SEDAM GODINA OD UBISTVA “Te 2011. sa velikim žarom sam rušio Gadafija. Sad priznajem

A sta ti znas o svetu osim sa CNN,BBC,History,Diskavery i te gluposti,,,,izadji malo i osvrni se oko sebe ne budi glup citav zivot.....

Па ето, знам по нешто, доживео сам разне ствари, путовао, упознао странаца више него ти Срба, а имам и мало више школе од тебе.
 
Па ето, знам по нешто, доживео сам разне ствари, путовао, упознао странаца више него ти Срба, а имам и мало више школе од тебе.

Mozes da se nadas da imas,a te strance sto si upoznao ocigledno ti nisu bili od koristi ili si ih upoznao na pogresnom mestu....
 
Jesi li bio u Libiji posle rata? Jedino Srbi pate za Gadafijem ,priznajem i mene je kupio sa svojim forama ,satorima ,kamilama, Ali Libijci ga nisu voleli,lincovali su ga stapom koji su nabili u anus i pocepali mu utrobu, Vrlo surovo.

Nisu ga voleli,pa ga ubili,a sada kada je mrtav ga vole i plaču za njim :mrgreen:
 
original.jpg
 
Гадафи пуковниче нека ти је вечна слава .мизерије које су те убиле су показале да су ништарије

I Grande Gadafi je imao svoj 5 listopad!

Dan izdaje noc prevare!


- - - - - - - - - -

Libijci su ubili Gadafija.

Srbi Djindjica i Stambolica.

Svu trojicu su ubili isti!
 
Gde placu? Cena nafte opet raste a njihova je najbolja. Ima ih samo 5 miiiona .Imaju 60 milijardi gdp 2017, Bolji su od nas ,po gdp

Шта? Значи опет имају бесплатно гориво, бесплатно образовање , чак и на елитним факултетима на западу. Доступну, бесплатну и квалитетну здравствену заштиту која се у случају потребе укључује и лечење у иностранству. Млади брачни парови за почетак заједничког живота добију суму коју просечан млади брачни пар у Србији неће за живота зарадити. Опет раде тотално неисплативе мега пројекте само да би добили текућу воду? Па ако је тако онда супер.
 
Sta su dobili libijci posle ubistva Gadafija,od americke demokratije.Gde god su ameri umesali svoje prljave ruke,tu je ostao jad i beda.
Нису добили ништа,поготово америчку демократију.Јер се не може од исламске џамахирије,преко ноћи,направити уређено демократско друштво.
 
zamisli zivis kao car, licna milf garda, i onda te na ulicama samaraju krvavog i uplakanog dok slikaju selfi.

e tako zavrsi vecina diktatora. retki su se izvukli.

nadam se da mu je milf garda prezivela

E al dok se zivi, onda se stvarno zivi. Gadafi sto je iskecao picaka, ceo podforum LJIS ne moze da zamisli.
 
Dok je vladao diktator Gadafi
Libija je bila "Istočna Švajcarska"
Benzin skoro džabe.
Studentima plaćao školarinu, smeštaj i davao džeparac
(u SFRJ školovao pilote) samo uz jedan uslov:
Da se vrate i duplo toliko vremena rade u Libiji.

Pred smrt je rekao:
"Zapad me ruši, a ja sam poslednja brana Evrope od džihadista"

Pogledajte Jevropu danas.
Ali, uvodjenje demokarcije nema cenu.
Cenu uvodjenja demokratije u SFRJ još plaćamo.
I plaćaćemo još dugo.

Либија је била блатњава рупетина уз изузетак пар Гадафију најлојалнијих оаза, зато су се и дивља племена дигла на револуцију.

Гадафи их је деценијама подстицао да се коте и рађају буљуке синова, да би имао огромну, моћну армаду. Ти синови су га на крају растргли јер није успео да им обезбеди радна места и обећане стандарде.

Штета је по Европу што је тај склоњен, јер је та територија Либије изгубила контролу и постала полигон за сва могућа лудила, као на пример хрпе миграната који су кренули у Европу, или робље.

Али све би се то исто догодило за 20 година кад би ионако умро природном смрћу, а деца би му започела грађански рат.
 
https://www.blic.rs/vesti/svet/seda...m-sam-rusio-gadafija-sad-priznajem-da/lxy7pk3

Kada je pre sedam godina Moamer Gadafi ubijen na ulicama rodnog Sirta, mnogi Libijci osetili su nadu. Posle 42 godine u njihovu zemlju stigle su „revolucija i demokratija“, a diktator je srušen. „Te 2011. sam sa velikim žarom rušio Gadafija. Sad priznajem da mi je to najveća greška“, rekao je libijski lekar šokiranom novinaru BBC-ja u Sirtu...


Ovo se nezanicno moze pgorlasiti i najavi unistenja etnicke slike Evrope, jer je vise miliona ljudi za ovih sedam godina prokrijumcareno bas preko bivse drzave Libije, koj to vise nije od 2011.

Mracak potajno place za Slobom. :(
 
Шта? Значи опет имају бесплатно гориво, бесплатно образовање , чак и на елитним факултетима на западу. Доступну, бесплатну и квалитетну здравствену заштиту која се у случају потребе укључује и лечење у иностранству. Млади брачни парови за почетак заједничког живота добију суму коју просечан млади брачни пар у Србији неће за живота зарадити. Опет раде тотално неисплативе мега пројекте само да би добили текућу воду? Па ако је тако онда супер.

Гадафи је убијен као псето.

Погубити некога на онакав начин може само човек који мрзи. Ја сада питам, зашто је руља која је линчовала Гадафија мрзела тог човека? Ако је Либија већ била такава ебена утопија каквом си је описао.
 
ako cemo, bio je i ostao najveci krvnik bele evrope.
da nije njega oni sabani bi se jos smucali po pesku i mozda vec dobar deo istrebili medju sobom.
a ovaj je 2 generacije ucio da ne moraju da rade i da ce da imaju.

i sada kada vise nema dzaba leba uputili se u evropu gde je ima.

Upravo tako. Jos je i rekao da mu nisu potrebni nikakvi bombasi-samoubice i slicni teroristi, nego barem 10 miliona muslimana za osvajanje Evrope (ne EU vec citave Evrope).
 
Нису добили ништа,поготово америчку демократију.Јер се не може од исламске џамахирије,преко ноћи,направити уређено демократско друштво.

Jeste,ali su oni mislili da ce im biti mnogo bolje,ako skinu Gadafija i da ce im amerikanci pomoci,ono trt.Ameri hoce samo jeftinu naftu,a sta ih briga kako ce narod ziveti.

- - - - - - - - - -

Libijci su ubili Gadafija.

Srbi Djindjica i Stambolica.

I to jeste,ali po narudzbini amera.Gde god ameri umesaju prste,tu je krvi do kolena.
 

Back
Top