Секс је нешто што људи највише раде а најмање признају.

bi GIF

Zato sto nam je to uprogramirano kroz gene. Vrste koje to ne zanima, izumiru. Problem je sto je covecantvo
zaboravilo primarnu ulogu seksa, a to je razmnozavanje, potom dostizanje vise svesti u kojoj se prave
bogovi. (svrha tantre)
Не слажем се да је примарна улога секса само размножавања. Да ти није тако, најбоље говоре чињенице да је секс сам по себи здрав и да доноси само благодати људском тијелу у цјелини.

recimo naslov bi mogao da se odnosi konkretno na žene jer one uglavnom ne idu okolo i pričaju kako se mnogo seksaju čak i sa istim partnerom jer bi ih automatski etiketirali zna se već kako

Nekad su se vise suzdrzavale, sad mnogo manje. Redovno slusam raznorazne price. Ali otkud znam, mozda otvaracu ove teme to nije dovoljno.

Ja bih radije da se ljudi vise bave pametnijim stvarima. A to otvoreno pricanje o seksu je bas onako ogavno.

На то бих још додао и - осуђују друге због секса.
Vecina ljudi se takoreci nikad ne seksa ali preovladavaju lovacke price manjine, pa se stekne utisak kao iz naslova plus onima koji to ne rade ispadne neprijatno da se hvale cednoscu

Naravno zavisi od godina zivota ali i to je relativno. U studentskom dobu za nekog je cest a za nekog (vecinu) opet nepostojeci.

recimo naslov bi mogao da se odnosi konkretno na žene jer one uglavnom ne idu okolo i pričaju kako se mnogo seksaju čak i sa istim partnerom jer bi ih automatski etiketirali zna se već kako dok je kod muških uglavnom to u startu već drugačija situacija tako da je sam naslov u principu nebulozan
Не мислим да је само за жене.
Није нешто велики број мушкараца који се уоколо хвале тиме. То су углавном кретенчићи који су незрели и на такав начин себи желе дати на значају.

Не мислим да је само за жене.
Није нешто велики број мушкараца који се уоколо хвале тиме. То су углавном кретенчићи који су незрели и на такав начин себи желе дати на значају.
aj ti jarane razguli

Nekad su se vise suzdrzavale, sad mnogo manje. Redovno slusam raznorazne price. Ali otkud znam, mozda otvaracu ove teme to nije dovoljno.

Ja bih radije da se ljudi vise bave pametnijim stvarima. A to otvoreno pricanje o seksu je bas onako ogavno.
Шта је то по теби "паметније"? Ја у теми уопште не имплицирам да други отворено причају или у овом случају пишу о сексу, него зашто нешто што толико радимо, а најмање признајемо?
Можда зато што се то подразумијева да радимо, ево не знам. Али да је "огавно" не слажем се.

Back