sef jednako ubistvo

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
Da li ste nekada dali otkaz na poslu samo zato sto ne mozete da podnesete sefa? Znaci, sve ostalo je OK, i atmosfera, i kinta, i radite ono sto volite, ali ne mozete i ne mozete da podnesete da vam neko svaki dan dolazi sa najstupidnijim mogucim idejam i trosi mesece vaseg zivota i hiljade vasih nervnih celija na objasnjavanje zasto to ne moze kako je taj neko zamislio?Gde i kad postavljate granicu tipa "e, ovako vise ne ide, odoh ja"?
 
Kad postaneš šef naplatićeš sva svoja maltretiranja i proćerdane živce iživljavajući se na drugima.

Sve u svoje vreme...

Aha, pa da budem isfrustrirana babetina poput nje, i da se pola ljudi na poslu pita (zeljno) kad cu vec jednom da odapnem...maaa, no thanks...maaaada, ima nesto privlacno u maltretiranju potcinjenih :) moram da priznam, kad bi takvo ponasanje prolazilo bez konsekvenci kod nebeskih instanci, mozda bih i probala :), ovako cu samo da nastavim da se "jedim" ...eb..ga, kad nemam herca da ih otkacim...
 
Ja imam sefa, jako niskog sa brkovima, ima komplekse zbog svog izgleda. O poslu pojma nema, a sef je zato sto je direktorov dobar drugar iz kraja. Ljudi moji, sta mi taj covek radi! Srecom, nisam se dala, i kada sam shvatila da se nerviram iz dana u dan, promenila sam strategiju. Krenula sam u juris, protiv njega... nije se vise isplatilo gubiti zivce. Naravno, ja sam dobila bitku! Ipak se na poslu vrednuju jos poneke stvari osim prijateljstva sa direktorom. Kasnije se umirio... jer sam ja postala predsednik sindikata! Pa me je molio da uradim po nesto za njega... fino sam ga izbegavala. Sada nista ne radi, samo me ogovara sa strana da ja ne cujem... Sada sam na trudnickom bolovanju. I srecna sam sto ga ne vidjam. A znate sta je interesantno? Prvi je bio koji mi je cestitao Novu Godinu, Božic, rodjendan...
Cudnih ljudi ima...
 
ne kaze se dzabe: "vezi konja gde ti gazda kaze makar konj odma crko!" za bezeveze.
Ako je pripisivanje sefovih greski doslo na tebe.. to je vec druga prica.
Ja sam tako jednom mom "sefu" smestio patku da verujem da i danas cese guzicu kad se seti. Snimao sam sve razgovore i svako moje "ne radi se to tako" zajedno sa nejgovim "uradi ovako i ne filozofiraj" pa je on popio otkaz istog momenta kad je pokusao meni da pripise njegove greske u odlukama.
 
Da li ste nekada dali otkaz na poslu samo zato sto ne mozete da podnesete sefa? Znaci, sve ostalo je OK, i atmosfera, i kinta, i radite ono sto volite, ali ne mozete i ne mozete da podnesete da vam neko svaki dan dolazi sa najstupidnijim mogucim idejam i trosi mesece vaseg zivota i hiljade vasih nervnih celija na objasnjavanje zasto to ne moze kako je taj neko zamislio?Gde i kad postavljate granicu tipa "e, ovako vise ne ide, odoh ja"?

O daaa...mada mi taj posao nije bio preko potreban...letos sam radio u jednom kaficu (skupljali se najludji pankeri i rokeri grada) sto je meni bas odgovaralo jer pripadam tom nekom drustvu...i bas mi je bilo opusteno, kinta bila ok ali jednostavno nisam mogao da podnesem gazdaricu kafica i njenu cerku... Cerka mi se svakodnevno nabacivala (iako je dete druga godina srednje a ja sam jelte prva godina faxa i imam vec 4 godine devojku). A njena mama me optuzivala da lose uticem na njenu ceru...i tako, pukne meni film i jednostavno kazem- "cao!" :)
 
Da li ste nekada dali otkaz na poslu samo zato sto ne mozete da podnesete sefa? Znaci, sve ostalo je OK, i atmosfera, i kinta, i radite ono sto volite, ali ne mozete i ne mozete da podnesete da vam neko svaki dan dolazi sa najstupidnijim mogucim idejam i trosi mesece vaseg zivota i hiljade vasih nervnih celija na objasnjavanje zasto to ne moze kako je taj neko zamislio?Gde i kad postavljate granicu tipa "e, ovako vise ne ide, odoh ja"?
Samo jedna po meni 'olaksavajuca' okolnost..da li mislis da je gori sef..kome je to i posao ipak..ili..da ti dodje neki balavac preko veze..koji ce pre tebe napredovati i postati sef? ;)..nista gore od toga..a sve je vise dupeuvlakaca
 
radio sam na puno mesta,i video razne ljude i sefove.
uglavnom su bili okej prema meni jer sam radio kako treba.
i sad radim na 3 mesta,i stvarno su fer prema meni.a ja naravno se trudim da budem sto bolji.

bilo je debila koji su drkenisali.tu je nastupio moj inat koji je nesto najgore.
ali sam popustio jer bi se poklao sa sefom,a nije ni posao bio nesto vredan paznje...
 
Moj sef je ekstra dobar prema meni.Dolazim na posao kad hocu,vracam se kuci u tri,radim 4 dana sedmicno,posao je debilan i zavrsim ga za 2 sata ,posle kuckam po "krstarici",plata je kao i ostalim i uvijek redovna...
Ali ja spavam sa svojim sefom i to znaju svi u firmi,nije tajna a mene nije ni sramota...
Godinama sam udata za svog sefa :)!
 
Moj sef je ekstra dobar prema meni.Dolazim na posao kad hocu,vracam se kuci u tri,radim 4 dana sedmicno,posao je debilan i zavrsim ga za 2 sata ,posle kuckam po "krstarici",plata je kao i ostalim i uvijek redovna...
Ali ja spavam sa svojim sefom i to znaju svi u firmi,nije tajna a mene nije ni sramota...
Godinama sam udata za svog sefa :)!
Au zatocena ja tebi nista ne verujem..a ono zaljubljivanje preko neta..ccc
 
Au zatocena ja tebi nista ne verujem..a ono zaljubljivanje preko neta..ccc

E pa moras da mi verujes.Zasto bi me inace izbacila iz koloseka glupa obmana koja je trajala 10 dana.Grizla me savest covece sto sam ispala glupa klinka sa svojih xy godina.Ali vidis i sam da se sve dobro zavrsilo,svi (osim tebe :)) zaboravili sta je bilo.A u sustini nije bilo nista,poruke,gluposti...Nikada ni telefonski poziv a ne susret ili nesto vise!
Zato me prestani ismijavati po "krstarici" dovoljno sam smesna sama sebi.:razz:
 
Nemam šefa, imam GAZDU i....odvratan je

Paaa, dodje mu na isto, zar ne...u oba slucaja ti moron krade vreme i zivce, a ne odlazi mi se...morala bih onda negde napolje, jer u ovom gradu i zemlji ne mogu da radim ovaj isti posao na vise od dva mesta, odmah se vuku repovi za tobom....a, godine mi prolaze sa njima (imam dva sefa kretena) i ja se sve nadam bice bolje, skontace nesto jadne, ali jok....
 
Moj sef je ekstra dobar prema meni.Dolazim na posao kad hocu,vracam se kuci u tri,radim 4 dana sedmicno,posao je debilan i zavrsim ga za 2 sata ,posle kuckam po "krstarici",plata je kao i ostalim i uvijek redovna...
Ali ja spavam sa svojim sefom i to znaju svi u firmi,nije tajna a mene nije ni sramota...
Godinama sam udata za svog sefa :)!

Ajde nadji i meni nesto slicno, nemam nista protiv spavanja sa sefom :)
 
Moj sef je ekstra dobar prema meni.Dolazim na posao kad hocu,vracam se kuci u tri,radim 4 dana sedmicno,posao je debilan i zavrsim ga za 2 sata ,posle kuckam po "krstarici",plata je kao i ostalim i uvijek redovna...
Ali ja spavam sa svojim sefom i to znaju svi u firmi,nije tajna a mene nije ni sramota...
Godinama sam udata za svog sefa :)!

Vouuu! Pa ti si bas uspela u zivotu!:p:p
 

Back
Top