Секс је нешто што људи највише раде а најмање признају.

Cesto dobijem neko providjenje iz neke neutralne, aaeksualne pozicije i tada kada razmislim, padne mi na pamet koliko je seks zapravo jedna bioloska bizarna stvar.
Inace smo u odeci i kontakt koji imamo medju sobom je minimalan. Rukovanje, po koji zagrljaj. I onda odjednom se poskidamo goli i guras svoje xrevo u njenu rupu brate. I ono, neki izrazi lica, stenjanja, ponasanja. Ijuu
Jel se neko seca kako u opste dolazi do tog prvog puta. Kako se to od nekog civilizovanog ponasanja dodje do savijanja i odvijanja creva?

Cesto dobijem neko providjenje iz neke neutralne, aaeksualne pozicije i tada kada razmislim, padne mi na pamet koliko je seks zapravo jedna bioloska bizarna stvar.
Inace smo u odeci i kontakt koji imamo medju sobom je minimalan. Rukovanje, po koji zagrljaj. I onda odjednom se poskidamo goli i guras svoje xrevo u njenu rupu brate. I ono, neki izrazi lica, stenjanja, ponasanja. Ijuu
Jel se neko seca kako u opste dolazi do tog prvog puta. Kako se to od nekog civilizovanog ponasanja dodje do savijanja i odvijanja creva?
zablentavi se čini mi se :rotf: :rotf:

Ne znam otkuda podatak da je sex nešto najviše što radimo a šta tu treba priznati to je tek ,,mudro,, pitanje.
Sex je deo veze,ravnopravan ali nije primaran,duže pričamo sa partnerom,šetamo,delimo sva moguća osećanja od sreće do tuge,ležimo i gledamo neki film uz grickalice i piće.
Sex je ok,neizostavan,nezamenjljiv ali vezu čine mnoge druge,lepe stvari koje radimo sa partnerom i ćutimo o tome,čuvamo našu intimu.

Back