Quantcast

secer???? sta je to

kosta-vw

Zainteresovan član
Poruka
292
evo bas sam hteo da popijem jedan caj ali secer je opet luksuz, u maksiju kazu vidi pored brasna ali to pricaju danima(isto kao sto je bila prica za ulje,mleko, puter.... ). ko je ovde lud ako misko i ovi lopovi daju mozda ce mo da jedemo ako ne nikom nista !!! kada ce ovaj narod da se probudi ????

Valeria

Elita
Poruka
20.162
Шећер је једна од четири беле смрти....па ви видите....
Slažem se, ja sama ne koristim beli šećer. Ali, poenta je da će uskoro biti nestašica SVIH namirnica :mrgreen: .
Hoću reći, neće biti ni zdrave ni nezdrave hrane, kako je krenulo.
Mislim da je u ovakvim vremenima najbolje da se čovek osamostali koliko god je to moguće..ako ima ikakav plac, da sadi što više, da gaji svoje voće i povrće. To sam ja počela da primenjujem.

Samo, nemaju svi uslove za to, to je problem :confused:.

kanarinka

Elita
Poruka
16.443
Slažem se, ja sama ne koristim beli šećer. Ali, poenta je da će uskoro biti nestašica SVIH namirnica :mrgreen: .
Mislim da je u ovakvim vremenima najbolje da se čovek osamostali koliko god je to moguće..ako ima ikakav plac, da sadi što više, da gaji svoje voće i povrće. To sam ja počela da primenjujem.

Sestro i to ce oporezovati,cuti,sej i nikom ne govori!a bastu ogradi viiiisoookom ogradom da niko ne vidi i da te ne pokradu lencuge!

R.Žiskar

Elita
Poruka
15.646

Немају. Ми смо се на време обезбедили, видим...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.