jedite_kod_Joa
Elita
- Poruka
- 19.903
Spremni smo da razgovaramo i o podeli Kosova
BEOGRAD - Srpski pregovarački tim ne beži od mogućnosti da se razgovara o podeli Kosova, kaže u intervjuu za “Blic” Borko Stefanović, šef srpskog tima u pregovorima o Kosovu.
“Mi smo slobodni da pričamo o svemu i od mene nikada neće čuti: Ne, to je apsolutno neprihvatljivo i o tome ne može da se govori. Mislim da i druga strana treba da prilagodi svoj pristup traženju rešenja, a ne traženju naše potvrde njihovoj takozvanoj nezavisnosti, jer nju nikada neće dobiti.”
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/249823/Spremni-smo-da-razgovaramo-i-o-podeli-Kosova
********************************************
Ево званичне потврде да имамо велике издјанке на власти који не заслужују ништа мање од гвоздене метле.
Само напред, све зарад ЕУ. Дајте земљу зарад ЕУ...Рак рана Србије је суицидна идеја о ЕУ.
Добро размислите да ли ћете гласати за оне који се залажу за ЕУ, јер то значи разбијање државе. Добро се замислите.
Сви који своје приоритете дефинишу према ЕУ(садашња власт + СНС, ЛДП), овако мисле као и овај полтрон од шефа преговарачке мисије и спремни су да се одричу делова државе. Сутра ће то бити Рашка и Војводина. Будите уверени.
BEOGRAD - Srpski pregovarački tim ne beži od mogućnosti da se razgovara o podeli Kosova, kaže u intervjuu za “Blic” Borko Stefanović, šef srpskog tima u pregovorima o Kosovu.
“Mi smo slobodni da pričamo o svemu i od mene nikada neće čuti: Ne, to je apsolutno neprihvatljivo i o tome ne može da se govori. Mislim da i druga strana treba da prilagodi svoj pristup traženju rešenja, a ne traženju naše potvrde njihovoj takozvanoj nezavisnosti, jer nju nikada neće dobiti.”
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/249823/Spremni-smo-da-razgovaramo-i-o-podeli-Kosova
********************************************
Ево званичне потврде да имамо велике издјанке на власти који не заслужују ништа мање од гвоздене метле.
Само напред, све зарад ЕУ. Дајте земљу зарад ЕУ...Рак рана Србије је суицидна идеја о ЕУ.
Добро размислите да ли ћете гласати за оне који се залажу за ЕУ, јер то значи разбијање државе. Добро се замислите.
Сви који своје приоритете дефинишу према ЕУ(садашња власт + СНС, ЛДП), овако мисле као и овај полтрон од шефа преговарачке мисије и спремни су да се одричу делова државе. Сутра ће то бити Рашка и Војводина. Будите уверени.
Poslednja izmena:

Pa ja se zalazem za zajednicku drzavu sa Rusijom u koju ove godine ulaze Belorusija i Kazahstan , tako da nemam nista protiv da obidjem sve delove buduce Rusko Srpske Imperije koja ce se prostirati od Japanskog do Jadranskog mora ..