Secate se

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da su nekad zene lagale sa koliko likova su se torbale, ono smanjivale su broj. A sad samo ono brutalno zgodne one smanjuju broj, a ove povecavaju i neke cak lazu da su nedavno bile s nekim a nisu se torbale par godina, jer im se retko ko nudi. Meni nije jasno kako zeni moze biti kul da se hvali jahacima i jahanjem?
 
Свака, иако ни једну нисам питао, се похвалила да је имала 3 пре мене.

Први је прва љубав,

други је дуга веза,

а трећи...е тај трећи је резерва, ако било које име из прошлости случајно искочи, да њега стави на тај број три.


А ово што синке каже, заиста постаје истина.

Оптужим ја, пре извесног времена, неку рибу да се уопште не креше, и питам је:"Кад си се последњи пут сексала", јер знам да је, иако баш добра риба, прилично дрвена, и она, да не би испала глупа, каже...па...скоро", ја питам..кад...она...2па..нећу да ти кажем", а 'ладно знам да се није сексала ко зна од кад.
 
Оптужим ја, пре извесног времена, неку рибу да се уопште не креше, и питам је:"Кад си се последњи пут сексала", јер знам да је, иако баш добра риба, прилично дрвена, и она, да не би испала глупа, каже...па...скоро", ја питам..кад...она...2па..нећу да ти кажем", а 'ладно знам да се није сексала ко зна од кад.

Иначе, очекујем од вас да ми пожелите срећу да је смувам ове недеље.
 
Mnogo lepo i sad po vinu
 

Prilozi

  • 262E5CAC-4669-4A19-AF8D-DA5B51B4F2B0.jpeg
    262E5CAC-4669-4A19-AF8D-DA5B51B4F2B0.jpeg
    146,2 KB · Pregleda: 5
Da su nekad zene lagale sa koliko likova su se torbale, ono smanjivale su broj. A sad samo ono brutalno zgodne one smanjuju broj, a ove povecavaju i neke cak lazu da su nedavno bile s nekim a nisu se torbale par godina, jer im se retko ko nudi. Meni nije jasno kako zeni moze biti kul da se hvali jahacima i jahanjem?
S kakvim ženama ti pričaš da bi to konstatovao? To rade muškarci, oni hoće da su jahači i što više cura okrenu poduplaju broj da se hvale. A boga mi u postotku se ženama sex više nudi nego muškarcima
 

Back
Top