Šef kancelarije MMF u Srbiji: Reforme u javnim preduzećima napreduju veoma sporo

Trebala bi da bude, da nije okovana i spolja i iznutra.
Inace, ono cemu treba teziti jeste Ceska, Slovacka, Slovenija. Nista ultra-giga, ali sasvim ususkano te pristojno za zivot prosecnog coveka.
tako nekako...od toga da nešto više postignemo, čisto sumnjam...jedino da bude neka patriotska diktatura...gde će se kazniti bar 100 000 lopingera...javna streljanja i slično...možda bi bilo bolje
 
tako nekako...od toga da nešto više postignemo, čisto sumnjam...jedino da bude neka patriotska diktatura...gde će se kazniti bar 100 000 lopingera...javna streljanja i slično...možda bi bilo bolje

Najveci faktori okupacije:

1. domaca udbaska bagra, koja se vrti vec 30 (zapravo 70) godina u raznim oblicima i bojama i koju niko nije ni pomislio da lustrira a kamoli nesto vise
2. tek onda lesinari tipa mmf, ecb, fed

Posto su kod njih i moc i pare, svako hteo-ne hteo mora da igra kako oni sviraju.....
 
Najveci faktori okupacije:

1. domaca udbaska bagra, koja se vrti vec 30 (zapravo 70) godina u raznim oblicima i bojama i koju niko nije ni pomislio da lustrira a kamoli nesto vise
2. tek onda lesinari tipa mmf, ecb, fed

Posto su kod njih i moc i pare, svako hteo-ne hteo mora da igra kako oni sviraju.....
Србију су окупирали Срби. ММФ покушава да је спаси од Срба, али...
 
Najveci faktori okupacije:

1. domaca udbaska bagra, koja se vrti vec 30 (zapravo 70) godina u raznim oblicima i bojama i koju niko nije ni pomislio da lustrira a kamoli nesto vise
2. tek onda lesinari tipa mmf, ecb, fed

Posto su kod njih i moc i pare, svako hteo-ne hteo mora da igra kako oni sviraju.....
ne znam koliko imaš godina...ali, sumnjam u otvaranje arhiva...bar za najmanje 20 ili 30 godina
 
Morace izgleda sistem da se urusi pod sopstvenom tezinom, pa tek tada da izadju mnoge stvari na videlo....
međusobni sukob bandi oko plena ili situacija, gde će Amerikanci napraviti neki eksperiment...da vide, koliko će pobesnela masa, pobiti delove vladajuće nomenklature...nešto kao građanski rat...jedna od mogućih varijanti
 
međusobni sukob bandi oko plena ili situacija, gde će Amerikanci napraviti neki eksperiment...da vide, koliko će pobesnela masa, pobiti delove vladajuće nomenklature...nešto kao građanski rat...jedna od mogućih varijanti

Ne samo da SAD podrzava ovog tiranina i njemu slicne na vlasti, vec i EU te sto je jos gore i Hsi i Putin... :dash::dash::dash:
 
Ne samo da SAD podrzava ovog tiranina i njemu slicne na vlasti, vec i EU te sto je jos gore i Hsi i Putin... :dash::dash::dash:
Којег тиранина? Вулета.

Зар ти стварно мислиш да знаш више о Вулету од Стејт Департмента?

Подржавају га с разлогом. Сви остали су крш.
 
Nisam znao da Sotona povecava GDP i standard zemalja.

Bolje biti pod slovakom Sotonom za 1000e nego pod Vucicem za 300e

Izgleda da mi sada jesmo pod Sotonom za 300 eur, a lik na vlasti je paravan

Tih obećanja da ako smaknemo našeg i dovedemo njihovog imaćemo 1000 nečega , nekad maraka sada eur smo se naslušali ...

Nek se oni nama smaknu , a mi kako ćemo i koliko ćemo da imamo naš problem
 
Izgleda da mi sada jesmo pod Sotonom za 300 eur, a lik na vlasti je paravan

Tih obećanja da ako smaknemo našeg i dovedemo njihovog imaćemo 1000 nečega , nekad maraka sada eur smo se naslušali ...

Nek se oni nama smaknu , a mi kako ćemo i koliko ćemo da imamo naš problem

Kako onda Sotona Jezuit Martin iz Bratislave voli Slovacku a isti taj srpski ne voli Srbiju?

Ako se oni smaknu, imaces sankcije kao 90tih, i hvataces lebac u skoku koji ce da bude zafrljacen sa nekog kamiona bez dpf filtera.
 
Komunizam kao heroin. Jednom se pukneš i nema povratka...
Sa sedam godina nisam toga bio svestan ali sam instiktivno osećao da je tako a i baba mi je onda pričala kakva je marva Broz i njegova šumska kamarila.

Zato sam odbio da izgovorim pionirsku zakletvu.

Baba je bila ponosna na mene.
 
Kako onda Sotona Jezuit Martin iz Bratislave voli Slovacku a isti taj srpski ne voli Srbiju?

Ako se oni smaknu, imaces sankcije kao 90tih, i hvataces lebac u skoku koji ce da bude zafrljacen sa nekog kamiona bez dpf filtera.

Tako što jezuita ovde ima drugačiji zadatak ... njemu nije cilj da se ovde dobro živi , naprotiv

To ćeš videti po organizacijama u našim firmam (sve je to preslikano) , pogotovo čuvenih 2000-tih

Uvek je bio sloj blizu sunca koji je bio po 10 više puta plaćeniji od onih na dnu , pa tako priučeni menadžer (regrutovan od tih na dnu) ima +2000 eur , onaj na dnu 200, zatim dolazi srednji sloj , koji ima znanje i koji stvarno obavlja posao oni imaju dva do tri puta više od ovih na dnu .Od tih se traži da se žrtvuju za firmu, da rade prekovremeno, da rade za 10, često mobingovani, proglašavani nesposobnima i večto krivi
Pri tome uvek ide priča kako su oni na vrhu dobro plaćeni zato što su poslušni , a ne što imaju znanje
E tako ti je i sa državama

Onaj ko ima vlast taj stvara sisteme ...

Lajčak (meni inače simpa lik) nije ništa sposobniji ni pametniji od našeg, možda još i gori, samo je "bliže suncu" i njemu "sunce" ne traži da za "firmu" da bubreg .A ako ne da onda ga proglasi lenjim i nepsosobnim

Mi realno živimo u fašizmu, jer je fašizam korporativna organizacija.
 
Sa sedam godina nisam toga bio svestan ali sam instiktivno osećao da je tako a i baba mi je onda pričala kakva je marva Broz i njegova šumska kamarila.

Zato sam odbio da izgovorim pionirsku zakletvu.

Baba je bila ponosna na mene.
Није то само Броз, већ комплетан мени левих идеологија. Слобо, Броз, Путин, Меркел...све је то својеврстан хероин.
 
Није то само Броз, већ комплетан мени левих идеологија. Слобо, Броз, Путин, Меркел...све је то својеврстан хероин.
Broz nije bio pravi levičar već oportunista koji se popeo na čelo KPJ nizom lažnih denuncijacija i plasiranjem dezinformacija o konkurentima u partiji.

On, Stevo, Kardelj i ostali su srpske komuniste prijavljivali predratnoj službi za kojekakve izmišljene zločine u pokušaju a istovremeno su slali izveštaje Moskvi kako rukovodstvo nije sposobno jer drugovi padaju svakodnevno.

Bolelo je njega uvo za levu ideologiju, čak imam utisak da od Marksa i Engelsa nikada ništa nije pročitao a njegova sabrana dela su napisali drugi ljudi.

Putin, Merkel i Sloba ne mogu da se nađu u istom košu sa Brozom nikako.
 
Тачно !

Доказ је политикантска сцена у Србији. Деца комунизма.
У потпуности, осим г. Коштунице, наравно.

Међутим, то није једини проблем. Проблем је што ипак за неког треба гласати.
 
Опортуниста је само резервни израз за левичара.
I još za neke ali si načelno u pravu.

Ono što sam zaboravio da dodam je patološki spletkaroš - oportunista.

On nije uvek pasivno čekao svoju priliku već je u mnogo slučajeva neprimećeno terao vodu na svoju vodenicu što je bila taktika koju su svi potonji komunisti korsitili za naredovanje u hijerarhiji užasne SFRJ nomenklature.
 
Poslednja izmena:

Back
Top