilo oportuno,da vlasnici pasa,ne dozvole svojim "ljubimcima",da vode sex.kada ih izvode u setnju po parkovima i drugim javnim mestima.Mi koji imamo visoke moralne standarde,nikako ne zelimo da gledamo (protiv svoje volje) taj nemoralni gadiluk,
to besramno parenje tih zivotinja pasa.To bi trebala da kaznjava Komunalna policija,kao remecenje kodeksa morala,na javnim prostorima.!

radyu5

Poznat
Poruka
8.805
Od nedavno,u Beogradu je postao hit,drzati psa,kao ljubimca.E ti psi su sada poceli svojim nesnosnim lajanjem u svako doba dana i noci,da maltretiraju nas
gradjane ovoga grada,koji se bavimo intelektualnim radom.Vlasnici pse pustaju na terase svojih stanova,i kada pocne jedan da laje,uzbuni celu ulicu.Tada nastaju
nase muke,jer nam nocu ne daju da zaspimo.Pored ove nevolje,mislim da bi bilo oportuno,da vlasnici pasa,ne dozvole svojim "ljubimcima",da vode sex.kada ih izvode u setnju po parkovima i drugim javnim mestima.Mi koji imamo visoke moralne standarde,nikako ne zelimo da gledamo (protiv svoje volje) taj nemoralni gadiluk,
to besramno parenje tih zivotinja pasa.To bi trebala da kaznjava Komunalna policija,kao remecenje kodeksa morala,na javnim prostorima.!
Ovde kod mene još i hrane lutalice, pa kada zalaju noću ori se ceo kraj. Mamice im hebem da im hebem mamice.

Kiki_GNR

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
395.246
Ovoliko gluposti na jednom mestu ne može ni blog na Krstarici da istrpi!

Obzirom da pričaš o stvarima o kojima apsolutno ništa ne znaš, da te malo uputim.
Ženke pasa imaju teranje 2 puta godišnje i samo tada se mogu pariti.
Vlasnici pasa vode računa s kim će pariti svoju ženku (ukoliko nije sterilisana) radi potomstva i to se nikada ne dešava
javno, u parku ili bilo kom drugom mestu, već na teritoriji mužjaka.
90% pasa lutalica su sterilisani, pa se veoma retko može videti kada se pare.

A tvoja visoka moralna načela dozvoljavaju da krešeš udatu koleginicu? :hahaha1:

Da se nadovežem i na blog o tome da li žena sme da odbije sex u braku...kao što vidiš i u životinjskom svetu
sve može samo kada ženka to želi.

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.779
Ovoliko gluposti na jednom mestu ne može ni blog na Krstarici da istrpi!

Obzirom da pričaš o stvarima o kojima apsolutno ništa ne znaš, da te malo uputim.
Ženke pasa imaju teranje 2 puta godišnje i samo tada se mogu pariti.
Vlasnici pasa vode računa s kim će pariti svoju ženku (ukoliko nije sterilisana) radi potomstva i to se nikada ne dešava
javno, u parku ili bilo kom drugom mestu, već na teritoriji mužjaka.
90% pasa lutalica su sterilisani, pa se veoma retko može videti kada se pare.

A tvoja visoka moralna načela dozvoljavaju da krešeš udatu koleginicu? :hahaha1:

Da se nadovežem i na blog o tome da li žena sme da odbije sex u braku...kao što vidiš i u životinjskom svetu
sve može samo kada ženka to želi.
Nisi uspeo da me ubedis.Cuo sam od toliko vlasnika pasa,da svojim "ljubimcima",svaki dan daju Bensedin od 1o mg.Vlasnica jednog psa Vucjaka
mi se pozalila,kako njen pas (nije sterilisan) kada mu "nadodje",pokusava i nju (vlasnicu) da povali.Jedva se kaze odbrani,ali kako kaze,nema srca,
da ga sterilise,jer onda bi mu ukinula ono najdragocenije,a to je muskost.

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.779
Ili da im Gledston odgriza yayca da se ne bi nemoralno sastavljali naocigled sirokih masa?
Da znas bar malo vise od nosa,ti bi znao da ima zena koje zive same,jedini prijatelj im je pas.E ti veliki psi,nekim vlasnicama,sluze i kao nacin,da
sputaju svoju neutazenu seksualnost.To moze pas da uradi oralno,a moze bogami,i na klasican nacin.razmisli malo o tome,pre nego sto pocnes da
vredjas ljude.!

Kiki_GNR

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
395.246
Nisi uspeo da me ubedis.Cuo sam od toliko vlasnika pasa,da svojim "ljubimcima",svaki dan daju Bensedin od 1o mg.Vlasnica jednog psa Vucjaka
mi se pozalila,kako njen pas (nije sterilisan) kada mu "nadodje",pokusava i nju (vlasnicu) da povali.Jedva se kaze odbrani,ali kako kaze,nema srca,
da ga sterilise,jer onda bi mu ukinula ono najdragocenije,a to je muskost.
Ti si toliko opterećen da je to za Ginisa.
Idi bre, plati nekoj i biće ti lakše.
Wooow, bensedini, pas da siluje vlasnicu, ovo samo bolestan um može da izjavi.

Kao što već rekoh, nemaš pojma o čemu pričaš!!!
Mužjaku ne može da "nadođe" dok ženka nema teranje, i to svaki poznavalac pasa veoma dobro zna,
ali ti očigledno ne! Prestani da izvaljuješ gluposti!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.