Sehy igračka

kad niste zajedno isli da kupite :D

znash kako je neprijatno pitanje -----> shta tje ti to pored mene zhiva!?

tad uskochim sa diskusijom -------> shta ti uopshte radish u mojoj komodi!? imash svoju, znachi!?

kazuje da je slagao moj vesh i ubacivao u komodu tad je chuo da neshto vibrira, kazuje da se chak i machka navila iznad ladica i ona gledala

zatim je u tretjoj fioki nashao to shto je vetj nasho

i pita me ------> shta tje ti to pored mene zhiva!?

i kazujem pa nije te bilo 6 nedelja a meni eto tako doshlo

i pita ----> zar nisi mogla iztrpiti!?

oshtro kazujem

trpi glad, zhedj, stres, nervozu, hladnotju, vruchinu pa sad i taj nedostatak, realno budi sretjan da nisi nashao tudje gatje i charape, kao shto se to zna deshavati kod drugih


eto tako je to bilo
 
Brateeeee
In 2016, two hackers reported that the app was collecting data on its use.[13] Following the revelations, a lawsuit was filed against the company, claiming the app violated its users' privacy.[14][15] In March 2017, the company agreed to a settlement of approximately US$3.2 million, resulting in up to US$127 for each claimant.[16]
 
Brateeeee
In 2016, two hackers reported that the app was collecting data on its use.[13] Following the revelations, a lawsuit was filed against the company, claiming the app violated its users' privacy.[14][15] In March 2017, the company agreed to a settlement of approximately US$3.2 million, resulting in up to US$127 for each claimant.[16]


pa sad

onda ne kupovati :mrgreen:
 
Gde ces bre to da furas u goozicu i da ti prati svaki korak, stas jela, gde s bila, stas kupila, skida cent po cent sa kartice.
Napravicu ti ja igracku od starog analognog telefona na dinamo, ima da sijas ko nova godina.

pa to nije za goozicu

vetj za breskvicu

shta si ti to googlao!?


Pishe vako:

Proverite vezu. Chorus se ubacuje u vaginu tokom seksa i istovremeno stimuliše klitoris, G-tačku i penis. Sa nekim lubrikantom na bazi vode možete još više povećati osećaj.
 
pa to nije za goozicu

vetj za breskvicu

shta si ti to googlao!?


Pishe vako:

Proverite vezu. Chorus se ubacuje u vaginu tokom seksa i istovremeno stimuliše klitoris, G-tačku i penis. Sa nekim lubrikantom na bazi vode možete još više povećati osećaj.
Znaci to se sve stavi u nju i plus penis i ukljuci na wi fi? I to onda masira i vadzu i klitju i penis?
 

Back
Top